Ordinace praktického lékaře pro dosp.
Květnové nám. 7, Průhonice

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dosp.

Velmi dobrá komunikace a vstřícnost.
Paní doktorka má lidský a profesionální přístup k pacientovi.
Doporučuji.

Lékařku pacient skutečně zajímá, příjemná komunikace, odborný a profesionální přístup. I přes některým negativních recenzím, pro mňe jedna z nejlepších skusenosti s obvodním doktorem. Velice mi pomohla, léčba proběhla díky ní hladce a chodím k ní s radostí.

Pani doktorka Miskovska je neprijemna a studena k pacientum jak led, kdyz si nedejboze troufnete neco namitnout, nebo se dotknete jeji jesitnosti, to se pak deji veci. Mam za sebou dnesny otresnou zkusenost, od ni odchazim.Jsem u teto lekarky 15 let, patrne tak dlouho proto, ze jsem ji nepotrebovala.Byla jsem tam za tuto dobu tak asi 3x.Naposled pred mesicem.Dostala jsem atb, nemoc ustoupila, ale po dvou tydnech se zase vratila. Sla jsem tedy na doporuceni znamych primo na plicni, protoze jsem se bala, jestli to neni zapal plic. Nakonec diagnostikovano zapal prudusek, rtg na zapal plic byl nastesti negativni. Pani doktorka na plicnim mi predepsala atb a doporuceni min.tyden doma, podle moznosti i dva, ale nemela tiskopisy na vypsani PN (ja marodim z prace snad poprve v zivote) a rekla,at o vypsani PN pozadam svou obvodni lekarku. Do dokumentace to ale vyslovne nenapsala.Ja jako pacient ale nehodnotim, jak ma vypadat dokentace od lekare. Moje obvodni byla dosud doktor.Miskovska. Pozadala jsem proto manzela, protoze mi opravdu neni dobre, aby zanesl zavery vysetreni z plicniho a pozadal o vypsani PN.Pani doktorka ho vyhodila, dala si praci, aby napsala A4 papir, ze vysledky rtg jsou negativni a ona mi zadnou PN vypisovat nebude. Pravy duvod ale byla jeji urazena jesitnost, protoze jsem si DOVOLILA sama naprimo navstivit jineho lekare, nez by mne poslala ona.Na muj tel.dotaz co mam pro to udelat, aby mi to napsala PN ona, ma predse zaver od odborneho lekare, na mne 10 minut kricela do telefonu, a ohanela se zakonama, ani me nepustila k slovu.Kdyz jsem se konecne mohla zeptat proc napsala, ze vysetreni je negativni, kdyz v zaveru je konstatovano a napsano zapal prudusek,pouze rtg nepotvrdil nastesti zapal plic, tak rekla, ze to neni duvod na vypsani PN.Pry i se zapalem prudusek lze chodit do prace...a je to muj problem a pak mi praskla bez pozdravu telefonem. No comment, tahle doktorka se minula povolanim a kdyz nema rada lidi, jenom svoje EGO, mela by jit delat neco jineho! Nedoporucuji! Jeji neprijemne chovani k pacientum uz nehodlam dale snaset.

Bohuzel musim konstatovat, ze s praci a pritomnosti teto doktorky nejsem vubec spokojena. Za cca poslednich 5 let co jsme u ní, jsem ordinaci navstivila 3x, z toho jsme tam tuto lekarku ve 2/3 vubec nepotkala! Pripad 1) navstivila jsem ordinaci se silnym zanetem mocoveho mechyre, coz se pak posunulo a byl z toho zanet ledvin. Mudr Miskovska v ordinaci mela zastup - otazky typu: "jak jste poznala ze mate zanet mocového mechyre?" (tak asi proto, ze na nej trpim chronicky), s jednanim teto lekarky jsem nebyla spokojena vubec. Pripad 2) navstivila jsem ordinaci se zadosti vystaveni potravinarskeho prukazu, ten mi byl vystaven Mudr Miskovskou + mraky doporuceni k jinym odbornikum (alergolog, astmaticke zatezove testy atd....) i presto ze jsem naprosto zdrava, mlada, sportujici bez obtizi.... Ovsem případ 3) me tedy dovedl k tomu, ze budu menit praktickeho lekare. Do ordinace jsem byla poslana od sve sportoni fyzio s zadosti o vystaveni zadanky na rentgen patere a kycle (poderzeni na vyhrez), v ordinaci opet sedela uplne jina lekarka (kterou uz pri vstupu na prvni pohled nemuzete povazovat za profesionala), tato pani byla velmi arogantni, neochotna a zadanku mi vubec vydat nechtela a ve finale se snazila ze me udelat .....!! Je opravdu velmi citelny rozdil mezi statnim a soukromym zarizenim. Tudiz radeji si zaplatim vstricnou peci, nez dalsi navsteva obvodni lekarky v Pruhonicich. Jeste ze sestricku tam maji porad stejnou - milou!(ta to tam podle mne dosti zachranuje)

Paní doktorka Miškovská mi dost pomohla. Odhalila vše, nic nepodcenila. Pokud si nebyla jistá, raději mě poslala na x vyšetření, za což jí děkuji. Bohužel jsem nešla na prevenci 2 roky a neblaze mě překvapilo, že nás (pacoše) přenechala paní doktorce Šemetilo. Ta je také příjemná, ale s jejím zastupujícím lékařem nejsem vůbec spokojená. Proto budu měnit.

K příspěvku:Potřeboval jsem předepsat léky v době, kdy můj praktický lékař byl na dovolené. Paní doktorka mě nechala podepsat nějaké papíry, prý kvůli pojišťovně. Když jsem pak navštívila svého praktoka, řekl mě, že jsem se zaregistroval u jiného lékaře a musím s další registrací počkat. Takovéto jednání je opravdu velmi neetické a nedůstojné lékařského stavu.

Podotýkám toto: Možná jste se jen špatně vyjádřil/a ( z Vašeho příspěvku není jasné, zda jde o muže, či ženu), nebo paní doktorka špatně pochopila a myslela, že žádáte o registraci k ní. Registrační doklad osobně poznám na první pohled. V každém případě gramotný člověk si může přečíst, co podepisuje(Vy si ani neumíte přečíst text po sobě). Hodnocení "nejhorší" a Vaše vyjádření o neetickém jednání je v tomto případě nemístné. Ono je jednoduché hodit svou chybu na druhého:-)
K paní doktorce chodím krátce, avšak zdá se mi milá a hlavně velmi pečlivá.
Markéta

Paní doktorka Miškovská je přesně takovým lékařem, jaký by měl být každý. Ona Vás snad ani onemocnět nenechá, je pečlivá a vše zkoumající : - ))). Za ty roky, co k ní chodím. nikdy nic nezanedbala. Pomohla mi tolikrát, že se to ani spočítat nedá, navíc mne doslova přinutila i omezit věci jako je kouření a podobně. Takže něco jako anděl strážný : -)))).

vlídná, komunikativní, a vždy dobře poradí.
Eva K.E