Švabinského 15, Mariánské Hory a Hulváky , Ostrava
Dentální hygiena

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta

Bělení zubů

Fluoridace

Instruktáž domácí dentální hygieny +6 Více

Kyretáž

Léčba onemocnění dásní

Odstranění pigmentací

Zobrazit ostatní dentálních hygenistů v okolí

Vysokoškolské vzdělání v oboru dentální hygieny a mnohaletá praxe v parodontologické ordinaci mi umožňuje udržet Vám Váš úsměv déle zdravý a rozzářený...

• zápach z úst

Odstranění zubního kamene

Pískování zubů

Výběr vhodných pomůcek

Umístění: Dentální hygiena dentální hygiena

Milá, profesionální a velmi citlivá práce. Mám velký strach z oštřování zubů a paní Adriana je prostě úžasná profesionálka, která mne umí uklidnit, je velmi příjemná, dělá pauzy a čištění provádí s citem a její přístup je obdivuhodný. Velice děkuji a ráda jsem doporučila dalším kolegyním v práci.

Umístění: Dentální hygiena Doporučení zubní lékařky.

Přišla jsem o den dříve / moje chyba/ A paní Adamovská mě přesto všechno vzala.s úsměvem na tváři. Milá příjemná,řekne co bude dělat. Ošetření s velkým citem!!!!!! za mě...VELKÁ 1 S HVĚZDIČKOU. Nikdy jsem se zubařů nebála,ale už se těším na další návštěvu.

Umístění: Dentální hygiena

Pečlivá práce, velmi milý a zároveň profesionální přístup. Nechybělo vysvětlení veškerých postupů, včetně "školy" správného čištění. Doporučuji.

Umístění: Dentální hygiena Čištění, bělení.

Jak s přístupem paní Adamovské, tak komunikací a hlavně s celkovým výsledkem jsem velmi spokojen. Děkuji.

Umístění: Dentální hygiena Doporučení zubního lékaře.Po odstranění rovnátka byla péče dentální hygienistky nutná.

Skvělý profesionální přístup, maximální péče. Celá rodina je spokojená. Jen je škoda,že jsme nezačali chodit dříve.

21 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,už delší domů mám problém že se mi kýve levý horní špičák,ale poslední dobou se to zhoršilo natolik že z jedné strany je "odchlíplý". Je možnost je je to mléčný zub, když mi je 14 a půl a kdyby to byl mléčný zub tak za jak dlouho vyroste nový zub? (Asi za 15 dní jdeme k zubaři.)

Dobrý den, doporučuji konzultaci se stomatologem, bez rentgenu a bez toho, že by zub někdo viděl "naživo" Vám na Vaše otázky nikdo relevantně neodpoví. Hezký den AA

Bc. Adriana Adamovská

• Před dvěma dny jsme se já a kámoš podívali na svoje jazyky, a oba jsme měli v zadní části žlutý povlak, který nezmizel ani po oškrábání kartáčkem. Já jsem silný kuřák... a rád si dám kávu, ale kamarád ne. Tudíž bych se rád zeptal, jestli je něco špatně a nemáme navštívit lékaře.

Povlak na jazyku se tvoří fyziologicky u každého, zbavit se ho můžete kartáčkem nebo škrabkou. Příčiny většího množství různě zbarveného plaku mohou být např. třeba při avitaminóze, při dehydrataci, při snížené imunitě, příčinou může být i kvasinková infekce, barvu ovlivňuje také složení přijímané potravy a tekutin (kafe, čaj atd), barví také některé ústní vody, příčin může být hodně.

Bc. Adriana Adamovská

• zápach z úst