Slévárenská 7, Mariánské Hory, Mariánské Hory a Hulváky, Ostrava

Instruktáž domácí dentální hygieny +6 Více

Fluoridace

Pískování zubů

Výběr vhodných pomůcek

Vysokoškolské vzdělání v oboru dentální hygieny a mnohaletá praxe v parodontologické ordinaci mi umožňuje udržet Vám Váš úsměv déle zdravý a rozzářený...

• zápach z úst
  • zubní kámen
  • hypersenzitivita dentinu

Umístění: Dentální hygiena Doporučení zubní lékařky.

Přišla jsem o den dříve / moje chyba/ A paní Adamovská mě přesto všechno vzala.s úsměvem na tváři. Milá příjemná,řekne co bude dělat. Ošetření s velkým citem!!!!!! za mě...VELKÁ 1 S HVĚZDIČKOU. Nikdy jsem se zubařů nebála,ale už se těším na další návštěvu.

Umístění: Dentální hygiena

Pečlivá práce, velmi milý a zároveň profesionální přístup. Nechybělo vysvětlení veškerých postupů, včetně "školy" správného čištění. Doporučuji.

Umístění: Dentální hygiena Čištění, bělení.

Jak s přístupem paní Adamovské, tak komunikací a hlavně s celkovým výsledkem jsem velmi spokojen. Děkuji.

Umístění: Dentální hygiena Doporučení zubního lékaře.Po odstranění rovnátka byla péče dentální hygienistky nutná.

Skvělý profesionální přístup, maximální péče. Celá rodina je spokojená. Jen je škoda,že jsme nezačali chodit dříve.

Bělení zubů

Léčba onemocnění dásní

Odstranění pigmentací

Kyretáž

Dentální hygiena

Umístění: Dentální hygiena Doporučení zubní lékařky.

Umístění: Dentální hygiena

Umístění: Dentální hygiena Čištění, bělení.

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, jedná se o paradentózu? Dásně nekrvácí, ale při hrubším čištění se těsně u zubu objeví trochu krve. Mám problém najít stomatolgoa a už začínám být nervózní, používám už nějakou dobu Paradontax (již před podezřením z paradontitidy) a zuby čistím dvakrát denně cca 5 minut. Je mi 19 let.
    Děkuji za odpověď.
    *demineralizovanou sklovinu mám po rovnátkách

imgur .com/ BCiapw1 (mezery smažte, web mi nedovolil publikovat dotaz s odkazem na webové stránky)

Souhlasím s tím, jak Vám odpověděly kolegyně, parodontitidu vyloučí vyšetření a OPG, důležité je vyčistit, zkontrolovat a vysvětlit techniku, doporučit vhodné pomůcky.

Bc. Adriana Adamovská

• Dobry den,mam spatne predni zuby-dva. Moc nerada se smeju takove zazloutle, černé (opraveny blombou ale jde to cerne trochu vydet) pri mluveni úsměvu. Jde nejak tyto dva predni zuby opravit novymi? Je to finančně narocne?? Boli to?? A beleni zubu ?

Vaše otázky zodpoví Váš zubní lékař, každá ordinace má své ceny.

Bc. Adriana Adamovská

• zápach z úst