Vrchlického 57, Jihlava
Praktická lékařka

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Z mého pohledu skvělá lékařka. Ochotná, pečlivá, vždy se snaží všechno vysvětlit. Velmi dobrý přístup k pacientům. Je pečlivá a snaží se najít zdroj problémů. Ochotně vás pošle i na specilání vyšetření, aby byly dotupné všechny podklady pro další léčbu. Vyslechne vás jako pacienta a přijme i váš názor v rámci možností léčení. Kdyby takoví byli všichni lékaři, určitě to zlepšilo stav našeho zdravotnictví.

Umístění: Praktická lékařka

Paní doktorku nedoporučuji. Chybí mi u ní empatie a odborné chování, což je zřejmě způsobeno předsudky, které vůči některým lidem asi má.

Nejlepší paní doktorka, jakou znám. Jsem moc ráda, že chodím právě k ní. Vždy je velmi pečlivá, ochotná a milá. Vše vysvětlí, vyptá se na problémy. Kéž by všichni lékaři byli alespoň z poloviny tak vstřícní a empatičtí jako ona.

Ochotná, příjemná paní doktorka s velkým P. Neodbyde Vás a vždy si pamatuje Vaše problémy. Doporučuji

lidská, vždy ochotná, po odborné stránce na výši, nejlepší praktický lékař, se kterým jsem se za svůj dosavadní život setkala
L.Škrdlová

Jedna z nejlepších paní doktorek jaké jsem kdy potkala, paní doktorka má neuvěřitelný lidský přístup, je velmi vnímavá a skutečně dělá co nejvíc co je v jejich silách a všechny kroky zvažuje. Je velmi trpělivá, nebere nic na lehkou váhou a velmi pečlivá. Nikdy jsem nepotkala tak úžasného a pečlivého praktika. A pokud si s tím sama neví rady, doporučí vždy rovněž špičkové doktory - odborníky na konkrétní oblast. Myslím, že pouhá slova chvály jsou málo k vystižení jak moc skvělá je, nejen s vedením lečby, ale zejména i sledování všech možných faktorů a vnímání skutečně všech stížností na zdraví, rozhodně pacienta nebere na lehkou váhu a léky píše s rozumem a skutečně účinné. Případně, pokud lék člověku z nějakého důvodu nesedne, ihned reaguje. Má rovněž skvělou paní sestřičku. Nikdy neodmítnou pomoci a vždy jsou milé a velmi ochotné. Klobouk dolů...

Nejlepší doktor, s kterým jsem se zatím setkal. Nulové čekací doby - lidský přístup, empatie, věnuje se vašemu problému i když odejdete z ordinace, přemýšlí o tom jak vás ošetřila a pak ještě třeba zavolá že ji napadl nějaký lepší postup jak to řešit.

Nejlepší praktická lékařka v Jihlavě, které jde o každého paicenta, nebanalizuje problémy. Milá a empatická osoba a hlavně mezi praktickými lékaři také odborník na svém místě.

Takhle si představujeme lékaře, ke kterému máme důvěru a víme, že se snaží nic nezanedbat, zabývat se pacientem, jako člověkem a ne, jako "kusem", jak jsme to nejednou zažili jinde. Sestra se vylepšila, tak snad vynikající paní doktorce už nebude kazit reputaci. Jsme spokojeni, a to celá rodina! Jsem ráda, že jsme jejími pacienty.

S paní doktorkou jsem nejednou spolupracovala při péči o klienta v domácí hospicové péči. Vždy byla ochotná a vstřícná. Neváhala klienta navštívit doma. Chválím ji za to, protože ne každý praktický lékař je takto ochotný. Rozhodně ji doporučuji jako odborníka!