Adresa

Vrchlického 57, Jihlava
Praktická lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
48 názorů

I
Umístění: Praktická lékařka Jiný

Z mého pohledu skvělá lékařka. Ochotná, pečlivá, vždy se snaží všechno vysvětlit. Velmi dobrý přístup k pacientům. Je pečlivá a snaží se najít zdroj problémů. Ochotně vás pošle i na specilání vyšetření, aby byly dotupné všechny podklady pro další léčbu. Vyslechne vás jako pacienta a přijme i váš názor v rámci možností léčení. Kdyby takoví byli všichni lékaři, určitě to zlepšilo stav našeho zdravotnictví.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Praktická lékařka

Paní doktorku nedoporučuji. Chybí mi u ní empatie a odborné chování, což je zřejmě způsobeno předsudky, které vůči některým lidem asi má.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Nejlepší paní doktorka, jakou znám. Jsem moc ráda, že chodím právě k ní. Vždy je velmi pečlivá, ochotná a milá. Vše vysvětlí, vyptá se na problémy. Kéž by všichni lékaři byli alespoň z poloviny tak vstřícní a empatičtí jako ona.


Ověřeny pacient

Ochotná, příjemná paní doktorka s velkým P. Neodbyde Vás a vždy si pamatuje Vaše problémy. Doporučuji


L
Ověřeny pacient

lidská, vždy ochotná, po odborné stránce na výši, nejlepší praktický lékař, se kterým jsem se za svůj dosavadní život setkala
L.Škrdlová


P
Ověřeny pacient

Jedna z nejlepších paní doktorek jaké jsem kdy potkala, paní doktorka má neuvěřitelný lidský přístup, je velmi vnímavá a skutečně dělá co nejvíc co je v jejich silách a všechny kroky zvažuje. Je velmi trpělivá, nebere nic na lehkou váhou a velmi pečlivá. Nikdy jsem nepotkala tak úžasného a pečlivého praktika. A pokud si s tím sama neví rady, doporučí vždy rovněž špičkové doktory - odborníky na konkrétní oblast. Myslím, že pouhá slova chvály jsou málo k vystižení jak moc skvělá je, nejen s vedením lečby, ale zejména i sledování všech možných faktorů a vnímání skutečně všech stížností na zdraví, rozhodně pacienta nebere na lehkou váhu a léky píše s rozumem a skutečně účinné. Případně, pokud lék člověku z nějakého důvodu nesedne, ihned reaguje. Má rovněž skvělou paní sestřičku. Nikdy neodmítnou pomoci a vždy jsou milé a velmi ochotné. Klobouk dolů...


P
Ověřeny pacient

Nejlepší doktor, s kterým jsem se zatím setkal. Nulové čekací doby - lidský přístup, empatie, věnuje se vašemu problému i když odejdete z ordinace, přemýšlí o tom jak vás ošetřila a pak ještě třeba zavolá že ji napadl nějaký lepší postup jak to řešit.


L
Ověřeny pacient

Nejlepší praktická lékařka v Jihlavě, které jde o každého paicenta, nebanalizuje problémy. Milá a empatická osoba a hlavně mezi praktickými lékaři také odborník na svém místě.


J
Ověřeny pacient

Takhle si představujeme lékaře, ke kterému máme důvěru a víme, že se snaží nic nezanedbat, zabývat se pacientem, jako člověkem a ne, jako "kusem", jak jsme to nejednou zažili jinde. Sestra se vylepšila, tak snad vynikající paní doktorce už nebude kazit reputaci. Jsme spokojeni, a to celá rodina! Jsem ráda, že jsme jejími pacienty.


D
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem nejednou spolupracovala při péči o klienta v domácí hospicové péči. Vždy byla ochotná a vstřícná. Neváhala klienta navštívit doma. Chválím ji za to, protože ne každý praktický lékař je takto ochotný. Rozhodně ji doporučuji jako odborníka!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti