Zubní praxe
Mariánské náměstí 718, Černovice

Pan doktor Miletín mne velmi ochotně ošetřil, při pobytu na naší dovolené. Působil na mne velmi profesionálně, vše mi vysvětlil a dokonce mi doporučil, jakou cestou by se mělo ubírat řešení mého problému. Pan doktor i sestřička jsou velmi příjemní lidé a je velká škoda, že mají ordinaci tak daleko. Touto cestou ještě jednou panu doktorovi i sestřičce velice děkuji za pomoc.
Třetinová

On i jeho sestřička jsou úplný zlatíčka, strašně moc mi se zubama pomohl.

Maximální spokojenost.

Lepší než v praze

je to prostě doktor zlatíčko

Výborný lékař

Nechci opakovat již zde napsané, ale profesionální přístup a relativně příjemné místo (už se nebojím návštěvy stomatologa) je známkou dobrého lékaře..

Velice dobrý doktor, odborník na svém místě, vše vysvětlí, poradí. I jeho sestřička je moc milá k pacientům. Jen má moc lidí, takže jsou dlouhé čekací doby, ale pro něj to znamená rozhodně +.

profesionální přístup

Vřele doporučuji, řekne vám co a proč dělá. Ale nejsem si jistý zdá už nemá plný stav :(.