Dnes jsem pobíhal po Olomouci a sháněl očního, který by mi napsal něco na opar u oka, na který mi v lékárně jen tak nic nedají bez receptu. Téměř všude měli dovolenou, jednou mě odmítli. Nakonec jsem (na 4. pokus, vlastně 5. počítám-li jeden i včera večer) vešel do čekárny paní doktorky, kde mě ochotná sestřička řekla, že se s paní doktorkou poradí, jestli mě vezme, a za chvíli přišla, že ano. Po velmi krátkém čekání jsem už seděl v ordinaci před ochotnou paní doktorkou, která vše pečlivě zkontrolovala a napsala mi recept. Špičkové a profesionální jednání, usměvavá paní doktorka i sestřička, od pohledu moderně vybavená ordinace.

Opletalova 8, Olomouc
Odborný lékař oftalmologie (mapa)

Chtěl bych se též podělit o svou zkušenost. Byl jsem u této paní doktorky na vyšetření s osmiletým dítětem. Podle mě nemá paní doktorka cit k vyšetřování dětí. Děti vyžadují jiný přístup než dospělí. Šli jsme k ní na doporučení dětského lékaře, s tím, že mé dítě má problém při čtení - špatně vidí. Paní dr. nic nezjistila, zkonstatovala, že jí ale dítě skoro nic na optotypu nepřečetlo. Sestra spolupracovala jen částečně, místo toho, aby ihned od začátku vyšetření ukazovala dítěti na optotypu, který řádek má přečíst. Hrůza. Dr. provedla i proměření očí na vyšetření refraktometrických vad (po rozkapání očí). Výsledkem byla věta, že výsledek je fyziologický. Nicméně máme přijít ještě jednou - znovu na čtení optotypů. Nicméně zvažuji návštěvu u jiného lékaře.

V ordinaci pí.doktorky bylo dusno, paní doktorka nebyla soustředěná, byla nervozní, pobíhala sem a tam, možná měla nějaké problémy. A projevilo se to na práci. Kdo klidnil situaci byla sestřička.
Velmi rychle mi vyzkoušela brýle, mezitím brala 2x mobil ( soukromé hovory ).Stejně před několika týdny vyhodnotila situaci moje matka, která také přišla do této ordinace k vyšetření.
Moje matka přišla k reklamaci brýlí, bylo jí řečeno, že brýle vyhpvují. V jiné ordinaci byla napsána jiná skla, přes
která se jí lépe dívá.
Chápu, že člověk má někdy starosti, ale do zaměstnání soukromé věci nepatří.
Paní doktorka je jistě již v důchodovém věku a pokud nestačí, ať uvolní místo těm, kteří budou stíhat.

Objednal jsem se na určitý termín, tak že jsem nečekal, vyšetření šlo rychle a profesionálně. Cítil jsem se dobře.

Mám dobré zkušenosti s paní doktorkou,příjemná,svědomitá a pečlivá.

která se jí lépe dívá.
Chápu, že člověk má někdy starosti, ale do zaměstnání soukromé věci nepatří.

Mám dobré zkušenosti s paní doktorkou,příjemná,svědomitá a pečlivá.