MUDr.

Alena Sombotová

Praktický lékař

Kontaktní informace

• Tak bezvadnou paní doktorku bych přál každému. Jsem moc rád, že k ní chodím. Předtím jsem měl jiné dvě a je to nesrovnatelné. Udělá si na vás čas, vyslechne, vysvětlí a poradí. Jako v americkém filmu nebo podle čítanky. Je tak 20 let dopředu. Jedinečná.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Čekací doba je dlouhá,ale stejný to je u všech dobrých doktorů a to ve všech oborech.Spíše to je na lidech co chodí k doktorce a více méňe jen otravují např.různé firmy,či důchodci co se nudí a jsou tam skoro jako doma.

• Velice dobrá praktická lékařka s citlivým lidským přístupem.

• ZODPOVĚDNÁ A VELMI HUMÁNNÍ LÉKAŘKA, ZKUŠENÁ ODBORNICE, BEZ ZNÁMEK CYNIZMU, OBĚTAVÁ A MILÁ.E

• super lékař

• Hrozně hodná a milá paní doktorka.Neměnila bych.

• Velmi ochotna a prijemna doktorka. Nic neni problem.

• doporucuji.velice ochotna.pekna ordinace.

• Zodpovědná, laskavá, lékařka jak má být.

• Co se týče dlouhého čekání, nechápu kritiku. U jiných lékařů se taky čeká a pak jste raz dva venku,ani se nestačite nadechnout. MUDr. Sombotová je velice zkušený lěkař, vyslechne a hlavně, poslouchá!! Pokaždé pomohla.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní