Soukromá ordinace pro děti a dorost
Strážnická 36, Plzeň

Umístění: Soukromá ordinace pro děti a dorost Jiný

Doktorka Šebková je anděl který umí a ví jak pomoct.Chodila jsem tam se synem teď s dcerou a mám u paní doktorky i vnučku.Jsem velmi spokojená jela bych se svými dětmi až na konec světa jen aby je ošetřila.Sestričky skvělé atmosféra úžasná.Nejlepší doktorka na světě.

Paní doktorka Šebková je skvělý člověk, chodila jsem k ní já jako dítě a teď tam chodím se svým synem. Má skvělý přístup k dětem, je strašně hodná a vždy vše vysvětlí. Má se mnou svatou trpělivost. Mám první děťátko a volám ji kvůli všemu. Vzdy je ochotná, nikdy není nepříjemná a se vším vždy poradí a vysvětlí. Ještě jsem se nesetkala s tím, ze bych na ni pozorovala , ze ji otravuji nebo něco podobného. A ze už těch telefonátu kvůli malickemu bylo. Nepomůže jen s malickym, ale i s vašimi osobními problémy. Pokud na vás pozoruje, ze není něco v pořádku, tak se zajímá a snaží se pomoct. Nemůžu si ji vynachválit jak jako lékařku mého syna, tak jako člověka. Je fantastická! Mám ji moc rada a vždy ji rada vidím. Dekuji ji za vše!
Dospíšilovi

Umístění: Soukromá ordinace pro děti a dorost Jiný

MUDr.Šebková a její tým je velmi profesionální a hlavně se selským rozumem normální!!!!Sestřička je také skvělá, myslím ,že za ta léta už musí mít všichni tam svatozář.Práce s dětmi je mazec sám o sobě ,ale myslím, že s rodiči je to ještě více náročnější.Chodíme k ní 15 let, obě děti naprosto ohlídané a vždy rozumě léčené, vždy se na paní doktorku můžeme obrátit a vždy s plnou empatií a odborností jakýkoliv problém uchopí a vyřeší!Sestřička cokoliv jsme potřebovali(různá potvrzení apod.)nám vždy vyšla vstříc a ještě jako naprostý bonus je milá a to je kolikrát v telefonu slyšet, jaký tam mají šrumec. Za mě vše bez chyb a že jsou tam mladí lékaři....no vždyť jo, od koho jiného by se měli učit, když ne od nejlepších!!!!A nikdy se nestalo, aby závažnější rozhodnutí nebylo konzultováno právě s Mudr.Šebkovou,takže vždy o všem věděla.Toť naše zkušenost a děkuji že tenkrát před 15 lety, kdy se nám narodil syn a posléze dcera si nás do péče vzala právě paní doktorka se svým týmem.Díky

Umístění: Soukromá ordinace pro děti a dorost Muj doktor mel dovolenou bohuzel

Po zeptani se zdali neni jina moznost jinych antibiotik kdyz mi jako lajkovi prislo divne, ze meho rocniho syna ktery mel alergickou reakci na antibiotika ktere bral dala kapky na vyrazku misto vysazeni jich. Na me zacla jecet ze jakym tonem se s ni bavim a ze jestli mam lekarsky diplom. Asi ji nedoslo ze sem jen mama co miluje sveho rocniho syna co o nej ma strach a nechce nic podcenit.

Jednoznacne skvela doktorka! Odbornik na svem miste, vzdy ochotna poradit a co je mi velmi blizke, je to sympatanda;-) A stale usmevave a velmi sikovne sestricky! Dekujeme, vazime si vas:-) Potyšovi

Nejlepší doktorka kterou znám chodila jsem tam se synem ted s dcerou sice dojizdim z druhého konce Plzně ale pro děti bych udělala vsechno dcera se k pani doktorce těší jsem moc rada že ji mame

Paní doktorka Šebková je odborník na svém místě! Je velice sympatická, milá, lidská, vše řekne na rovinu, je to i taková psycholožka, která dokáže člověka podržet, když je mu zrovna nejhůř;-) Chodíme k ní moc rádi. Nikdy žádnou nemoc nepodcenila. Četla jsem tu názor, že s člověkem jedná jak s blbem. Docela mě to pobouřilo. Myslím si, že je to hodně i o lidech, kteří k ní chodí. Paní doktorka je rázná, ale právě to je na ní super! Proč by měla chodit kolem horké kaše, když vše lze říci na rovinu, jasně a stručně? Já jsem s jejím přístupem nadmíru spokojená a neměnila bych ani za nic! Sestřičky jsou také zlatíčka:-) Takže za nás: všechny palce nahoru! Lenka a Matěj Štochlíci

paní doktorka se vždy vzorně starala o mé dvě dcery, nikdy nic nezanedbala, naopak když byl problém, ochotně ho řešila i po telefonu mimo ordinační dobu. vybavenost ordinace je vynikající, personál příjemný. iva tischlerová

Skvělá doktorka.Chodila jsem k paní Šebkové od mala a teď tam chodím se synem.Je fakt že tam věčně jsou ty zástupy jiných doktorů ale POKUD NECHCETE ABY VAŠE DÍTĚ OŠETŘOVALI MŮŽETE JIM TO NA FÉROVKU ŘÍCT A OŠETŘÍ VÁS NĚKDO JINÝ.Nevídím tedy důvod se kvůli tomu na paní doktorku rozčilovat jak to tu někteří píší. Je to skvělá ženská a já jsem sní nesmírně spokojená.Jana

Paní doktorka je suprová, nikdo není neomylný, stará se o nás i když přijdeme s nějakou blbinou tak je v klidu, všechno vysvětlí a pomůže,.. žádnou nemoc u nás nepodcenila (2x rotaviry, 6nemoc,.. apod.) JEN MĚ NESKUTEČNĚ pardon za to slovo SEROU JEJÍ ZÁSTUPKYNĚ NEBO JAK TO NAZVAT TO JE KATASTROFA, SAMÝ MLADÝ STŘEVA CO JEDOU PODLE UČEBNICOVÝCH PŘÍKLADŮ A KDYŽ VÁM ZAMĚNÍ 2 RŮZNÉ NEMOCI.. NEBO SE S NÍ BĚHEM VYŠETŘENÍ CHODÍ RADIT NO TO BY MĚ TREFILO.. TAKY ČEKACÍ DOBA U NEMOCNÝCH JE HORŠÍ, ALE PŘEŽÍT SE TO DÁ :-)