Strážnická 36, Plzeň
Soukromá ordinace pro děti a dorost (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Jednoznacne skvela doktorka! Odbornik na svem miste, vzdy ochotna poradit a co je mi velmi blizke, je to sympatanda;-) A stale usmevave a velmi sikovne sestricky! Dekujeme, vazime si vas:-) Potyšovi

Nejlepší doktorka kterou znám chodila jsem tam se synem ted s dcerou sice dojizdim z druhého konce Plzně ale pro děti bych udělala vsechno dcera se k pani doktorce těší jsem moc rada že ji mame

Paní doktorka Šebková je odborník na svém místě! Je velice sympatická, milá, lidská, vše řekne na rovinu, je to i taková psycholožka, která dokáže člověka podržet, když je mu zrovna nejhůř;-) Chodíme k ní moc rádi. Nikdy žádnou nemoc nepodcenila. Četla jsem tu názor, že s člověkem jedná jak s blbem. Docela mě to pobouřilo. Myslím si, že je to hodně i o lidech, kteří k ní chodí. Paní doktorka je rázná, ale právě to je na ní super! Proč by měla chodit kolem horké kaše, když vše lze říci na rovinu, jasně a stručně? Já jsem s jejím přístupem nadmíru spokojená a neměnila bych ani za nic! Sestřičky jsou také zlatíčka:-) Takže za nás: všechny palce nahoru! Lenka a Matěj Štochlíci

paní doktorka se vždy vzorně starala o mé dvě dcery, nikdy nic nezanedbala, naopak když byl problém, ochotně ho řešila i po telefonu mimo ordinační dobu. vybavenost ordinace je vynikající, personál příjemný. iva tischlerová

Skvělá doktorka.Chodila jsem k paní Šebkové od mala a teď tam chodím se synem.Je fakt že tam věčně jsou ty zástupy jiných doktorů ale POKUD NECHCETE ABY VAŠE DÍTĚ OŠETŘOVALI MŮŽETE JIM TO NA FÉROVKU ŘÍCT A OŠETŘÍ VÁS NĚKDO JINÝ.Nevídím tedy důvod se kvůli tomu na paní doktorku rozčilovat jak to tu někteří píší. Je to skvělá ženská a já jsem sní nesmírně spokojená.Jana

Paní doktorka je suprová, nikdo není neomylný, stará se o nás i když přijdeme s nějakou blbinou tak je v klidu, všechno vysvětlí a pomůže,.. žádnou nemoc u nás nepodcenila (2x rotaviry, 6nemoc,.. apod.) JEN MĚ NESKUTEČNĚ pardon za to slovo SEROU JEJÍ ZÁSTUPKYNĚ NEBO JAK TO NAZVAT TO JE KATASTROFA, SAMÝ MLADÝ STŘEVA CO JEDOU PODLE UČEBNICOVÝCH PŘÍKLADŮ A KDYŽ VÁM ZAMĚNÍ 2 RŮZNÉ NEMOCI.. NEBO SE S NÍ BĚHEM VYŠETŘENÍ CHODÍ RADIT NO TO BY MĚ TREFILO.. TAKY ČEKACÍ DOBA U NEMOCNÝCH JE HORŠÍ, ALE PŘEŽÍT SE TO DÁ :-)

Paní doktorka je skvělá lékařska, odborně i lidsky. Teď jí v ordinaci zastupují lékaři, kteří nejsou odborně nic moc, preventivní prohlídky zvládnou za 5 minut a hotovo.

Ze začátku byla paní doktorka fajn, asi tak před 15 lety. Je fakt že mé 1.dítě bylo takřka bez nemocí. Pak začala dělat kariéru coby vrchní pediatr, v ordinaci začalo být pro mediky těsno, věčně tam ordinoval někdo jiný, takže léčba mi nepřišla kontinuální. Pí doktorka nervózní,nevybíravá,arogantní, mluví s vámi jako s blbem. 2krát zanedbala nemoc mého 2.dítěte, podcenila další vyšetření, takže jsem nakonec děkovala pí doktorce odnaproti, která v nepřítomnosti šebkové vše vystihla, poslala nás na nosní (banalita, že) a tak mé dítě po měsících útrap vyléčila. Nejhorší bylo zanedbání astmatu, kterým se syn trápil dlouhé roky, než ji napadlo mě poslat na alergologii. Během týdne léčby byl fit. To jí mám za zlé.! ŠPATNÁ DOKTORKA

Profesionálka každým coulem...Chodím k ní již 6. rokem s 2 dětma a mohu jen doporučit! Nikdy nic nezanedbala ani nepodcenila, volat mohu de facto kdykoliv.

K paní doktorce jsem chodila již jako dítě a nyní k ní chodím se svými dětmi a jsem velice spokojená. Je pravda ,že když se jí něco nelíbí tak je ostřejší,ale upřímě si myslím , že my maminky občas potřebujem srovnat.Velice paní dr. děkuji za to,jak se starala o mě a jak se nyní stará o mé děti......Jana Würflová