boleslavova 1136/4, Liberec
AAdent

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: AAdent Nový doktor, silný záněť

Po špatných zkušenostech nejlepší zubař :) Přístup,flexibilita, dodržování času objednání vše 100% . Odvedená práce 100% . Jen a jen doporučuji :) Nelituji ani jedné koruny :)

Nejlepší zubař! Vše bezbolestně.i můj syn se díky němu už nebojí zubaře.jako bonus příjemná sestricka a hezké prostředí.doporučují

Musim taky napsat hodne pozitivni nazor a zkusenost ,diky zubarovi Ahmedovi jsem prestala mit panicky strach ze zubaře a tėšim se k nemu vzdy ,chodim k nemu ted dost casto a dava mi zuby do kupy.Je jemny a sikovny a to hodne i s jakym nadhledem mi trhal zuby jako nikdo.Proste je nejlepsi zubar ,ktereho jsem kdy mela!!!Vrele DOPORUCUJI!!!

Z svych zkusenosti dosavadnich se sposty zubaria radsi je nebudu jmenovat je Pan Abu Baker Ahmed jednicka ve sve profesi,nic jsem necitila a jsem hysterka ,Uklidnil me ,presto ze to zanedbavam me vzdy okamzite pomuze ,jediny doktor odkud jsu opravdu s usmevem...-)

Celý život mám problémy se zubama, za ty léta jsem pár zub . lékařů zažila,každý jen na určitou dobu mě zbavili bolestí či ošetřili, a tím to pro ně vždy končilo o přístupu nemluvě,až dá se říct teď když jsem dostala doporučení k p. doktorovi a stala se jeho pacientka jsem spokojená, ochota,přístup a hlavně komunikace lékaře s pacientem ,k tomu i úsměv a můj letitý problém se zubama je vyřešen,všem doporučuji! !!Alena H.

Pan doktor je velmi milý člověk, byla jsem na noční pohotovost z neděle na pondělí, mám veliký strach ze zubařů. Pan doktor byl velice milý a trpělivý ačkoliv jsem si za své problémy mohla sama, vše mi vysvětlil a krásně se o mě postaral. Za mě výborný.