Poliklinika Hodonín Horní Valy

(180 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Poliklinika Hodonín Horní Valy

Horní Valy 4133/13

695 01 , Hodonín , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

 • Jiří Matuška

  Internista, MUDr.

  • B

   Pan doktor Matuška dělá svou práci srdíčkem a je to vidět na každém kroku. Sestřička je velmi milá a ochotná a chová se tak, jak si kdo zaslouží a pokud na ni někdo není dvakrát milý, tak ať se pak nediví, jak se k němu chová. Aspoň je vidět, že není falešná. Falešné lidi nemám ráda, usmívají se na Vás a přitom to tak vůbec nemyslí! Já jsem velmi spokojena i se sestrou i s panem doktorem. Profesionální přístup na nejvyšší úrovni! Více takových doktorů, doktorek a sestřiček. Ordinace taky moc pěkná a příjemná.

  • A

   Je to velký odborník, troufám si říct i velký člověk. Má opravdu hodně pacientů a určitě ví, proč spolupracuje s takovou sestrou , kterou tam má. Chodím k NIM OBĚMA ráda a s důvěrou.

  Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře


 • Zora Vaňková

  Praktický Lékař, MUDr.

  • F

   S paní doktorkou jsem spokojená,vždy poradí,vysvětlí,chodím k ní jíž mnoho let. A jelikož má zítra svátek,tak jí přeji hodně zdraví,štěstí,spokojenosti a hodně spokojených pacientů.Sestřička je taky příjemná,své práci rozumí a že si někdo stěžuje,je těžké se všem zalíbit.

  • H

   S paní doktorkou jsem velmi spokojená, jsem u ní i celá moje rodina registrovaná dlouhou dobu. Je ochotná, dobrý diagnostik, nikdy neodbude žádný zdravotní problém. Je i velmi dobrý psycholog, nevnucuje svou léčbu, pacientovi důkladně vysvětlí příčiny i důsledky zdravotního problému. Sestřička v ordinaci je rovněž ochotná a příjemná. Takové hodnocení slyším i od mnoha jiných pacientů, kteří navštěvují tuto ordinaci.

  Podívejte se na všechny názory (30) na lékaře


 • Tomáš Kopřiva

  Urolog, MUDr.

  • J

   Chová se neurvale. Když vás pošle obvodní, že máte moč zaplavenou bakteriemi - objedná vás za měsíc. Pak po léčení antibiotiky na kontrole vám nevezme moč, aby zjistil zda je zánět vyléčen. Do zprávy napíše moč světlá - i když ani neviděl natož vyšetřil. Najděte si jiného lékaře.

  • J

   K tomuto doktorovi bych už se synem nikdy nešla.Na děti je pes,možná je dobrý pro dospělé,ale na děti ne.Byla jsem u něj s malým,měl vodní kýlu,zjistil to přesně,co mu je,ale ihned jakmile viděl kluka,začal mu násilím stahovat předkožku,ikdyž byl malý a bylo dost času,aby se mu to stáhlo samo...nechápala sem!!!!!Došli jsme,že ho bolelo něco jiného a ješté mu udělal více bolesti.Po té zkušenosti s tímto doktorem jsem s malým raději jela do Kyjova a tam byl doktor na svém místě...nikdy více!!!A sestra,to je kapitola sama pro sebe,nechutná jak noc a bomba byla v tom,že já jsem došla na vyšetření se synem a chtěla i moji kartičku pojišťovny ikdyž každé dítě má svoji.Asi si museli naúčtovat mé pojišťovně také nějaké to vyšetření..hold krutá je to doba asi pro ně!!!A když jsem jí tu kartičku nedala,začala se hádat,že ji prostě potřebuje,tak jsem se ohnala lékařskou komorou a byl klid...no mazec,tam již nikdy!!!!!

  Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře


 • Lenka Kráľovičová

  Dermatolog, MUDr.

  • Umístění: Poliklinika Hodonín Horní ValySlužby: pigmentové skvrny na tváři

   Velmi, velmi děkuji paní doktorce za její péči, za vstřícnost, profesní přístup, radu a pomoc. Také bych ráda poděkovala její zdravotní sestřičce, která byla ochotná a milá. Kdo potřebuje pomoci...doporučuji. Péči poskytují i klientům a pacientům z jiných okresů.Velmi milé prostředí a malá čekací doba.

  • L
   Umístění: jiné místo

   Šla jsem k paní doktorce kvůli vyrážce, která se mi objevila na nohách a rukách. V podstatě si ji nijak neprohlédla (ze 2 metrů toho nemohla moc vidět) a neřekla mi ani, co si myslí že to je. Za týden jsem k ní musela znovu, protože po oleji, který mi předepsala se mi vyrážka nijak nezlepšila a svědění bylo nesnesitelné. Celý proces se opakoval, jen mi místo oleje předepsala mast. Nakonec jsem zkusila jít k jiné paní doktorce a ta můj problém vyřešila napoprvé.
   Kromě toho se mi ani nelíbí, že jako neobjednaný pacient můžete k paní doktorce jít jen 3x týdně a když už přijdete, tak nezačne ordinovat v 8:00 (jak to má napsané na internetových stránkách). A taky, nechápu proč, si bere mezi každými odordinovanými pacienty 5-10 minutovou pauzu.
   Rozhodně tedy nedoporučuju.

  Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře


 • Mária Gažová

  Praktický Lékař, MUDr.

  • H
   Umístění: Poliklinika Hodonín Horní Valy

   Náladová doktorka stejně i tak sestra. Ani jedna neřekla ''dobrý den'' ani ''na shledanou" ale co. :) Sestra se mi zdála po první návštěvě arogantní a nepříjemná ale po včerejší návštěvě, kde se s ní dalo normálně promluvit, měním názor.
   S paní doktorkou jsem spokojen i když jsem u ní zaregistrován teprve krátkou dobu a byl jsem u ní jen párkrát.

  • P

   Paní doktorka je skvělý odborník který stále studuje a pacientům se věnuje na sto procent bez dovolené kterou neměla už 25 let. Je skvělý diagnostik, nešetří léky a předepisuje ty nejnovější které jsou na trhu na určité onemocnění. Pokud člověk potřebuje odborné vyšetření okamžitě přeposílá k odbornému lékaři .Je jedna z mála která ctí své lékařské poslání a plně se věnuje pacientům a snaží se co nejvíce pomoci . Já i moje rodina jsme jejími pacienty už 40 let a za celou dobu jsme se nesetkali s žádnou náladovostí z její strany ba naopak z vysoce profesionálním přístupem. Jsme jí vděčni za své zdraví a za vše co pro nás jako pacienty dělá.

  Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře


 • Martina Ježková

  Gynekolog, MUDr.

  • S
   Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

   Ráda bych s vámi sdílela svou zkušenost s paní doktorkou a posouzení, zda byl její postup správný či ne, nechám na vás. Byla jsem těhotná, ale plod se nevyvíjel, tak jak měl, což mi paní doktorka oznámila velmi necitlivě.
   Objednala jsem se do nemocnice na kyretáž, ale tam zjistili, že už jsem potrat prodělala. Za týden jsem měla jít na kontrolu k mé paní dr., která zjistila, že se tělo ještě nevyčistilo a dala mi injekci na dočištění. Na kontrolu, zda to pomohlo, si mě již nepozvala! Já jsem dál krvácela, a tak jsem ji z vlasní iniciativy opět navštívila. Paní doktorka udělala odběr, zda nemám zánět. Když jsem si volala, řekla, že zánět nemám. Na dotaz, zda je normální, že stále silne krvácím, řekla, že je to určitě menstruace (žádný zájem to zkontrolovat). Po dalších týdnech velmi silného krvácení jsem v obavách přišla a paní doktorka mi oznámila, že děloha je prostě vyčerpaná! Pak jsem se rozhodla navštívit přímo nemocnici v Kyjově. Tam s podivem zjistili, že mám v sobě stále zbytky. To už jsem byla 3 měsíce po potratu!!! Jakto, že to paní Dr. neviděla? Proč to neřešila? Podstoupila jsem tedy operaci a šla na kontrolu k mé dr (období koronaviru). Dr. mě vyšetřila pouze přes břicho a konstatovala, že mám obrácenou dělohu a prostě nic nevidí! Já jsem ale dále krvácela. Rozhodla jsem se jet opět rovnou do Kyjova a tam zjistili, že? Překvapivě, nejsem pořád čistá. Šla jsem znovu na operaci, tentokrát hysteroskopii a ta konečně pomohla! Co mě na tom mrzí krom samotného potratu? Že,  pokud bych byla řádně kontrolována, nemuselo by se to tak natahovat. Tímto bych Vás  chtěla povzbudit, nenechte se odbýt! Je to vaše tělo, zaslouží si to nejlepší! Já věřila paní doktorce maximálně a nedala jsem na vlastní úsudek, teď toho lituji!

  • D

   Paní Dr. Ježková je jistě fundovaný lékař, nicméně s opakovaným problémem, který řešila mastičkami mi způsobila velmi nepěkný zánět. Měla jsem pocit, že nemá zájem se tím zabývat. Vyšetření bylo několikrát bolestivé, absolutní absence nějakého citu a hmatu. Vykonala to co měla, ale zájem o pacienta nulový. Za mě určitě ne. V době, kdy se gynekologové k pacientům chovají tak, že se tam těšíte, byl tohle návrat do hluboké minulosti. Jak se říká, není vše zlato, co se třpytí.

  Podívejte se na všechny názory (79) na lékaře