Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Švabinského 15, Ostrava

Dentální hygienaŠvabinského 15, Ostrava

Dentální hygienaŠvabinského 15, Ostrava

Dentální hygienaŠvabinského 15, Ostrava

Dentální hygienaŠvabinského 15, Ostrava

Dentální hygienaŠvabinského 15, Ostrava

Dentální hygienaŠvabinského 15, Ostrava

Dentální hygienaŠvabinského 15, Ostrava

Dentální hygienaŠvabinského 15, Ostrava

Dentální hygiena

Zkušenosti

O mně

Vysokoškolské vzdělání v oboru dentální hygieny a mnohaletá praxe v parodontologické ordinaci mi umožňuje udržet Vám Váš úsměv déle zdravý a rozzářený...

Více


Specializace

  • dentální hygiena

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Dentální hygiena Jiný

Skvělá hygienistka, po pravidelném ošetření excelentní výsledky.U paní Adamovské kupuji i kartáčky a zejména mezizubní kartáčky, které jsou jednoznačně TOP a vydrží mnohem déle, než např. ### či jiné značky Velmi děkuji za profesionální i lidský přístup.

Bc. Adriana Adamovská

Děkujeme

D
Umístění: Dentální hygiena odstranění zubního kamene

Paní doktorce bych chtěla hrozně moc poděkovat , je skvělá . Bála sem se dentální hygieny ale nebylo vůbec potřeba . Děkuji ještě jednou
Vehovska Denisa

Bc. Adriana Adamovská

Denisko, já NEJSEM LÉKAŘ :) , jsem bakalář, ale i tak moooc děkujeme za pochvalu. AA

P
Ověřený profil
Umístění: Dentální hygiena odstranění zubního kamene

Moc děkuji za profesionální a účinný zákrok. Dásně přestaly krvácet a zuby se celkově zklidnily. Také děkuji za vysvětlení vhodného způsobu ústní hygieny a její odůvodnění.

Bc. Adriana Adamovská

My děkujeme za zpětnou vazbu. :)


D
Ověřený profil
Umístění: Dentální hygiena léčba onemocnění dásní

Paní Adamovská mi velmi pomohla a její přístup je skvělý! Můžu říct, že se na návštěvy těším, protože vždy vše proběhne v pořádku, vše mi vysvětlí, naučila mě pečovat u zuby a dásně, zkrátka člověk na svém místě. Doporučují všem! :)

Bc. Adriana Adamovská

Děkuji za milá slova. Adriana


K
Umístění: Dentální hygiena odstranění zubního kamene

Paní Adamovská je můj zachránce :-) Dopředu jsem jí psala, že jsem šíleně hysterická, jelikož mám opravdu velkou fobii z dentistů..původně jsme měly dělat jednu čelist a další den druhou, ale paní Adamovská byla tak skvělá, že jsme zvládly obě dvě ani ne za hodinu. Jako člověk s opravdu velkou fobií si nedokážu představit nic příjemnějšího, než když vám doktor při procesu říká že už zbývají jen čtyři zuby a počítá 4, 3, 2, 1 a u jedničky opravdu přestane! Velký rozdíl oproti zubařům, kteří vám 20minut říkají,,ještě dvě minutky, ještě tři minutky''.... získáte tím důvěru a ošetření je najednou mnohem snesitelnejsi... kdykoliv jsem osetreni mohla prerusit, prodychat se, vyplachnout pusu a ani jednou ve me paní Adamovská nevyvolala špatný pocit, kvůli kterému bych se cítila jakože zdržuju atd. ačkoliv jsem celé ošetření kňourala, vzdy byla příjemná a ještě me chvalila jak jsem říkala, ze jsem hysterická a jak krásně to zvládám... Opravdu doporučuji všemi deseti, paní Adamovská je opravdu anděl. Děkuji!

Bc. Adriana Adamovská

Děkuji za milá slova, ale znovu opakuji, nejsem dentista ani lékař. Jsem dentální hygienistka.


L
Ověřený profil
Umístění: Dentální hygiena léčba onemocnění dásní

Paní Adamovská odvedla výbornou práci, má skvělý a empatický přístup ke klientům, a také oceňuji výborný objednávkový systém přes Internet. Jsem nadmíru spokojena. Mohu jen doporučit.

Bc. Adriana Adamovská

Děkuji :)


D
Ověřený profil
Umístění: Dentální hygiena odstranění zubního kamene

Super paní dentistka, úžasný přístup, úžasná práce, jen a jen doporučuji, nikdy bych neřekla, že se budu těšit na další návštěvu !

Bc. Adriana Adamovská

Děkujiiii :) AA


V
Umístění: Dentální hygiena kyretáž

Paní Adamovská je velice příjemná, vstřícná a pečlivá. Vše mi podrobně vysvětlila a ukázala. Se službou jsem byla nadmíru spokojená. Určitě přijdu zase a doporučuji.

Bc. Adriana Adamovská

Děkuji


K
Ověřený profil
Umístění: Dentální hygiena odstranění pigmentací

Nic vyloženě negativního o návštěvě říci nemohu. V ordinaci se mi dostalo mileho přístupu, vše mi bylo vysvětlovano v prubehu. Při instruktáži mi byly ukázány vhodne kartáčky a k přímému pouziti byla k dispozici dentální nit s tím, že menší mezizubní kartáčky došly, z čehož bych si hlavu rozhodně nedelala. Ošetření nebylo nijak bolestivé,chvilickama jen malinko nepříjemné při odstraňování zubního kamene,ale s tím se samozřejmě pocita. Bohužel jsem však od airflow (to byl můj hlavní důvod návštěvy) očekávala odstranění nebo alespoň podstatne zmírnění pigmentové skvrny (žlutého fleku na přední straně horní jednicky) a bohužel se toto nepodarilo vubec, opravdu nevidím absolutně žádný rozdil. Naproti tomu mám ale zase perfektně odstraněn zubní kámen,zuby mě po osetreni nijak zvlášť neboli. Jen jsem zklamaná,že skvrny na zubu jsem se bohuzel nezbavila ani trosicku. Bylo mi řečeno,že je zřejme hluboko (byla jsem kuřák a piji kávu) a že jedinou cestou bude zřejmě fazeta u stomatologa. Zuby v nikterak zanedbaném stavu opravdu nemám,ani nijak zažloutlé,zubaře navštěvuji pravidelně a zmiňovana skvrna se mi utvořil za zhruba posledních 8 měsíců. Oproti všem ostatním zubum je ta skvrna skutecne patrna, tak proto to velke zklamani. Bylo mi řečeno,že tento problém nepůjde vyřešit ani prip. bělením a že se s tím nedá nic dělat a mám situaci dořešit se stomatologem. Bohužel jsem si právě odstranění pigmentové skvrny od návštěvy slibovala,me očekávání tedy naplněno nebylo, což nechci prezentovat jako výtku,pouze konstatuji vlastní zkusenost pro případ,že by někdo další řešil obdobný problém a zvažoval možnost využití této metody.

Bc. Adriana Adamovská

Air-Flow neboli profesionální čištění zubů od pigmentů tmavé barvy. Ty se tvoří pitím kávy, čaje, kouřením atd. Pokud jde o poruchu skloviny, airflow si s ní neporadí. A.


Ověřený profil
Umístění: Dentální hygiena dentální hygiena

Milá, profesionální a velmi citlivá práce. Mám velký strach z oštřování zubů a paní Adriana je prostě úžasná profesionálka, která mne umí uklidnit, je velmi příjemná, dělá pauzy a čištění provádí s citem a její přístup je obdivuhodný. Velice děkuji a ráda jsem doporučila dalším kolegyním v práci.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

24 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den je mi 17 let ,mám otázku , objevil jsem v předsíni dutiny ústní pod kůží takové oválné kousky , je jich kolem dvanácti , mají velikost cca 3-4 mm , nebolí a jsou pohyblivé . Podle lékaře by to mohly být výrustky na sliznici . Jsem nekuřák a ani nekonzumuju alkohol . O co by se mohlo jednat ? Nemohlo by se jednat o rakovinu ?

Dobrý den,

odpovědi na takovéto otázky je věštění z křišťálové koule. Bez řádného vyšetření Vám není nikdo schopen odpovědět. Určitě navštivte svého zubního lékaře, který Vás vyšetří a určí diagnózu. Hezký den AA

Bc. Adriana Adamovská

Dobrý den, asi před 4 lety jsem měla vyčištěné (strojově) zubní kanálky u 5 dole. Povedlo se to jen na 90 procent. Před 1,5 měsícem se mi pod kořenem udělal zánět, pravděpodobně následkem neúplného vyčištění kanálku(říkali na pohotovosti). Na pohotovosti mi chtěli zub vytrhnout, já o zub nechtěla přijít. Pan doktor mi zub vyvrtal(netuším, jestli pročistil kanálky), nechal otevřený zub, nasadil atb a po týdnu provizorně zablomboval. Teď se mi zánět udělal znovu a já doufám, že se dostanu k p.Dr. dříve, než jsem objednaná. zub bolí. Bojím se, že už zbývá jen vytrhnout. Myslíte, že je ještě nějaká naděje, že se zub zachrání a nebude mě už zlobit? Děkuji

Dobrý den, to je otázka pro Vašeho ošetřujícího zubního lékaře, který má k dispozici rentgen a může stav vyšetřit a zhodnotit. Lékař po internetu (a dent. hyg. také ne) , Vám není schopen na Vaši otázku relevantně odpovědět. Je to stejné, jako byste psala SMS na ortopedii, že máte něco s nohou, ať vám napíšou, jestli ji máte zlomenou, namoženou nebo podvrtnutou. AA

Bc. Adriana Adamovská

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.