Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Studio Zuzana, s.r.o., fyzioterapie Jiný

Nejlepší rehabilitační centrum, kterým jsem kdy prošla ( léta trpím na záda). Počínaje recepce až po večerní úklid. Všichni usměvaví, vždy vyjdou každému vstříc. Slovo ´nejde’ neznají/ najdou nějaký kompromis. Čekací doba luxusní- skoro ihned ( to už dnes nebývá). Rehabilitační sestřičky víc než super. Před dvěmi lety po úraze mi dali dokupy obě ruce, letos zápasily s nohou (ano, jsem nemehlo). Ta laskavost, vstřícnost a vřelost se už dnes opravdu nevidí- tam je. Děkuji celému týmu- jen tak dál.

R
Ověřený profil

Všem mohu dopručit rehabilitace v tomto studiu. Po třech letech intenzivních bolestí mi na magnetické rezonanci zjistili zůžený páteřní kanál, bál jsem se případné operace páteře ale děvčata ze Studia Zuzana mně doslova postavily na nohy. Chtěl bych tímto poděkovat ne jen za naprosto profesionální přístup ale i za příjemné doslova domácké prostředí, za usměvavé milé terapeutky, osobní přístup atd. Moc vám děkuju děvčata. Váš vděčný pacient Tomáš Repčík

Vážení přátelé, slečno Kolečková a milé terapeutky,

chci Vám touto formou vyjádřit poděkování za poskytnutou péči v průběhu mé rehabilitace.

Po úrazu v květnu letošního roku (zlomenina krčku a následná výměna kyčelního kloubu), jsem po tří týdenním pobytu na ortopedii a následné hospitalizaci na rehabilitaci v MNO, absolvoval 5 týdnů léčení v Sanatoriích Klímkovice.

Po návratu z lázní a kontrole na EMG mi byla doporučena intenzívní rehabilitace z důvodu rozvoje peroneální paresy (nepohyblivý kotník a prsty).

Dnes mohu zodpovědně prohlásit, že výběr Studia Zuzana byla ta nejlepší volba,kterou jsem provedl. Po dvou etapách rehabilitace, díky poskytované terapiii a péčí terapeutek cítím velký pokrok a hluboce věřím tomu, že letošní Vánoce strávím bez hole a na jaře příštího roku budu moci zase běhat.

Ještě jednou moje hluboké díky.

Váš Jan Palička


Došlo k chybě, zkuste to znovu