Sam. ordinace PL pro dospělé
U Bažantnice - okresní DD 63, Heřmanův Městec

Sam. ordinace PL pro dospělé
Masarykovo náměstí 41, Heřmanův Městec

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Vstřícná. Ochotná. Stačí jí narovinu povědět s čím za ní jdete. Děkuji paní doktorko i paní sestřičce

je to nejhorsi doktorka v hermanaku rekne ze ma chlap alabe srdce a chripku leci ho antibiotiky a nikam ho neposle a on dop rana kvuli jeji nedbalosti zemre tak at od tady tud odejde kdyz vubec nic neumi poznat a pak pozustali kvuli ni trpi to si ona neuv edomuje ani nedokaze priznat chybu taskovou doktorku tady nechceme at co nejdrive odejde

Pani doktorka je profesionalni a je na pravem miste.Vzdy dobre poradi a vyleci,proto tem osklivejm vecem co se tu pisou neverim jsou to jen zavistive keci.Jsem s p.MUDr. Alenou Jiroutkovou naprosto spokojen.

Sympatická a ochotná...

S paní doktorkou jsem spokojen

Koukám, v Městci jste na lékaře přísní :-) V mém zhruba stejně velkém městě si hodnotíme lékaře lépe (využíváme od 0 do 100 %). Nebo chápeme, že jsou lidé a každý den se nemohou jen usmívat. A přece jen, názor lékaře je třeba jiný než ten náš. Hodnotit nemohu, protože jsem už léta v Městci nebyl a v té době ordinoval pan MUDr Kotěšovec. Takže pamětníci vědí, jak je to dlouho.

Co dodat ? Občas by se měl pacient zamyslet i nad svým přístupem ve vztahu k lékaři

MUDr. Jiroutková je jeden z nejlepších lékařů, co znám, a že jich znám dost. Celá rodina k ní chodí už řadu let, dokonce u ní na obvodě zůstal i syn, který se odstěhoval do Prahy

Tak si vem kartu a najdi si někoho lepšího, ty chytráku, tahle doktorka tě vyslechne, promluví s tebou, poradí ti. Pokud jsi to nepochopil, problém bude asi někde jinde.Simulanti to mají těžký.

Arogantní a neochotná.

Ochotná, obětavá, trpělivá, pečlivá-pokaždé mi pomůže.Jsem naprosto spokojená.