Ord. praktického lékaře stomatologa
Okružní, Meziboří

Velmi drahá, zákrok, který mi chtěla provést mne u jiného stomatologa vyšel ani ne na poloviční cenu. Zároveň poměrně nepříjemná a arogantní. Nikdy mi nevysvětila daný problém tak, abych ho byl schopný pochopit.

K paní zubařce jsem chodil cca 15 let. Poté jsem dozvěděl od jejího syna, ke kterému jsem přešel do jejich společné ordinace v Meziboří, že mám v puse prakticky všechno špatně, špatný stav chrupu, ale i špatně odvedenou práci (plomby, kanálky ...) a pan doktor mi našel mraky kazů (které se tam asi udělaly za jeden rok od poslední prohlídky...?). Když jsem pak přešel k jinému zubaři, tak mi nic takového nepotvrdil a pracoval se stejnými metodami včetně RTG. Celé to na mne činilo jen jediný dojem - cílem této ordinace je vytahat z peněženky pacienta co nejvíce peněz, tzn. najít co nejvíce kazů a problémů a nechat si to pořádně zaplatit a předtím ještě povinně na dentální hygienu, "jinak se nic dělat nebude". Nedoporučuji!

Nechápu ty kladný hodnocení tady. Byl jsem u ní jen párkrát a asi jen proto, abych si připomenul, že k ní teda fakt už nikdy nééééé. Poslední návštěva - neochota, ani nejmenší úsměv, neumrtvení zubu, ryla do mě jak do betonu, že jsem se začal fakt potit a to že mi nikdy zubař nevadil. Po chvíli jsem jí už musel slabým vzdychnutím dát janevo, že už to fakt jako bolí a to snesu ledacos. No hrozný... Bez nějaké větší konzultace před zákrokem, prostě nic. S ní jsem nadobro skončil.

Vůbec žádný problém, příjemná, ochotná... Doporučuji

Nejlepší stomatolog v okrese, nemá konkurenci!

Má problém vytrhnout zub ,nemá na to sílu.

Milý přístup, vysvětlení srozumitelné a přes můj strach odborně a rychle mi vytrhla zub ,, moudrost ,, . Objednaný čas a pozvání do ordinace se shodují.

Paní doktorka se dlouhodobě stará o celou naší rodinu a všichni máme tu nejhlepší péči. Navíc je jednou z mála lékařů, kteří udělají krásný úsměv i z těch nejpoškozenějších zubů, protože má prostě to nadání. Možná Vás poplete trochu tvrdší přístup, ale je to proto, že reaugeje velice upřímě a to občas neradi slyšíme. Není to ale nic ve srovnání s tím jak Vám zuby opraví a zároveň vylepší.

S paní zubařkou nemám absolutně žádný problém, ba naopak. Jsem u ní velice spokojená. Je to profesionálka a vždy se snaží. Sestřička je také skvělá. Nevím, proč ji tu haníte!

souhlasím