Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Telečská 34, Jihlava
Gynekologická ambulance, dětská gyn.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologická ambulance, dětská gyn.

K paní doktorce jsem chodila asi 5 let, přešla jsem od jiného lékaře hned po porodu. Jeho péče nebyla dobrá. Paní doktorka mě v pohodě převzala do péče. Nemůžu říct, že by se ke mně chovala špatně nebo od ní vyšetření bolelo. Když byl problém, vyslechla mě a snažila se pomoct. Sama za sebe s ní žádnou špatnou zkušenost nemám. Má dobře vybavenou ordinaci a sestřičky (zažila jsem tam 2, byly hodné) Chodím již jinam, ale ne z důvodu, že bych nebyla u p. doktorky spokojená.

D
Ověřeny pacient

k pani doktorce sem chodila spousty let,nez se vyskytl prvni problem,dva roky nad mym problemem maavla rukou a rekla at si beru ibalgin,ted jsem u jineho doktora a ten vse hned resi a diky nemu uz nemusim snaset caste bolesti podbrisku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V
Ověřeny pacient

Paní doktorka Brožová je moje první gynekoložka a jsem s ní velmi spokojená. Je ochotná, profesionální a vše podrobně vysvětlí. K tomu je tu ještě úžasná sestřička, která je moc příjemná. Nechápu, jak tu můžou být některé negativní názory. Vyšetření u paní doktorky bolestivé není.

D
Ověřeny pacient

dobrý den
paní doktorku znám léta a myslím že nelze dát na první dojem - ať je jakkoli podstatný - předesílám že ze začátku jsem cítila rozpaky a jisté zábrany při vyšetření nebo komunikaci
ale vždy podotýkám vždy jsem věděla, že jsem v dobré péči
sestřička je moc fajn a její přítomnost tlumí jakékoli obavy, které by člověk měl

N
Ověřeny pacient

Velice si vážím paní doktorky, je ochotná, vstřícná a říká věci na rovinu, tak jak jsou. Jen díky její profesionalitě a odbornosti se mi podařilo přivést na svět druhého syna. Rovněž její sestřička je doslova poklad - příjemná, ochotná a velice lidská, pro člověka by se neváhala přetrhnout. Všem doporučuji.
Dana Neumanová

0
Ověřeny pacient

Paní doktorka Brožová byla moje vůbec první gynekoložka. Odešla jsem od ní po dvou letech kvůli tomu, že mi odmítla napsat jinou hormonální antikoncepci i přesto, že mě z ní dost bolela hlava a měla jsem i jiné zdravotní problémy. Byla jsem také velmi nespokojená s jejím přístupem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

E
Ověřeny pacient

K paní doktorce nechodím už asi pět let a jsem velice spokojena u svého ninějšího gynekologa. Už si nevybavuju, jestli mě vyšetření bolelo nebo ne, ale naprosto s jistotou mohu říct, že dokud jsem chodila k doktorce Brožové, tak jsem si myslela, že výtoky a mikozy jsou naprosto normální věc, protože tak jsem to od ní vždy slyšela. Neuměla jsem si představit jednou svůj partnerský život s takovými problémy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

T
Ověřeny pacient

Dobrý den,
z části souhlasím s hodnocením, že je paní doktorka náladová. Avšak všichni jsme pouze lidi a my také nemáme vždycky dobrý den. Jak už někdo psal - není to Ordinace v růžové zahradě. Paní doktorka je podle mého názoru velmi pečlivá, chodím k ní už 14 let a snad jsme si spolu vypěstovaly za tak dlouhou dobu důvěrný vztah. Každý můj problém vždycky vyřešila. Ano, někdy to trvalo delší čas, než se rozhodla k radikálnějšímu řešení, ale na druhou stranu, alespoň neplaší a neposílá hned od čerta k ďáblu, pokud se jedná o běžný problém. Pokud se jedná o něco závažnějšího, a v mém případě dost často ano, neváhá situaci důkladně vyřešit. Záleží na Vaší povaze, jaký styl Vám vyhovuje - jestli okamžité lámání rukama a hořekování nad problémem, nebo trpělivost a dlouhodobé plány. Paní doktorka nedělá z komára velblouda.
A hodnocení nynější sestry? Laskavějšího člověka jsem snad nepotkala, je velmi citlivá a ohleduplná. Před dvěma lety mi vyndávala pooperační stehy a nezažila jsem, že by někdo byl takhle opatrný a přívětivý. Ji to snad bolelo za mně.
Takže za sebe - jestli jednou budu mít dceru, budu ráda, když ji paní doktorka přijme. A pokud přivřete oči nad občasnou nepříjemnou reakcí paní doktorky, která si neuvědomuje, jak se třeba cítíte, je paní doktorka naprostý profesionál.

S
Ověřeny pacient

Já můžu sama za sebe říct, že uvažuju o změně gynekoložky, protože se mi nelíbí přístup paní doktorky je nepříjemná a když se jí na něco zeptáte tak vám sotva odpoví můžete mi někdo někoho jiného doporučit.A ta sestra to je hrozný je strašně protivná a nepříjemná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřeny pacient

Já chodím k paní doktorce také už léta, před pár lety mi vyléčila dlouhodobý zánět a od té doby jej nemám chronický, vždy jsem byla spokojena profesionalitou a kvalitní péčí, a nemám co bych vytkla, těhotenství proběhlo taky až na pár mých zbytečných obav skvěle, mám dvouletého synka a paní doktorka byla vždy ochotná vstřícná a snažila se vždy pomoci nebo poradit, když jí pacienti nebudou zatěžovat zbytečnými dotazy nebo si to plést s ordinací v růžové zahradě že se na vás doktoři vždy smějí a vykládají si s vámi o osobních věcech tak zjistí že je paní doktorka profesionální lékař který pečlivě koná co je třeba.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti