Ordinace praktického lékaře
Vejprnická 56, Plzeň

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Jsem v peci pani mudr protivove pres 20 let... Driv naprosto dokonala, empaticka, uprimna a lidská lekarka... Bohuzel neni tomu tal v poslední době. Rekla bych od covidu. Nevim co se ji stalo, každopádně pokud jo prace uz nebaví, každý mame pravo volby. Dnes jsem se u ni stavila, pondeli rano. Cestou od dětského lékaře, když jsem predala nemocné dite v horecach manželovi a jela js k ni. Požádat o vyšetření, mam uporny kasel, bolest v krku, ze nemohu polknout, teplotu pres 38...prisla jsem do cekarny asi i pres tu drzost, ze jsem tedy napred netelefonovala. Cekarna prazdna, za dveřmi ordinace smich... Po chvilce vylezla dcera pani mudr, která tedy asi ted je sestra‍... Nebo recepční? Nevim... Každopádně na dobry den byl pouze dotaz co od nas chcete, co vam je a proc sem lezete, kdyz takhle chrchlate... Porad prázdná cekarna... Nakonec me tedy pozvali dal, pry jako co cekam, kdyz mam nemocne deti, budu i ja.. Ano to chapu. Každopádně nejsem schopna si sama sobe rict, zda je to jen osklive nastydnuti, chripka, nebo uz angina ci zanet prudusek‍.... Se slovy co jako mam delat, a co po me jako chces, jsi nemocna lehni si do postele a vem si paralen, jsem si dovolila rict, treba poslechnout nebo se podivat do krku mi bylo receno, ze to tedy delat nebudw, protože tam akorat taham bacili.... No comment... Upozorňuji ze jsem u pani mudr byla za poslednich cca 5 let poprvé osobně a uz me tam nikdo neuvidi... Takovyhle pristup, aby na mě někdo rval a jednal senou jako s kusem hadru co otravuje, tak tedy pardon... Mela jsem pani mudr rada, vždy byla fajn.. Ale tohle tedy fakt nedavam... Btw. Neni to jediny případ... Mam zname, kteří maji stejnou zkušenost a tez odesli... Raději snad byt bez praktika, nez toto...

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Upřímná, rovná, lidská, empatická, skvělý člověk. 30 let a vždy měla pravdu! Ano, nic pro egoisty...

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Člověk se tam objeví jednou za 5 let a lékařka se chová, jako kdybych tam otravoval každý den. Nervózní, "nemá čas", diagnózu, léčbu a dobu trvání nemoci aby si člověk nejlépe určoval sám. Místo vyšetření, stanovení diagnózy a léčby oblíbená otázka: "Chceš marodit?" (= "chceš vystavit neschopenku?") .
Když se jí člověk na několikátý pokus dovolá, je na druhé straně ticho a pak nervózní: "Halóóóó!" Pokud paní doktorku její práce nebaví, tak ať jde dělat něco jiného. Už si hledám jinou.

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Jsem pacientem lékařky přes 20let
Je dobrovolnou volbou každého z nás si zvolit svého praktického lékaře. Já mám toho svého skvělého!
Pomohla mi jak v banalitách, tak i závažných problémech. Oceňuji, že léky a především antibiotika, nedodává hned při prvních příznacích, ale vyčká na vývoj.
Lidem kterým jde o zdraví mohu doporučit.

Paní doktorka asi není "doktor Sova ", ale vždy a v každém případě dokáže poradit a pomoci. A to nejen v ordinaci, ale i po telefonu. Tento její řekl bych akční přístup k pacientům, mnohokrát pomohl. Zejména mojí manželce při doléčbě po chemoterapiích při onemocnění akutní leukémií. Tak doufám, že spolupacienti pochopí, že průjem nebo bolavá záda není důvod kpomluvám. Rád jsem si přečetl ostatní názory!!!

Syn bydlí v protějším domově mládeže, nemarodí, jak je rok dlouhý, jen občas trpí na průjmy, byl tam asi 2x-3x během školního roku, když potřeboval pomoct a ona ho doslova vyfakovala, že tam chodí furt! Co kdyby se těm dětem opravdu něco stalo? Od čeho tam je? Vím, že někteří toho využívaj ale já vím, že ne všichni! Proto si na ní plno dětí stěžovalo vedoucímu domovu mládeže a doufám, že se to, co nejdříve vyřeší!!!

Skvělej člověk a několikrát mi doslova zachránila život.

Paní doktorka nejen že nemá problém s určením diagnózy, ale pokud si třeba není jistá, tak nemá problém ani napsat doporučení ke specialistovi a dokonce ochotně zařídí i termín. Pokud ji kontaktuje pacient s opravdu vážným problémem, tak neřeší, jestli je jejím pacientem,ale okamžitě poskytne potřebnou pomoc a nemá problém i s doléčením..
Budu-li reagovat na jeden z tady napsaných názorů ohledně bolestí zad, tak nejen že i přes to, že pacientce nepomohli ve FN na Lochotíně a napsali jí špatně léky,tak ji ještě na chirurgii a neurologii upozornili,že zánět pod lopatkou je chronický- a hle- paní doktorka během 10 min. diagnostiky a podání včasné pomoci udělala z chronického neléčitelného zánětu banální pobolívání zad jednou za čas, když to pacientka se zátěží přežene- stačily jí k tomu 2 injekce a SPRÁVNÁ volba medikamentů...
Ono se dobře kritizuje,ale bez správné diagnozy by to mohlo dopadnout katastrofálně. Rozhodně si stojím za tím, že je dobrá a kvalitní lékařka...
O to raději všem těm nespokojencům doporučuji ať jdou jinam- paní doktorka bude mít více místa v kartotéce pro opravdové pacienty jako jsme my.

Paní doktorka je dobrá maximálně na banální nemoci,ale závažný problém je pro ni často jen simulanství,po přečtení zprávy od odborného lékaře( kterého si musíte sehnat sami) se diví a své chování se snaží zastřít humorem,někdy i zlehčováním a a když je joo problém,tak nervózně sdělí,že nemůže vědět všechno...když jsou jí dotazy pacienta nepříjemné, umí být pěkně protivná! Získat neschopenku u ní problém není,ale když člověku něco opravdu je,tak raděj jinam ..

Patřila jsem k paní doktorce deset let jen proto, že nebývám nemocná a dokážu leccos překousnout. Nejsem zdravotník, abych mohla posoudit proč se chová tak jak se chová, nicméně téměř každá návštěva zdá se být pro paní doktorku nějaký problém. Nejlépe z toho vychází chřipka, angína a omluvenka, ale i tak si musíte vyslechnout zbytečné řeči. Zkoušela různé způsoby jednání. Pokud jste zvyklí na komunistický přístup, pak vám asi bude vyhovovat. Pozitivem je jen to, že nakonec dostanete pro co jste přišli, je to cenově dostupné a než aby něco pokazila, raději vás pošle ke specialistovi. Lékaře jako takového si však představuji jinak.