MUDr. Alena Formánková

Zubař Více

Česká Třebová 1 adresa

Centrum zubní péče - ALMA, s.r.o.
Tylova 420, Česká Třebová

Umístění: Centrum zubní péče - ALMA, s.r.o. Jiný

Necím jak paní doktorka léčí, ale její arogantní přístup mě zcela odradil od další návštěvy.

Umístění: Centrum zubní péče - ALMA, s.r.o. Jiný

Z počátku paní doktorka vcelku milá, ale postupem času se hrozně zhoršil přístup její i personálu. Stále dokola se mi uvolňuje drátek, který není schopná pořádně opravit a při opravách mi narušila sklovinu na více místech. Díky paní doktorce mám doteď problémy. Nedoporučuji

X

Výborná paní doktorka. Mohu jen doporučit. Vždy mi se vším poradila, nabídla určité alternativy. Navíc velmi lidský přístup, vždy usměvavá!

s paní doktorkou jsem neměla možnost se setkat ale zato jsem začla chodit k jejímu manželovy a musím říct že to je opravdu kapacita a ten osobní a laskavý přístup jde mu o vás a né o peníze,pomůže ,poradí a vše nechá na vás jak se rozhodnete do ničeho vás nenutí a hlavně co zde mají supr objednací a čekací dobu zde by si měl jít brát příklad každý lékař,sto procent je málo

Přístup k dětem je příkladný

Moc milá a příjemná paní doktorka. Skvěle ošetřuje celou naší rodinu.