Slévárenská 7, Mariánské Hory, Mariánské Hory a Hulváky , Ostrava

Instruktáž domácí dentální hygieny +6 Více

Kyretáž

Léčba onemocnění dásní

Odstranění pigmentací

Vysokoškolské vzdělání v oboru dentální hygieny a mnohaletá praxe v parodontologické ordinaci mi umožňuje udržet Vám Váš úsměv déle zdravý a rozzářený...

• zápach z úst

Odstranění zubního kamene

Pískování zubů

Výběr vhodných pomůcek

Umístění: Dentální hygiena dentální hygiena

Milá, profesionální a velmi citlivá práce. Mám velký strach z oštřování zubů a paní Adriana je prostě úžasná profesionálka, která mne umí uklidnit, je velmi příjemná, dělá pauzy a čištění provádí s citem a její přístup je obdivuhodný. Velice děkuji a ráda jsem doporučila dalším kolegyním v práci.

Umístění: Dentální hygiena Doporučení zubní lékařky.

Přišla jsem o den dříve / moje chyba/ A paní Adamovská mě přesto všechno vzala.s úsměvem na tváři. Milá příjemná,řekne co bude dělat. Ošetření s velkým citem!!!!!! za mě...VELKÁ 1 S HVĚZDIČKOU. Nikdy jsem se zubařů nebála,ale už se těším na další návštěvu.

Umístění: Dentální hygiena

Pečlivá práce, velmi milý a zároveň profesionální přístup. Nechybělo vysvětlení veškerých postupů, včetně "školy" správného čištění. Doporučuji.

Umístění: Dentální hygiena Čištění, bělení.

Jak s přístupem paní Adamovské, tak komunikací a hlavně s celkovým výsledkem jsem velmi spokojen. Děkuji.

Umístění: Dentální hygiena Doporučení zubního lékaře.Po odstranění rovnátka byla péče dentální hygienistky nutná.

Skvělý profesionální přístup, maximální péče. Celá rodina je spokojená. Jen je škoda,že jsme nezačali chodit dříve.

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den ,nemám svého ,zubaře, je
    Mě 55.let, nemám skoro žádné zuby,nemohl se ani podřadné najíst.Chtěla bych spodní a horní nasazování

Dobrý den, zkuste se zeptat ve své pojišťovně, zda neví, který zubař přibírá, nebo Oblastní stomatologická komora, tam by Vám také mohli poradit.

Bc. Adriana Adamovská

• Dobry den,chtel bych se zeptat na nazor,ohledne pistele na dasni.Mam uz pres 2 mesice pistel na dasni,ktera nijak neboli,pouze z ni vyteka hnis.Pani zubarka,ke ktere chodim mi sdelila,ze se to tyka,bud vacku v zubu,ktery mi lecila nebo,ze je zub praskly.Objednala me na dalsi prohlidku za pul roku s tim,ze uvidime,co bude zub delat.Pokud zacne bolet,mam prijit drive.Chci se zeptat,jestli je to tak v poradku,kdyz se mi,tak jednou za tri dny udela boulicka s hnisem,ktera praskne a hnis vytece.Jestli by se to nemelo lecit hned,dekuji

Určitě řešit hned, nečekejte.

Bc. Adriana Adamovská

• zápach z úst