Praktická lékařka
Vrchlického 57, Jihlava

:D S údivem zírám kolik "empatie" a "soucitu" paní doktorka rozdává do širokého okolí. Asi vždycky přijdu pozdě a už na mě nezbyde? Pár komentářu je opravdu upřímných. V četně toho, kde je paní doktorka správně oštítkovaná. Souhlasím s tím, že pokud jí nesednete, tak se nedočkáte ničeho. Ale to bude asi tím, že praxi vykonává jak se říká, "pár pátků". Bohužel zdravotnictvý v Čr si nemůže dovolit platit kvalitní odborníky. Tak berou co se dá. Léčím se dlouhodobě a popravdě největší nervy mám v den, kdy musím na kontrolu. Takže terapeutický účinek je nulový. Progres opět nulový. Paní doktorka umí psát všemi deseti, nabízet kapesníky a tisknout recepty. Kdyby mi kdysi rodiče řekli, že tohle mi na vysokou školu stačí, tak sedím v lavici dodnes. Za vše mluví i skutečnost, že když jsem v Táboře hledal psychiatra, tak všichni psychiatři s dobrými recenzemi zkrátka nepřijímali a paní doktorka na mě jak se říká, zbyla. A nejsem sám kdo má stejný názor. Ale ostatní ať mluví za sebe. Momentálně hledám jiného psychiatra, který nepromoval před pár lety, ale za minulého režimu. Problém mladých doktorů a celkově mladých lidí je ten, že se většina narodila až po revoluci. Neuznávají fakt, že uznáváte jiné hodnoty. Mě osobně současný stav světa a společnosti totálně irituje a psychicky ničí. V okolních státech sociální choroby formálně uznávají a berou vážně jako hrozbu v následujícím období blízké budoucnosti. U nás? Tady se vám doktorka směje do obličeje a sestra si hraje na "ředitele zeměkoule". Zažil jsem opravdu pár nepříjemných návštěv v ordinaci, kdy můj stav byl po odchodu horší, než před příchodem. Životní zkušenost, kterou nepřeji nikomu. Když jdete někam kde čekáte, že by vás měli chtít pochopit za ty peníze co měsíčně berou, ale místo toho zjistíte, že máte nárok pouze na tabletky co vás sklidní. Jistě. Utlumený člověk si nestěžuje, že?Peníze co tak těžce vyděláváte a co vám stát tak horečně každý měsíc bere na zdravotním , jdou do zdravotního sektoru. A tohle pak dostanete. To co na vás zbyde. Chcete víc? Plaťte si extra pojištění ;-) To vám doktor poradí zdarma. Závěrem bych to shrnul. Jako pacient jsem velmi nespokojen a velice vážně zvažuji podání písemné stížnosti na lékařskou komoru. To jednání a přístup s odstupem zkrátka nejsou vlastnosti, které od svého lékaře očekáváte. Zvláště pokud jde o citlivá osobní témata. Takové jednání může mít obvodní lékař když vám měří tlak. Ale na psychiatrii bych čekal profesionála. Nesvěřím budoucnost a vývoj svého života do rukou amatéra bez špetky lidského přístupu. Tolik ke kvalitě zdravotních služeb v Táboře. Ubohost. Tábor asi není Jihlava.

Paní doktorka Poláková mě velice pěkně přijala. Objednání bylo rychlé a vůbec jsem nečekala. Paní doktorka se mi plně věnovala, byla ke mně vstřícná a vše vysvětlila. Vyšetřila mě a napsala doporučenku. Díky paní doktorce jsem odcházela s mnohem lepší náladou, kterou na mě paní doktorka přenesla. Víc takových doktorů. Také bych ráda poděkovala vrchní sestře. Její profesionální přístup byl jen třešničkou na dortu celého vyšetření. Moc vám děkuji.

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Z mého pohledu skvělá lékařka. Ochotná, pečlivá, vždy se snaží všechno vysvětlit. Velmi dobrý přístup k pacientům. Je pečlivá a snaží se najít zdroj problémů. Ochotně vás pošle i na specilání vyšetření, aby byly dotupné všechny podklady pro další léčbu. Vyslechne vás jako pacienta a přijme i váš názor v rámci možností léčení. Kdyby takoví byli všichni lékaři, určitě to zlepšilo stav našeho zdravotnictví.

Umístění: Praktická lékařka

Paní doktorku nedoporučuji. Chybí mi u ní empatie a odborné chování, což je zřejmě způsobeno předsudky, které vůči některým lidem asi má.

Nejlepší paní doktorka, jakou znám. Jsem moc ráda, že chodím právě k ní. Vždy je velmi pečlivá, ochotná a milá. Vše vysvětlí, vyptá se na problémy. Kéž by všichni lékaři byli alespoň z poloviny tak vstřícní a empatičtí jako ona.

Ochotná, příjemná paní doktorka s velkým P. Neodbyde Vás a vždy si pamatuje Vaše problémy. Doporučuji

lidská, vždy ochotná, po odborné stránce na výši, nejlepší praktický lékař, se kterým jsem se za svůj dosavadní život setkala
L.Škrdlová

Jedna z nejlepších paní doktorek jaké jsem kdy potkala, paní doktorka má neuvěřitelný lidský přístup, je velmi vnímavá a skutečně dělá co nejvíc co je v jejich silách a všechny kroky zvažuje. Je velmi trpělivá, nebere nic na lehkou váhou a velmi pečlivá. Nikdy jsem nepotkala tak úžasného a pečlivého praktika. A pokud si s tím sama neví rady, doporučí vždy rovněž špičkové doktory - odborníky na konkrétní oblast. Myslím, že pouhá slova chvály jsou málo k vystižení jak moc skvělá je, nejen s vedením lečby, ale zejména i sledování všech možných faktorů a vnímání skutečně všech stížností na zdraví, rozhodně pacienta nebere na lehkou váhu a léky píše s rozumem a skutečně účinné. Případně, pokud lék člověku z nějakého důvodu nesedne, ihned reaguje. Má rovněž skvělou paní sestřičku. Nikdy neodmítnou pomoci a vždy jsou milé a velmi ochotné. Klobouk dolů...

Nejlepší doktor, s kterým jsem se zatím setkal. Nulové čekací doby - lidský přístup, empatie, věnuje se vašemu problému i když odejdete z ordinace, přemýšlí o tom jak vás ošetřila a pak ještě třeba zavolá že ji napadl nějaký lepší postup jak to řešit.

Nejlepší praktická lékařka v Jihlavě, které jde o každého paicenta, nebanalizuje problémy. Milá a empatická osoba a hlavně mezi praktickými lékaři také odborník na svém místě.