Zuzana Protivová, praktický lékař Plzeň

Ordinace praktického lékaře

Názory

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Jsem pacientem lékařky přes 20let
Je dobrovolnou volbou každého z nás si zvolit svého praktického lékaře. Já mám toho svého skvělého!
Pomohla mi jak v banalitách, tak i závažných problémech. Oceňuji, že léky a především antibiotika, nedodává hned při prvních příznacích, ale vyčká na vývoj.
Lidem kterým jde o zdraví mohu doporučit.

Paní doktorka asi není "doktor Sova ", ale vždy a v každém případě dokáže poradit a pomoci. A to nejen v ordinaci, ale i po telefonu. Tento její řekl bych akční přístup k pacientům, mnohokrát pomohl. Zejména mojí manželce při doléčbě po chemoterapiích při onemocnění akutní leukémií. Tak doufám, že spolupacienti pochopí, že průjem nebo bolavá záda není důvod kpomluvám. Rád jsem si přečetl ostatní názory!!!

Syn bydlí v protějším domově mládeže, nemarodí, jak je rok dlouhý, jen občas trpí na průjmy, byl tam asi 2x-3x během školního roku, když potřeboval pomoct a ona ho doslova vyfakovala, že tam chodí furt! Co kdyby se těm dětem opravdu něco stalo? Od čeho tam je? Vím, že někteří toho využívaj ale já vím, že ne všichni! Proto si na ní plno dětí stěžovalo vedoucímu domovu mládeže a doufám, že se to, co nejdříve vyřeší!!!

Skvělej člověk a několikrát mi doslova zachránila život.

Paní doktorka nejen že nemá problém s určením diagnózy, ale pokud si třeba není jistá, tak nemá problém ani napsat doporučení ke specialistovi a dokonce ochotně zařídí i termín. Pokud ji kontaktuje pacient s opravdu vážným problémem, tak neřeší, jestli je jejím pacientem,ale okamžitě poskytne potřebnou pomoc a nemá problém i s doléčením..
Budu-li reagovat na jeden z tady napsaných názorů ohledně bolestí zad, tak nejen že i přes to, že pacientce nepomohli ve FN na Lochotíně a napsali jí špatně léky,tak ji ještě na chirurgii a neurologii upozornili,že zánět pod lopatkou je chronický- a hle- paní doktorka během 10 min. diagnostiky a podání včasné pomoci udělala z chronického neléčitelného zánětu banální pobolívání zad jednou za čas, když to pacientka se zátěží přežene- stačily jí k tomu 2 injekce a SPRÁVNÁ volba medikamentů...
Ono se dobře kritizuje,ale bez správné diagnozy by to mohlo dopadnout katastrofálně. Rozhodně si stojím za tím, že je dobrá a kvalitní lékařka...
O to raději všem těm nespokojencům doporučuji ať jdou jinam- paní doktorka bude mít více místa v kartotéce pro opravdové pacienty jako jsme my.

Paní doktorka je dobrá maximálně na banální nemoci,ale závažný problém je pro ni často jen simulanství,po přečtení zprávy od odborného lékaře( kterého si musíte sehnat sami) se diví a své chování se snaží zastřít humorem,někdy i zlehčováním a a když je joo problém,tak nervózně sdělí,že nemůže vědět všechno...když jsou jí dotazy pacienta nepříjemné, umí být pěkně protivná! Získat neschopenku u ní problém není,ale když člověku něco opravdu je,tak raděj jinam ..

Patřila jsem k paní doktorce deset let jen proto, že nebývám nemocná a dokážu leccos překousnout. Nejsem zdravotník, abych mohla posoudit proč se chová tak jak se chová, nicméně téměř každá návštěva zdá se být pro paní doktorku nějaký problém. Nejlépe z toho vychází chřipka, angína a omluvenka, ale i tak si musíte vyslechnout zbytečné řeči. Zkoušela různé způsoby jednání. Pokud jste zvyklí na komunistický přístup, pak vám asi bude vyhovovat. Pozitivem je jen to, že nakonec dostanete pro co jste přišli, je to cenově dostupné a než aby něco pokazila, raději vás pošle ke specialistovi. Lékaře jako takového si však představuji jinak.

S paní doktorkou jsme velice spokojeni. Chodím k ní já i můj přítel a vždy nám se vším pomůže a poradí.

má velice dobrý přístup k pacienntum

Jsem velice nespokojená. U paní doktorky jsem teprve 2 roky, stačilo mi a hledám si nového doktora. Poprvé jsem měla velké bolesti v oblasti zad, kdy mi doktorka řekla, že jsou to "jenom záda" a poslala mě domů. Kdybych si nepožádala o vyšetření moči, tak by jí to ani nenapadlo. Z výsledků zjistila, že jsem měla bakterii v moči a musela mi dát antibiotika. Podruhé mě zarazilo, že ani nepozná příušnice. Byla jsem u ní hned první den s podezřením na příušnice a s tím, že pracuji s lidmi a nerada bych někoho nakazila. Poslala mě k zubaři. Po šesti dnech mi natekla i druhá tvář, tak mi teda vzala krev. Slíbila, že zavolá až přijdou výsledky. Je to týden a doktorka nevolala. Takový přístup si nepředstavuji od obvodního doktora!