Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor působí jako velmi dobrý diagnostik a lékař, nicméně jako pacientovi Vám to bude k ničemu, protože když jej budete potřebovat, nedostanete se k němu přes paní sestřičku a systém, který si nastavila.
Systém, ve kterém ordinace bohužel nedodržuje vlastní podmínky, které si dává do ordinační doby (např. ambulance pro zaměstnané, nebo rozdělení ambulance a ordinační doby pro objednané pacienty).
Systém fungování, kdy ráno na 6 máte přijít rozebrat si žetony, jinak se Vám žádná péče nedostane je katastrofální a vede hlavně k tomu, že sedíte několik hodin v narvané čekárně, takže zvyšujete riziko, že chytnete něco dalšího. Pokud Vám opravdu něco bude a máte problém přijít ráno v šest hodin pro "kolečka", skončíte nakonec tak akorát na pohotovosti. Pokud se vám něco stane v 7-8 ráno, nebo musíte první dostat děti z domu, abyste mohli k lékaři, máte smůlu, kolečka už tam určitě nebudou, takže počkejte do večera a jděte na pohotovost.
Jak jsem napsal, pan lékař je fajn, ale ponižující systém, který je nastavený v ordinaci absolutně neodpovídá dnešní době. Nemožnost se obědnat, nebo přijít v případě akutních problémů je to, co u obvodního lékaře potřebujete nejvíce, a tady to mít nebudete.
Bohužel i když je denně sotva 300 případů covid, paní sestra Vás k lékaři v případě jakýchkoliv příznaků připomínajících nachlazení nepustí, pokud si nezajdete na placený test do oficiálního testovacího centra. Že si uděláte stejný ATG test doma nestačí. Toliko k projevené důvěře lékaře/sestry vůči pacientovi.
Jsme si vědom, že celý problém je nejspíše v organizaci a neschopnosti změnit přístup, bohužel ordinace je celek a tento celek na vás bude působit nejspíš tak, že přechodíte nakonec skoro cokoliv, abyste tam nemuseli.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

N
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor je velice empatický, bral velké ohledy na těhotenství při volbě léků (snažil se jim vždy v prvé řadě nejlépe vyhnout úplně). Každé vyšetření bylo vidět, že má opravdový zájem pacientovi pomoct. Nicméně je velmi těžké projít až k němu do ordinace přes velice arogantní až protivnou sestru. Ta vás odpalkuje na první dobrou a dost dobře vám zvedne tlak. Několikrát se mi tak už nepodařilo k panu doktorovi s problémem dostat. Bohužel, kvůli tomu, že je se mnou často ze strany sestry jednáno jako s otravným hmyzem, uvažuju o změně lékaře.

J
Ověřeny pacient

Pan doktor Kalinec je velmi příjemný a dle mého laického posudku i velmi schopný lékař, který mi vždy pomohl. Bohužel je pravda, že pacientů má pan doktor mnoho a je proto se při návštěvě obrnit trpělivostí. I množství pacientů může něco vypovídat o kvalitě lékaře ;).

M
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice neprijemny,arogantni,nevstricny.Poplatky vybira vyssi nez jeho kolegove v cele budove polikliniky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

X
Ověřeny pacient

Snad nejhorší jednání se kterým jsem se v životě setkal, tím myslím teda sestru, která ordinuje za doktora, jenž je těžce ušlápnutý! Čekat, čekat a čekat...tak by se dala hodnotit cesta k doktorovi...a čeho se dočkáte? Akorát arogance a nadávek ze strany sestry a doktora se nedočkáte vůbec. Na stupidní potvrzení čehokoli jste objednaní snad na dva tři měsíce dopředu a stejně pak stojíte řadu. Hnus, katastrofa! Už nikdy víc!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H

Pan doktor přichází na rozdíl od mnoha jiných lékařů do ordinace ještě před ordinační dobou, pozdraví své pacienty a usměje se na ně. Když nezačne ještě před sedmou ordinovat, tak v sedm určitě. Je úžasný lékař i člověk. Věřím mu, vážím si ho a musím jen říci, že mi moc pomohl a jsem ráda, že je to můj obvodní lékař. Je vždycky velmi zdvořilý, zkrátka profesně i lidsky bez chyb. Pane doktore moc vám za všechno děkuji.
A děkuji i sestřičce, která se chová k pacientům při těch fofrech, co mají, trpělivě a vstřícně.

B

Velmi ochotný,příjemné vystupování,dobrý diagnostik,doporučuji.

O

Velice příjemné vystupování, fantastický doktor s velkým přehledem,úžasný diagnostik.
To,že má v čekárně tolik lidí snad svědčí samo o sobě odobrém doktorovi,tudíž si rád i počkám.Osobně vřele doporučuji!!!

G

velmi ochotny a ctizadostivy lekar

ten neomalený ...., který pomlouvá lékaře, se vtom opravdu vyzná, pan doktor je vynikající odborník a bohužel je stále vidět, že jsme východní Evropa a lidé si lékařů neváží.A za jejich práci,kterou obětují nám lidem často i část svého soukromého života, mají stále málo zaplaceno, ale je pravda, že když sportovci, vydělávají za měsíc miliony, to je vpořádku, ti nám všem zachrání život!!!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti