Aleš Bartončík, zubař Slavičín

Zubař Více

Komenského 10, Slavičín
Privátní zubní lékař

Všeobecná zdravotní pojišťovna

nejlepší zubař pod sluncem i sestřička je mooooc příjemná. Člověk tam chodí rád a odchází spokojený. Všem vřele doporučuji

to je zajímavé že sem si toho nevšiml že léčí za velké peníze a to tam chodím od vojny a to je 25 roků supr doktor i jako člověk

Doporučuji, bez problémů.

Milý, sympatický a příjemný odborník, objednací termíny vcelku krátké a hlavně přesné, na minutu přesně otevírá s úsměvem dveře ordinace. Problém se vždy snaží vyléčit ke spokojenosti pacienta, bez zbytečných bolestí, při zákrocích je velmi citlivý a jemný a že by ho nadmíru zajímaly peníze jsem si za víc než 10 let, kdy k němu chodíme, nikdy nevšimla.

Velmi dobrý lékař, díky němu jsem se přestal bát chodit k dentistovi,v ordinaci vždy dobrá nálada, termíny objednání dodržuje téměř přesně,to že ho zajímají jen peníze a ne pacient je blábol*Jinak osobně mu děkuji za expresní "opravu" mé jedničky bez které jsem vypadal jako bezdomovec* Díky pane doktore, k Vám je opravdu radost chodit.Ivan M*

Výborný lékař, na ošetření u něj se může člověk opravdu těšit.

Výborný odborník, na ošetření u něj se může člověk opravdu těšit.

S panem doktorem jsem nadmíru spokojená.Je velice šikovný a rychlý.Lepšího doktora jsem si snad vybrat nemohla.

Velmi příjemný pan doktor, odcházím vždy spokojená. Rozhodně doporučuji a jeho pracovní výkon hodnotím na výbornou!!!

Velice sympatický a schopný, jsme u něj celá rodina, vždy výjde vstříc, přesně na objednaný čas otevírá s úsměvem. Nevíme jaké zákroky vám pan doktor prováděl, ale při klasických výkonech si od nás nevzal ani korunu!!! Zkuste zajít k paní Šálové...