Praktický zubní lékař
U Střediska 5, Liberec

Tak i já se musim přidat s velmi negativním názorem.. Paní zubařka má neustále nutkání zuby ,,léčit" , cpát do zubu nějaké desinfekční vatičky klidně i 3 měsíce a pak zub jen zaplacnou plombou. Injekci na umrtvení vám sama od sebe nedá pomalu ani při trhání. Při čištění kanálků takovým tím drátkem mi bolest vystřelovala snad až do mozku a když jsem se teda odvážila zeptat na injekci, tak mi paní zubářka odpověděla, že mi jí nemůže dát aby věděla zda mě to ještě bolí..tak od čeho je to potom doktorka?? Při mojí poslední návštěvě jsem jí hned mezi dveřmi poprosila o umrtvení, protože mi ze stresu, že k ní musím jít, bylo na omdlení..a paní zubařka mi odpověděla jestli toho po ní nechce nějak moc a jestli bych rovnou nechtěla umrtvit paličkou. V tu chvíli bylo rozhodnuto a hledám nového zubaře.

Apeluji na všechny vyhněte se obloukem této ordinaci. Po příchodu k novému zubaři mi musí předelávat snad všechny léčené zuby. Někde zůstal kaz pod plombou apod. Rozhodně tedy nedoporučuji a jděte kamkoli, jen né sem prosím.

K této paní zubařce jsem chodila od 1.třídy povinně se školou, co by desetileté holce mě tahala na třikrát tři týdny po sobě nervy bez umrtvení v jednom zubu, nejhorší bolest v mém životě, nikdy nic neumrtvila a to ani na horních předních zubech, hodně jsem trpěla na kazy i přes to, že jsem se o zuby starala, nechápu že jsem to vždy vydržela, arogantní, nepříjemná, po škole jsem odešla k jiné paní zubařce.

Této paní by rozhodně měli okamžitě!! odebrat licenci, jednání s pacientem naprosto neprofesionální. Je velice náladová a občas umí být i velice protivná svými komentáři - tohle přeci nebolí, to nemá bolet, tak mi tu nic nehrajte! Zásadně nepoužívá rukavice a ani umrtvení !!! K této paní jsem chodila od malička, od května mám problém se dvěma šestkami, na jedné se mi udělal píštěl, druhá pouze pobolívala. Ten první zub mi "léčila" až do konce září, naprostá katastrofa, pouze mě obviňovala, že je moje chyba když mi její plomba a také výpln (vatička) vypadla. Náhradní plomba mi neustále vypadávala, dezinfekce prosakovala a způsobovala mi zažívací problémy. Ten druhý zub mi vyvrtala, když jsem jí poprosila o bílou plombu, tak se najednou rozzářila, jak sluníčko a byla moc ochotná... Na další kontrole po týdnu jsem si stěžovala na bolesti právě tohoto zubu, její reakce - tady není důvod, aby to bolelo, vrtat se mi to nechce, vemte si prášek . Tak mi s ním paní nic neudělala a poslala mě domů. Dnes jsem byla na ošetření v Praze, kam jsem přešla, protože zde studuji. Pan doktor byl velice příjemný, ale jeho nález byl šokující - mám silný zánět obou dvou zubů, které mi paní "zubařka" ošetřovala, nemluvě o dalších problémech - mezizubní kazy, o kterých jsem vůbec nevěděla! Prosím, nebuďte tak hloupý, jako já a nečekejte než vám paní "zubařka" něco vyléčí a okamžitě se přihlašte jinam! Teď velice lituji, že jsem k této paní chodila a jentak si neodpustím, že tak dlouho!!!!

Mám naprosto stejný názor jako Looona, chodila jsem k této zubařce asi do svých 18 let, hrůza, hrůza, hrůza!!
S vypadáváním plomb mám stejnou zkušenost - udělala plombu, ta do dvou týdnů vypadla, když mi dělala ve stejném zubu třetí plombu, tak mi řekla, že jestli vypadne, tak mi vytrhne zub, vypadla a já už se tam neobjevila!!

Pevně doufám, že se mi někdy podaří najít jiného zubaře. Paní "doktorku" absolutně nemůžu doporučit (ani svému největšímu nepříteli), umrtvení při trhání nervů? Na co, třikrát vypadnutá plomba z jednoho zubu? Nevadí! Bolesti nebolesti.. Jediná výhoda? Je zde levno,ale za jakou cenu? Keramická korunka se po pár měsících rozpadne... Na co chodit na preventivní prohlídky, když vám zuby stejně zkazí ona!

HRŮZA

Bohužel komunikace s pacientem téměř žádná, v ordinaci vše jak v 80 letech - i tomu odpovídající vybavení. Zásadně nepoužívá umrtvovací prostředky - stylem prostě to vydržíte,to přece nemůže bolet. Když mě rozbolel jí ošetřený zub asi po měsící od zákroku, řekla dejte si na to led a brufen !?! Stejně tam byl nakonec zánět a muselo se to otevřít.

Jedinou výhodou jsou krátké objednací lhůty a všechno jede na pojišťovnu, takže se nic neplatí. Podle toho to ovšem taky vypadá.

Ještě že už mám jiného zubaře, který si dá na rozdíl od pí dr. záležet a s vypadlou plombou není hotový za 2 min. jak tady

Dle mojí zkušenosti je toto nejhorší lékař, kterého jsem kdy měla. Ještě že se mi podařilo sehnat jiného. Jednání s pacientem naprosto strašný a zuby co mi dělala taky strašný