Zuzana Urbanová, revmatolog Praha

MUDr. Zuzana Urbanová

Revmatolog Více

14 názorů

Uložit


Adresa

Petra Rezka 3/1090, Praha
Revmatologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
14 názorů

I
Ověřeny pacient
Umístění: Revmatologie Jiný

Velice příjemná paní doktorka a vše vysvětlí a pomůže..v čekárně jsem strávila pouze chvilku. Vřele doporučuji všem.


Ověřeny pacient

Přeplněná čekárna, dlouhé čekání. Uspěchaná, nervozní lékařka, nevyhoví, nevysvětlí. Mám pocit, že zdržuji a obtěžuji ! Jdu jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Souhlasím s předchozím hodnocením, paní doktorka je odbornice na svém místě a její přístup k pacientům je skutečně perfektní,snaží se pomoc od bolesti.Nikde nic neudělali a u ní hned při první návštěvě se se mnou zaobírala a snažila se najít příčinu. Po odeslání do revmatologického ústavu v Praze, který není od její ordinace daleko kde mi udělali důkladný rozbor z krve a odeslání s výsledky zpět věděla ihned co má dělat a nasadila mi léčbu,která bohužel nezabrala na 100% což přisuzuji tomu,že jsem se k takové odbornici dostal příliš pozdě. Ono 6let se plácat mezi amatéri je 6 let.Nicméně bolest ramen v klidu již odezněla a mám zase o něco lepší život. Jezdil jsem k ní 180km a ničeho nelituji. Hlavně až pojedu někdy okolo její ordinace tak jí musím osobně poděkovat a vzít s sebou hodně velkou bomboniéru. Takových doktorů jako je ona si já moc vážím.


A
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem se dostala po roce a čtvrt s neustálými bolestmi nohy a žeber - jednoznačně mi diagnostikovala Bechtěrevovu nemoc. Je velice ochotná odpovídat na všechny dotazy, vše vysvětlí, je tu pro pacienty, moc milá. Za ten rok lítání po doktorech je to snad první doktor, který svou práci dělá rád a ochotně.


C
Ověřeny pacient

Nikdo z lékařů v MB nevěděl co semnou, až mě ortoped MUDr. Šedivý poslal k paní doktorce. Jen díky paní doktorce jsem zdravotně v pohodě, dokonce se povedlo na 7 let nemoc uspat. Paráda co víc si přát. Velice doporučuji.


C
Ověřeny pacient

Paní doktorka je jistě specialistka s dlouholetou praxí.Mám diagnostikovánu meniskopatii a chtěl jsem potvrdit nebo vyvrátit entezopatii,dlouhodobě jsem v zaměstnání zatěžoval nohy.Při posuzování těchto nemocí se chování lékařky mění,stejně tak,pokud o nemocech něco odborného víte.
Byla mi diagnostikována chondróza,oblíbená a často určovaná ortopedy i revmatology,bez klinického obrazu,nebo posouzení dle obrázků magnetické rezonance.RTG vyšetření projistotu zamítla ve zprávě.
Pokud potřebujete léky,návštěvu doporučuji,pokud chcete správnou diagnózu,obraťte se jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorku musím velmi pochválit. Dlouho jsem se nesetkala s lékařem, který by měl zájem o moje zdraví a uměl mi tak poradit jako ona. Její přístup je opravdu lidský. Vše mi vysvětlila. Latinské názvy, diagnozy apod. Důkladně mě prohlídla všechny klouby, kosti :) Opravdu nemám co vytknout. Konečně člověk na svém místě. Navíc úplně normální ženská, která vám řekně věci narovinu.


Paní doktorka se opravdu zajímá o člověka-je vidět že své práci rozumí a ví o čem to je.Její přístup k pacientovi nemá chybu,moc si vážím jí i její práce.Pomohla mi když jsem to moc potřebovala i když to za ní mám 100km.Ráda tam vždy zajedu protože vím že mi pomůže.Sestřička je též příjemná a milá.


Paní dokotorka je skvělá. Jen by mě zajímalo, jestli se od té doby vašich poznámek nezměnila sestra. Nebývá zrovna dvakrát příjemná....
Naštěstí je co se týče léčby důležitá paní doktorka.


K

Ač jsem navštívila mnoho odborníků, paní doktorka byla první, která mě pečlivě vyšetřila a stanovila správnou diagnózu, ač jsem tyto problémy měla několik let. Úžasný přístup lékařky a milá a ochotná sestřička, jsou to proč návštěva této ordinace není nepříjemná povinnost, ale spíše pohodová návštěva až se dá říci s rodinnou atmosférou. Držím palce, ať jim tato dobrá nálada vydrží. Pro nás pacienty je to půl vyléčení. Děkuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti