Adéla Knobová, zubař Olomouc

MUDr. Adéla Knobová

Zubař

10 názorů

Uložit


Adresa

Opletalova 6, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
10 názorů

K
Ověřeny pacient

Díky paní doktorce Knobové jsem se přestala bát zubařských prohlídek. Je pečlivá a milá. Chodím k ní už spoustu let, nyní společně se svým tříletým synem. Není divu, že se do ordinace paní doktorky těší. Během mé preventivní prohlídky se mohl podívat, co ho čeká. Sestřička ho dokonce vzala do náruče, aby mi lépe viděl do pusy. Pak si mohl prohlédl zubařské zrcátko, moc se mu líbil i model chrupu, který také dostal do ruky. Sestřička mu všechno vysvětlila a jeho vlastní preventivní prohlídka proběhla úplně v pohodě. Nechyběla ani odměna za statečnost. Tento vstřícný přístup u mě vyzdvihuje paní doktorku a její zdravotní sestru na úplnou špici.


A
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodil na doporučení svého známého. Osobně souhlasím s názorem o "necitlivosti" při prováděných zákrocích. Také mohu potvrdit fakt, že paní doktorka opakovaně nereaguje na informace o bolesti v některých zubech. Když mi došla trpělivost a změnil jsem lékařku, nestačil jsem se divit, kolik zubů bylo potřeba opravit. Přešel jsem k mladší doktorce, která má zájem o nové technologie a postupy. Podle toho také vypadá její ordinace a způsob léčby. A světe div se, jsem spokojen. Nic nebolí, nenatíká a s citem je vše spraveno.


Jsem opravdu hodně spokojená, se vším.


Ověřeny pacient

K paní doktorce už docházím 3. rokem a nemůžu ji co vytknout. Jako asi většina lidí se zubařů, ortodontistů a jiných lidí s podobným zaměstnání bojím. Ale ona mě hodněkrát přesvědčila, že nemám proč. Vytrhla mi bezbolestně 2 zuby před rovnátky a u jednoho vytáhla nervy. A to nemluvím o tom, že za některé návštěvy si ani neúčtovala 30,- :)


Ověřeny pacient

Navštěvuji zubařku Knobovou asi 2 roky. Moje předchozí lékařka šla do důchodu. Svědomitá to ona je, ale za vším je pouze zisk, ne pacient. Nekompromisně rozhodla o tom, že je třeba dát můstek přes chybějící zub a okolní 4 zdravé zuby zbrousit. Prý jinak se mně zuby rozjedou a bude to ještě horší. Zákrok vyšel na 8 tisíc a to nechci hovořit o bolesti. Případný zájemce ať počítá s tím, že zubařka Knobová je značně necitlivá. Při vrtání nebere na pacienta ohledy. Vrtá až je cítit spálená zubovina, ani to ji nezastaví. Že by to mohlo taky bolet s tím si starost nedělá, čas jsou peníze.
Tuto zubařku doporučuji pouze OTRLÝM pacientům.


M

super člověk a exceletní a svědomitý lékař


I

Taky jsem spokojena, líbí se mi přístup i kvalita ošetření.


P

Paní doktorka Knobová je bezkonkurenčně nejlepší, spojuje vysokou odbornost a profesionalitu s lidským přístupem. Není naprosto co vytknout..


P

K paní doktorce Knobové chodím už spoustu let a jsem moc spokojená.Je velmi pečlivá a také velice příjemná.Ochotně vše vysvětlí i poradí.Určitě doporučuji.


P

Moje zkušenosti s pani doktorkou jsou vynikající,jsme spokojeni celá rodina, takle si představuji vynikajícího lidského doktora. Pavel K.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti