Zdeňka Szufnarowská, zubař Slavkov u Brna

MUDr. Zdeňka Szufnarowská

Zubař Více

9 názorů

Uložit


Adresa

Lidická 307, Slavkov u Brna
Praktická zubní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
9 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
Ověřeny pacient
Umístění: Praktická zubní lékařka zlomený zub

paní doktorka mě přijala jako akutní se zlomeným zubem, byla příjemná, i když vložka vydržela den. Upozornila mě, že další pacienty nebere, ale kdyby byl problém, ať dojdu. K druhé návštěvě již nedošlo , neb mě při následné domluvě odmítla. tak jsem to nepochopila. ale již tam nejdu.


M
Ověřeny pacient

Od malička jsem měla strašnou hrůzu ze zubařů, ale od té doby co jsem u paní doktorky Szufnarowské je to jinak, na návštěvy (pravidelné prohlídky) se dokonce těším.. Paní doktorka vždy poradí a vše dělá s velkou péčí.. Jsem s ní naprosto spokojená a že k ní dojíždím z Vyškova mi vůbec nevadí!!


O
Ověřeny pacient

Vynikající paní doktorka. Vřele doporučuji. Nikdy mě u ní nic nebolelo a hlavně mi hodně pomohla.


Ověřeny pacient

Přešla jsem od jiné zubní lékařky a musím říct, že to je opravdu obrovský rozdíl. Nikdy mě od ní nic nebolelo. Ze zubů mi zůstaly skoro střepy po předchozích zákrocích. Paní doktorka mi moc pomohla. Platila jsem u ní jen snad jednou. Jsem spokojená a chápu, že má i svůj nelehký osobní život a nemůže být všem neustále k dispozici.Po mých zkušenostech s jinými zubaři nemůžu než doporučit!


Rozhodně nedoporučuji tuhle paní doktorku, dělala mi rentgen zubů a ani mi neřekla, že mám dětské trojky (což já vím), a navíc, že stálé trojky jsou vrostlé kdesi v kosti, což na rentgenu bylo vidět, žádné řešení nic, prostě jako by to neviděla, dále mi předělávala stříbrnou výplň na bílou a asi si vůbec nevšimla, že je pod ní kaz a tu bílou mi plácla do toho kazu. Byla jsem zděšená když mi to můj již teď jiný a výborný pan zubař řekl, málem jsem o ten zub přišla. A o protetických prací nemluvě, korunka od ní vypadá jako kus žvýkačky, rozhodně neladí barva a tvar. Navíc neustále v ordinaci nebývala, jsem opravdu ráda , že jsem odešla a zuby mi dal dohromady jiný pan doktor.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Já jsem s paní doktorkou velice spokojená...zatím nemám důvod si na ni stěžovat, vždy mi pomohla od bolesti a hlavně mi zuby opravila tak, že se mohu smát na plnou pusu.. Děkuji :o)


V

K paní doktorce jsem přešel od jiné paní doktorky, protože jsem začal mít strach ze zákroků, které u ní byly stále bolestivější a bezohlednější.
Postupem času jsem k paní Szufnarowské (profesionalita, solidní vystupování a jednání, ohleduplnost, praxe, atd....) získal takovou důvěru, že k ní přešla i celá moje rodina, včetně našich dvou dětí.
Mé zuby byly již poničené zčásti mojí vinou (špatná údržba) a také zásahem mých minulých zubařů, kteří je měly na starosti.
Po více jak roce jsem se hlavně zásluhou paní doktorky naučil lépe starat o své zuby a také i tyto dostaly po sérii odborných zákroků jiný vzhled - nemusím se za ně stydět a i bolesti postupně ustávaly.

Děkuji Vám, paní dokrorko.


R

Jsem moc spokojena


L

Velice špatné jednání.

Bolest zubů, několikrát po sobě urgence a další a další mimořádné návštěvy (neboli reklamace). Doktora vždy jen řekla" To není možné aby to bolelo". Když jsem navštívila jiného zubaře, tak mi řekl, že mám veliký zánět pod zubem. Toho si paní zubařka nevšimla? Když jsem tam 14 dní po sobě chodila téměř obden s velikýma bolestma .....

Nikdy jsem nedostala potvrzení o zaplacení, i když po každé návštěvě jsem platila nemalé částky, vlastně ani nevím za co.A pokaždé po mě chtěla 30 Kč i když se jednalo o pokračování v léčbě, kterou mi vlastně nebyla schopna vyléčit.

Rychle jsem od paní doktorky odešla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti