Praktický lékař pro dospělé
Hrušovská 20, Ostrava

Ord. praktického lékaře pro dospělé
Karla Čapka 270, Krupka

sestra mila ale co se tyka leceni pani doktorky je my zahadou ke zdravotnimu stavu nic nerekne a jiz po nekolikate jsem skoncila na pohotovosti protoze my bylo leceno absolutne neco jineho nez s cim jsem byla nemocna,

K pani doktorce chodí už léta moje maminka a je vážně,ale vážně suprová :)

Paní doktorka je sice hodná, usměvavá a milá, ale to je tak všechno...její zájem o zdraví pacienta je povrchní...při další návštěvě už staré problémy neřeší, neptá se, nezjišťuje aktuální stav, řeší vždy jen nové problémy, pacient musí sám připomínat nové kontrolní vyšetření apod....při hodnocení zdravotního stavu toho moc neřekne, je třeba to z ní tahat, jak z chlupaté deky...plave Vám tam moc tuků, popř. cholesterolu a tak pod. ....dobrá administrativní pracovnice....
..doporučuji tomu, kdo o sobě nechce moc vědět ....

s paní doktorkou jsem spokojená, doporučuji ji

k pani doktorce chodim uz 15 let a jsem s ni spokojena urcite doporucuji

Pani doktorka je příjemná,také sestra,bez problémů,žádné dlouhé čekání.

Paní doktorka je velmi příjemná, vstřícná, jeví o Vás zájem, ne jak má bývalá doktorka..na každou kravinu mi pokaždé napsala antibiotika. Žádné dlouhé čekání..mohu jen doporučit!

Děkujeme za první příspěvky,všechny ohlasy,nápady a připomínky jsou pro nás podnětné.
Spokojený pacient-zákazník,patří mezi naše priority. Ordinace MUDr. Novákové

je nejlepší

Milá, příjemná, vstřícný přístup, rovněž sestra příjemná, žádné dlouhé čekání, jsem spokojená.