Adresa

Telečská 34, Jihlava
Gynekologická ambulance, dětská gyn. (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
69 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
D
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologická ambulance, dětská gyn.

K paní doktorce jsem chodila asi 5 let, přešla jsem od jiného lékaře hned po porodu. Jeho péče nebyla dobrá. Paní doktorka mě v pohodě převzala do péče. Nemůžu říct, že by se ke mně chovala špatně nebo od ní vyšetření bolelo. Když byl problém, vyslechla mě a snažila se pomoct. Sama za sebe s ní žádnou špatnou zkušenost nemám. Má dobře vybavenou ordinaci a sestřičky (zažila jsem tam 2, byly hodné) Chodím již jinam, ale ne z důvodu, že bych nebyla u p. doktorky spokojená.


D
Ověřeny pacient

k pani doktorce sem chodila spousty let,nez se vyskytl prvni problem,dva roky nad mym problemem maavla rukou a rekla at si beru ibalgin,ted jsem u jineho doktora a ten vse hned resi a diky nemu uz nemusim snaset caste bolesti podbrisku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka Brožová je moje první gynekoložka a jsem s ní velmi spokojená. Je ochotná, profesionální a vše podrobně vysvětlí. K tomu je tu ještě úžasná sestřička, která je moc příjemná. Nechápu, jak tu můžou být některé negativní názory. Vyšetření u paní doktorky bolestivé není.


D
Ověřeny pacient

dobrý den
paní doktorku znám léta a myslím že nelze dát na první dojem - ať je jakkoli podstatný - předesílám že ze začátku jsem cítila rozpaky a jisté zábrany při vyšetření nebo komunikaci
ale vždy podotýkám vždy jsem věděla, že jsem v dobré péči
sestřička je moc fajn a její přítomnost tlumí jakékoli obavy, které by člověk měl


N
Ověřeny pacient

Velice si vážím paní doktorky, je ochotná, vstřícná a říká věci na rovinu, tak jak jsou. Jen díky její profesionalitě a odbornosti se mi podařilo přivést na svět druhého syna. Rovněž její sestřička je doslova poklad - příjemná, ochotná a velice lidská, pro člověka by se neváhala přetrhnout. Všem doporučuji.
Dana Neumanová


0
Ověřeny pacient

Paní doktorka Brožová byla moje vůbec první gynekoložka. Odešla jsem od ní po dvou letech kvůli tomu, že mi odmítla napsat jinou hormonální antikoncepci i přesto, že mě z ní dost bolela hlava a měla jsem i jiné zdravotní problémy. Byla jsem také velmi nespokojená s jejím přístupem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

K paní doktorce nechodím už asi pět let a jsem velice spokojena u svého ninějšího gynekologa. Už si nevybavuju, jestli mě vyšetření bolelo nebo ne, ale naprosto s jistotou mohu říct, že dokud jsem chodila k doktorce Brožové, tak jsem si myslela, že výtoky a mikozy jsou naprosto normální věc, protože tak jsem to od ní vždy slyšela. Neuměla jsem si představit jednou svůj partnerský život s takovými problémy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Dobrý den,
z části souhlasím s hodnocením, že je paní doktorka náladová. Avšak všichni jsme pouze lidi a my také nemáme vždycky dobrý den. Jak už někdo psal - není to Ordinace v růžové zahradě. Paní doktorka je podle mého názoru velmi pečlivá, chodím k ní už 14 let a snad jsme si spolu vypěstovaly za tak dlouhou dobu důvěrný vztah. Každý můj problém vždycky vyřešila. Ano, někdy to trvalo delší čas, než se rozhodla k radikálnějšímu řešení, ale na druhou stranu, alespoň neplaší a neposílá hned od čerta k ďáblu, pokud se jedná o běžný problém. Pokud se jedná o něco závažnějšího, a v mém případě dost často ano, neváhá situaci důkladně vyřešit. Záleží na Vaší povaze, jaký styl Vám vyhovuje - jestli okamžité lámání rukama a hořekování nad problémem, nebo trpělivost a dlouhodobé plány. Paní doktorka nedělá z komára velblouda.
A hodnocení nynější sestry? Laskavějšího člověka jsem snad nepotkala, je velmi citlivá a ohleduplná. Před dvěma lety mi vyndávala pooperační stehy a nezažila jsem, že by někdo byl takhle opatrný a přívětivý. Ji to snad bolelo za mně.
Takže za sebe - jestli jednou budu mít dceru, budu ráda, když ji paní doktorka přijme. A pokud přivřete oči nad občasnou nepříjemnou reakcí paní doktorky, která si neuvědomuje, jak se třeba cítíte, je paní doktorka naprostý profesionál.


S
Ověřeny pacient

Já můžu sama za sebe říct, že uvažuju o změně gynekoložky, protože se mi nelíbí přístup paní doktorky je nepříjemná a když se jí na něco zeptáte tak vám sotva odpoví můžete mi někdo někoho jiného doporučit.A ta sestra to je hrozný je strašně protivná a nepříjemná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Já chodím k paní doktorce také už léta, před pár lety mi vyléčila dlouhodobý zánět a od té doby jej nemám chronický, vždy jsem byla spokojena profesionalitou a kvalitní péčí, a nemám co bych vytkla, těhotenství proběhlo taky až na pár mých zbytečných obav skvěle, mám dvouletého synka a paní doktorka byla vždy ochotná vstřícná a snažila se vždy pomoci nebo poradit, když jí pacienti nebudou zatěžovat zbytečnými dotazy nebo si to plést s ordinací v růžové zahradě že se na vás doktoři vždy smějí a vykládají si s vámi o osobních věcech tak zjistí že je paní doktorka profesionální lékař který pečlivě koná co je třeba.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti