Zuzana Procházková, gynekolog Ústí nad Labem

MUDr. Zuzana Procházková

Uložit

Gynekolog Více

17 názorů

Uložit


Adresa

Koněvova 21, Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil

Sem naprosto spokojená..Milá sestřička aj doktorka .. Takhle by to mělo být všude ..Jsem ráda že sem takovou doktorku našla...

Ověřený profil

Paní doktorka neporadí a neudělá nic navíc. Jako prvorodička jsem byla nezkušená a no co jsem se nezeptala jsem nevěděla. Když jsem měla jakýkoliv problém v těhu bylo mi řečeno, že to po porodu přejde (svědili mě dlaně, plosky nohou a břicho), jen díky jinému doktorovi jsem se dozvěděla, že to je problém s játry a nasadila jsem dietu a svědění ustalo. Požádala jsem o znovu provedení testu GBS a to odmítla s tím, že to bude stejně znovu pozitivní a pojišťovna to po druhé neproplatí. U jiného doktora test zopakovali ochotně a byl negativní. A takto bych mohla pokračovat do nekonečna.. Na mateřskou dovolenou jsem také nastoupila o 14 dní později, protože si nevšimla, že už na ní mám nárok.. Jediné co mohu pochválit je super hodná, ochotná a laskavá sestřička. Paní doktorku určitě nedoporučuji.

D
Ověřený profil

U paní doktorky jsem byla dnes poprvé a byla jsem naprosto spokojená i přes všechny moje obavy. :) Sestřička milá :) Hodnotím 5* :) Doporučuji všem

Ověřený profil

Jsem velice spokojená s paní doktorkou,poradí,pomůže a je hodná,sestřičku má taky fajn-doporučuji ženám,které se bojí jako já :)

P
Ověřený profil

K paní doktorce jsem přecházela, protože jsem u původní nebyla spokojená. Je super. Osobně jsem strašně hysterický pacient :-).ale díky paní doktorce si to můžu odpustit. dávám 11 bodů z 10!!!

M
Ověřený profil

Paní doktorka je sympatická a velmi ochotná, vždy mi dobře poradila, má rozumné názory. Určitě doporučuji


Paní doktorka je super. Byly doby, kdy jsem ji hodně potřebovala. Asi největší dík proni bylo, kdy jsem ji představila své zdravé děti 12 a 7 let, přestože prognóza s otěhotněním byla velice špatná. Přestože občas čekám v čekárně, jsem přesvědčena ,že pomáhá dalším budoucím maminkám. Tak jak kdysi pomohla ona mně.

Paní doktorka je velice příjemná a milá. Nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Vždy mi pomohla a dobře poradila. I setřička je super:-)
Mohu jen doporučit.

Ověřený profil

Chodím k paní doktorce už 19 let, za tu dobu jsem porodila dvě děti. Jsem s jejím přístupem spokojená, i když samozřejmě mívá "své dny". Nečekejte, že se s vámi bude sáhodlouze familiérně vybavovat, pokud ale vy sama projevíte zájem o více informací, určitě vám vyjde vstříc. Mám časté opakované gyn. potíže, i v těhotenství jsem měla problémy, ale mám pocit, že jí to není lhostejné, že se snaží přijít na další možnosti léčby, že pro ni nejsem jen "číslo ve statistice". Je ovšem pravda, že se u ní i při objednání na čas většinou musí na vyšetření čekat, to vidím jako negativum. Obě její sestry jsou super.

Ověřený profil

Paní doktorka je jednoduše výborná. Dlouhou dobu jsem se potýkala se zdravotními potížemi, které mi dokázala vyléčit až jedině ona. Je vstřícná, milá, ochotná a člověk se nemusí bát svěřit se s jakýmkoliv problémem.
Stejně by jí ohodnotila i má dcera, která má s p. doktorkou podobně vřelé zkušenosti. Mohu doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti