Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Edisonova 1185, Chomutov

Výýýborná :-) jsem max.spokojeni i se setřičkami :-) nikdo není dokonalý, jsou to jen lidi ......... tak že každý má své chybičky, ale absolutně bych neměnila .......... !!! :-)

S pani doktorkou nejsem vubec spokojena. Umi akorat strasit a nutit do nepovinneho ockovani! Uz s ni nechci mit nic spolecneho! S dcerkou okamzite odchazime. Spatny pristup i ze strany protivne sestry....

Musim souhlasit, ze pani doktorka je jedinecna! Jak odbornosti, individualnim pristupem k pacientovi a rodicum, tak i prostredim ordinace. Pani doktorka pecovala o naseho synka prvni 4mesice jeho zivota, ted se smiruji s realitou, ze ne vsichni jsou jako ona. Snadno jsem si zvykla na jeji pristup - s ditetem komunikuje, miminko si v ramci prohlidky sama oblece, dava doporuceni k peci a jeho vyvoji.
Kdyz jsme museli se zanetem mocovych cest ve 2mesicich do chomutovske nemocnice, prisla nas osobne podporit a zajimala se o pacientuv stav i mimo svoji pracovni dobu.
Kez by takovych pediatru bylo vice!

Nejlepší lékařka kterou jsem kdy poznala. Já jsem k ní začala chodit zhruba v 10-ti letech a nyní k ní docházím se svými dvěma dcerami a za žádnou cenu bych neměnila. Na paní doktorku se mohu spolehnout na 100%, plně jí důvěřuji. A co se týká sestřičky, tak na první pohled působí přísně, ale je také zlatá. Oběma moc děkuji za to, jak dělají své poslání.

Jsem nesmírně ráda, že mám pro svoji dceru takovou dětskou lékařku. Velice si ji vážím nejenom jako lékařku, ale i jako člověka. Mockrát Vám děkuji p.doktorko za péči o mou dceru. Kučerová

Výborná lékařka.

Paní doktorka Benešová je především člověk s velikánskym srdíčkem,a tuto práci dělá opravdu z lásky.Jsem si 100% jistá že mám nejlepšího lékaře pro svou dvouletou dcerku Barborku.Nedáme na paní doktorku dopustit.

Paní doktorku jsem poprvé poznala na dětské pohotovosti v CHomutově, kde jsem ji navštívila se svým malým synkem. Musím říct, že její přístup byl velice vstřícný, pohodový a uklidňující. Na rozdíl od pohotovosti v Kadani, kde jsem několikrát měla pocit, že obtěžuji a že si ty nemoce snad vymýšlím (za 90,- kč?). Celou cestu domů jsem byla spokojená, že jsem se rozhodla pro CHomutov a jsem moc ráda, že takový pediatři ještě jsou.

VÝBORNÁ DOKTORKA, SKVĚLÝ PŘÍSTUP, O PACIENTY SE STARÁ , NA VŠE SI DÁVÁ POZOR, NENÍ PROBLÉM S NÍ COKOLIV ŘEŠIT...JEN TA STARŠÍ SESTRA CO TAM JE JE OBČASNEPŘÍJEMNÁ..ALE POSLEDNÍ DOBOU SE SNAŽÍ...

Velmi výborná doktorka