Bratislavská 2, Brno
Odborná lékařka pro choroby ORL

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborná lékařka pro choroby ORL Záněty dutin

Většinou neprijemna od prvniho okamziku a při každé návštěvě mě už propichovala očima proč ji otravuju, že mi nic není, jsem jen alergik Na základě RTG mi sdělila, že to není nic hrozného a viděla už horší a musím se smířit s tím, že jsem alergik a ať jdu dál na alergologii a neměla jakýkoliv zájem na možných řešeních. Za letošní zimu mám už asi 8 zánět dutin a vždy barevný, což vylučuje vznik z alergie. Na otázku když mám alergie na pyly od jara do podzimu, proč mi stav trvá i v zimě, mi odpověděla opět jen, že jsem na něco alergický. Chtela me jen co nejrychleji odbýt. Nedoporucuji! a nechapu jak muze mit nejake pozitivni reference, ikdyž jsou staršího data.

Umístění: Odborná lékařka pro choroby ORL Zanety Dutin

Neskutecne neprijemna od prvniho okamziku a absolutni nezajem o me problemy. Doktorka ihned usoudila, ze mi nic neni a, ze to jsou jen alergie, i kdyz jsem mel zpravu kde doktori nasli polypy v dutinach a trpim neustale zanetama. Zadny navrh na reseni mych problemu, ani navrh jak postupovat. Chtela me jen co nejrychleji odbit. Opravdu nechapu jak muze mit nejake pozitivni reference. Nedoporucuji!

Paní doktorka je milá,usměvavá ,ochotná.Píchala dcerce ouško na naušnice a po 5 letech jsem se na ní obrátila opět s druhou dcerou byla ochotná,rychlá.Obě dcerky jen kvikly a za okamžik mě byly podány i s naušnicema,žádný zakrvácený ouška a dlouhý křik.Upaní doktorky opadne strach. Ona umí uklidnit pohlafit duši usměvem a radou.Je suprová!!!!!

CHtěla bych touto cesto poděkovat pani doktorce Hudečkové a její sestře.Měla jsem nepříjemný zákrok na jazyku,ale pani doktorka svým přístupem a profesionalitou moji obavu ze zákroku,ošetření a následnou péčí zbavila obav.Proto i zhojení tohoto nepříjemného zákroku proběhlo bez komplikací.Ještě jednou patří oběma můj dík. Naďa Hrabovská

K paní doktorce chodím přes dva roky. Na začátku mi hodně pomohla a byla jsem nadšená i tím, jak rychle odbavovala pacienty. Bohužel během těch dvou let se hodně změnilo. Momentálně je tam pravidelně přeplněná čekárna, pauzy mezi jednotlivými pacienty jsou někdy nekonečné. Sestra je jiná a ne vždy příjemná. Paní doktorka mi přijde, že už ji to moc nebaví. Nehodnotím odbornost, ale pocit, který si odnáším z pravidelných návštěv.

MUdr. Alenka je vynikající odbornice s citem pro léčbu s léky s minimem chemie. Její popularita u pacientů stoupá a je zdatným nástupcem a pokračovatelem exkluzivity MUDra. Krůty.
Neuvádím svá onemocnění, ze kteých mně uzdravila. Při mém pokročilém věku, bylo to hodně zdravotních bolůstek, se kterými si pí. doktorka Hudečková, vždy poradila k úplnému vyléčení. Jsem duševně posílen, že k tak odborné lékařsce mám přístup. Antonín Kohoutek.

Paní doktorka mi pomohla a byla velmi příjemná. Když zjistila, že mě objednali na alergologii s čekací dobou "za dva měsíce", tak (ipřesto, že jsem u ní byla poprvé v životě) zavolala svojí známé alergoložce a soukromě mě k ní objednala - na druhý den. :) Takže paní doktorka je vstřícná a snaží se Vám pomoci i v problémech, které se primárně na ORL neřeší. Mohu jen doporučit.

Paní doktorka mi vždy pomohla - a ne jen chvilkově.

Paní doktorka Hudečková je vynikající specialista a navíc lidsky velice příjemný člověk, mohu jen doporučit.

mohu jen doporučit