Ordinace PL pro dospělé
Kojetická 1021, Neratovice

Spousta lidí si tu stěžuje na čekání to je sice pravda ale počkat si u paní doktorky stojí za to. Nejen že je milá (a to platí i o sestřičce) ale též se snaží najít příčinu nemoci a to bohužel stojí dost času. Chápu některé lidi co se raději jdou vyléčit do lékárny nebo si tam přečíst dvě kapitoly z knížky a pak remcaj že čekají zbytečně půl dne. Ale bohužel tam chodí i lide kteří nejsou jen na oko nemocní a věřím že si raději počkají protože dostanou péči a léčbu která by jim mohla pomoct. Můj názor je : lepší počkat a najít příčinu nemoci než sedět deset minut u závodního lékaře dostat prášky aniž by se na vás podíval , říct nashledanou a jit si lehnout. Za mně říkám že paní doktorka a sestřička jsou úžasné a čekat se vyplatí..!

dlouhé čekání, sestřička si Vás pamatuje a paní doktorka je velice pečlivá. Bylo by dobré, kdyby paní doktorka zvážila objednávání pacientů na čas. Dlouhé čekání v čekárně na dřevěných lavicích je únavné a mnohdy až bolestivé pokud máte prolémy se zády.

Velmi dobra diagnostika!

Paní doktorka mi zachránila život správným daignostikováním nemoci, kterou neodhalili ani odborníci v Praze.. Nedám na ní dopustit a klidně se v čekárně počkám o chvíli déle..

Zaplať pánbu že jsem zatím celkem zdravý takže v čekárně prosedím půl dne tak jednou za 3-5let.
Dělá ze sebe moc chytrou,nikdy mi moc nepomohla.Raději jdu rovnou do lékárny tam se poradím a uzdravím
se sám.

souhlasím s předchozími :) to, že si počkám o půl hodiny déle neznamená hned negativní příspěvek, kdykoliv jsem přišel, tak se mi věnovala na plno a vím, že se věnuje i dalším....to není jako její kolegyně naproti, která to má jak na páse, že jí za hodinu projde ordinaci 8-10pacientů.......jsem rád za paní Kubálkovou :)

K paní doktorce sem přešla od jiné, která mě naprosto neléčila, předepisovala mi jen stále nová antibiotika a diagnozu jsem si zpravidla stanovovala já. Můj zdravotní stav došel tak daleko, že se mi kompletně odrovnal imunitní systém a postupně selhávaly další a nakonec sem byla dva roky co týden 14 dní doma. Dostala mě z toho až paní Kubálková, mnou po přestěhování náhodně vybraný příslušný obvodní lékař. Byla to šťastná volba. Podobně na tom je můj muž.

Paní doktorka je velmi pečlivá, ověřuje si správnost medikace. Zodpovědně řešila i problémy komplikované těhotenstvím. Vše řádně vysvětlí, nabádá k prevenci.

výborná,příjemná,ví o čem mluví a v klidu vše promyslí,než aby jednala rychle jako na bežícím pásu a nevěděla o co jde při léčbě,to si opravdu raději v čekárně počkám a v klidu si vše s paní doktorkou proberu,než abych se neuměla domluvit s chaotickou mudr.u které se sice nečeká,ale nechápete co po vás chce či ona nechápe vás.

Čtu zde nějaká negativní hodnocení na paní doktorku Kubálkovou a musím zásadně nesouhlasit. Je sice pravda, že si v čekárně posedíme o něco déle, ale napadlo vás někdy že je to tím, že se svému pacientu opravdu věnuje a to nějaký čas zabere? Já si radši počkám o půl hodinky déla a dostanu kvalitní péči, než se nechat odbýt jako na páse.