Adresa

Samost.ordinace prakt.lék.pro dospělé
Šafaříkova 653, Hlinsko

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

Telefon:
+420 469 319 399
Email:
bukackova@hlinsko.net

Adresa:
Adámkova třída 188
539 01 Hlinsko
...

Více

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Samost.ordinace prakt.lék.pro dospělé Jiný

Návštěvu u lékařky jsem absolvovala kvůli povinné prohlídce k ŘP v ordinaci Komenského 188, 53901 Hlinsko. Objednací doba docela dlouhá. Při vlastním vyšetření a posuzování mého zdravotního stavu postupovala komisním způsobem s očima přilepenýma jen k monitoru. Měla chyby i v mé dokumentaci. Nedoporučuji. Zjistila jsem při čtení jiných recenzí na internetu, že obsahují i vynikající pětibodové ohodnocení od jejich blízkých příbuzných! Trapné. Ladislava Konečná, Ing. Hlinsko

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Z
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je výborná, profesionální, pečlivá, ochotná poradit a pomoct i po telefonu, odešle vás na veškeré vyšetření, aby našla příčinu potíží, vyslechne pacienta, není nic, co bych hodnotila negativně. Ordinace moderní, vynikající čistota, vybavení a sestřička perfektní - má neskutečný přehled o všem a všech...Sice v Hlinsku už nebydlím, ale i tak bych paní doktorku neměnila a proto se nehledám a ani nebudu lékaře ve svém současném bydlišti a raději si dojedu za ní, než abych přešla jinam. Za mě naprostá spokojenost s její lékařskou odborností.

T
Ověřený profil
Umístění: Samost.ordinace prakt.lék.pro dospělé

Náhodou jsem se dostal na tyto stránky, pročetl komentáře a nemohu nereagovat. Pokud jde o profesionalitu, jako laici můžeme hodnotit jen subjektivně, ale mé zkušenosti jsou velmi pozitivní. Delší dobu jsem trpěl subfebriliemi nejasného původu a ač někteří jiní lékaři po základních vyšetřeních mávli rukou, ona neustále prověřovala další možné příčiny. Osobně jí hodnotím jako velmi svědomitou lékařku a dost lituji, že budu nucen kvůli změně bydliště shánět jiného praktického lékaře.


M
Ověřený profil
Umístění: Samost.ordinace prakt.lék.pro dospělé

V prazdne cekarne me s 38 C horeckou,kaslem a temer nemluvici odmitla osetrit.Prestoze jiz rok pracuji v Hlinsku,mam staleho lekare v Praze.Odkazala nas na pohotovost otevrenou od 18 h,tou dobou bylo rano.Kdyz jsem ji rekla,ze me v jinych mestech vzdy osetrily,vysmala se mi ze ji nezajima jak je to ve Zdare n.S.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřený profil

Po profesní i lidské stránce musím paní doktorku hodnotit velmi slabě...Komunikace všelijaká žádná, pokud od ní něco chcete - je to pro ni jen ,,zbytečnost"...Dělám ve zdravotnictví a popravdě se raději léčím sama doma, protože k předešlým zkušenostem k ní nemám již žádnou důvěru.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

výborná-milá neměnila bych :-)


Je to výborná doktorka.Od předešlé jsem odešel pro neschopnost léčit.Paní doktorko Bukáčková mě vyléčila.Předešlá doktorka vůbec nic nepoznala a mohlo to špatně dopadnout.MUDr.Bukáčková je příjemná, hodná a pečlivá!Navíc má příjemnou sestřičku.V čekárně většinou bez čekání.Velmi doporučuji


J

Jsem spokojená s přístupem...profesionál, který nic neponechá náhodě.. doporučuji...


P

Bez čekání , slušná, pokud se Jí něco nelíbí, tak se snaží dohodnout ke kterému specialistovi a kam vás pošle nebo zařídí sanitku do nemocnice ( dává na výběr mezi Chrudimí nebo Havl. Brodem). Zkrátka samá chvála!


Došlo k chybě, zkuste to znovu