Nejlepší p . Dr :) neměnila bych :) jsem spokojená je to prostě super člověk . Mám p . Dr ráda :)

Brožíková

paní dr.Matějů je nejlepší gynekolog kterého jsem kdy měla, vždy umí pomoci a poradit a je to prostě zlatá doktorka... radiměřská

Na chování pani doktorky si stěžovat nemůžu, je milá, ale to mi je prd platný, když neni příliš profesionální. Na antiko mi nikdy nedělala jaterní testy - což je dost zásadní. Nikdy nic nevysvětlí a o sestrách raději nemluvím. Nejenže pacientkám s libostí tykají, ale jejich projev je dosti nepatřičný k jejich profesi. Já si to líbit nenechala.. jak sestra na mě, tak já na ní a od tý doby je slušná. Ale tak kde to jsme??? ... Problém jsem s doktorkou neměla, ale od gynekologa očekávám jiný přístup a proto NEDOPORUČUJI

Myslím že je to nejlepší gynekoložka na poliklinice.Mohu jen doporučit!

Já si stěžovat nemohu, vždy byla milá a ochotná. Přehlásila jsem se k ní před 10 lety od kolegyně "přes chodbu", s níž jsem se dost chytla. A ve srovnání s některými jejím kolegy v mostecké nemocnici je velmi jemná.

Předně chválím její sestřičky. Zatím jsem s nimi neměla konflikt. Jsou milé. Paní doktorka ze začátku (tak 7 let zpět) byla nepříjemná, ale jiný lékař mě nevzal. Byla jsem ještě hodně mladá a na téma antikoncepce zaznělo jen: Jakou chcete značku a za kolik, to je na vás, vyberte si něco... Přitom jsem všude četla, jak je důležité vybrat tu správnou... V posledních letech se mi zdá, že se nějak změnila - je ochotnější, milejší... Ale přesto, kdybych mohla, asi bych měnila. Zatím nemám potíže, chodím jen na kontroly. Občas je paní doktorka trošku nepříjemná, ale asi je to jen tónem v řeči nebo pracovní rutinou... Docela mi chybí intimita. V kabinkách je vše slyšet, dveře do čekárny otevřené... Až budu zakládat rodinu, asi od ní raději odejdu. Mnoho kamarádek odešlo k doktoru Šulcovi do Zámeckého parku v Litvínově. Ale někomu muž-gynekolog nevyhovuje...

dobry den,s pani doktorkou i sestrickou jsem spokojena.mohu jen doporucit" Jelinkova

S paní doktorkou jsem měla svůj první zážitek na gynekologii. Šla jsem ve svých 16-ti letech na prvni prohlídku s tím, že chci i antikoncepci. Tu mi paní doktorka naordinovala dle ceny a ne dle jaterních testů, takže za měsíc jsem je šla vyměnit za jiné a vybrala jsem si nakonec sama a ty mi seděli dodnes.

Dvakrát jsem podstopila vyšetření cytologie, které byli neskutečně bolestivé, po kterých jsem krvácela a bolelo mě tak břicho, že jsem po každém vyšetření došla domu, vzala si brufen a usnula. Když mě paní doktorka skřípla zrcadly a já ucukla, tak mi bylo řečeno, že co dělám, že už mi cytologii dělala a až na mé naléhání si tedy laskavě vzala menší zrcadla.

Když jsem jednou dorazila s kvasinkami, tak mi od stolu bez vyšetření napsala recept na tablety, které jsou nově na trhu a že můžou být dobré. Byli hrozně drahé a nepomohli.

A co se týče sestřiček, tak jsem odcházela a mezi dveřma do čekárny mi sestřička stáhla kalhoty a píchla mi injekci, takže díky, ale odcházela jsem vždy tak zmatená,že jsem jednou málem odešla bez bot.

Posléze jsem již chodila jen pro recept na antikoncepci a později našla gynekologa. Nejenže mi pan doktor Šulc vše vysvětlil, ale cytologie nebolela, nekrvácela jsem, sestřička příjemná a vyšetření odborné.

K pani doktorce mám důvěru. Vždy, když se na cokoli zeptám, vše mi podrobně vysvětlí. Je to velmi správná ženská!:-)

Ani já s touto doktorkou nemám dobré zkušenosti. Navíc mi přijde divné, že se nejdříve svléknu a pak s holým zadkem jí tam vysvětluji své problémy. Navíc na židli, na kterou si každý sedne nahý a ještě k tomu je semišová. Dost nehygienické. Při vyšetření je nešetrná a ještě se diví, že mě to bolí. Jednou na vás štěká, podruhé je jako máslíčko. Přešla jsem jinam. Zaplať bůh za to, že jiní doktoři berou nové pacientky.