S paní doktorkou jsem spokojená,vždy poradí,vysvětlí,chodím k ní jíž mnoho let. A jelikož má zítra svátek,tak jí přeji hodně zdraví,štěstí,spokojenosti a hodně spokojených pacientů.Sestřička je taky příjemná,své práci rozumí a že si někdo stěžuje,je těžké se všem zalíbit.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, jsem u ní i celá moje rodina registrovaná dlouhou dobu. Je ochotná, dobrý diagnostik, nikdy neodbude žádný zdravotní problém. Je i velmi dobrý psycholog, nevnucuje svou léčbu, pacientovi důkladně vysvětlí příčiny i důsledky zdravotního problému. Sestřička v ordinaci je rovněž ochotná a příjemná. Takové hodnocení slyším i od mnoha jiných pacientů, kteří navštěvují tuto ordinaci.

Paní doktorka je velmi dobrá, jen uštěkanou sestru by měla vyměnit :-)

Výborná doktorka, s lepším přístupem a profesionalitou jsem se nikdy nesetkal. Mohla by působit jako vzor pro všechny ostatní doktory.

velmi dobry lekar

Nejlepší lékař, s jakým jsem se kdy vůbec setkala jak po stránce odborné, tak lidské.

Nejlepší lékař, s jakým jsme se kdy vůbec setkala, jak po stránce odborné tak lidské.

Paní doktorka patří mezi nejlepší lékaře v okolí, nejen, že dokáže správně určit diagnosu, ale umí i potěšit lidskou duši. A sestra? Vstřícná a ochotná. Vřele doporučuji

Výborná paní doktorka, nejen pozitivní přístup,ale podle mého názoru, vždycky provádí svou práci velmi zodpovědně. Moje osobní zkušenost.

Každopádně odborník!!!! Velmi příjemná,doporučuji.