Stomatologická ordinace
Smetanova 405, Vimperk

Když si vzpomenu na ošetření od této "paní zubařky", ještě dnes téměř po 10 letech mi běhá mráz po zádech a svírá se mi žaludek. Šla jsem k ní se zlomeným zubem, který mi bez umrtvení vydloubla háčkem. Následně jsem jí navštívila ještě jednou. Zeptala se mě, zda mám nějaký problém, tak jsem se jí svěřila, že vzadu na stoličkách mám zepředu na každé straně takové dírky, které jsem dřív neměla. Bylo mi řečeno, že je to normální, ať si to hlídám a kdyby něco, ať přijdu. Už jsem nepřišla. Přeregistrovala jsem se k jiné zubařce a ta okamžitě sáhla po vrtačce a dva kazy mi opravila.

Já problém nemám. Nevrtá mi zdravé zuby, aby měla více zákroků, na zánět dásní mi neřekla, že to mám ošoupaný a jako dítě na základce jsem neměl rád žádnýho doktora. 2x do roka na prohlídku a pak jsme oba spokojeni.

Paní Rajáková by vůbec neměla vykonávat tuto funkci. Nesympatická, pro děti naprosto odstrašující a zlá a také její výsledky nestojí za nic. V lepším případě přesahující plomby přes zuby a podobné...

Chodim k ni 2x do roka na prohlidky a nemam s ni problem.

jako dítě jsem paní zubařku navštěvoval na základní škole.ještě jsem se nesetkal s tak nehorázně nesimpatickou a arogantní paní.(např.když na vás řve otevři tu držku.atd.)takže nedoporučuji.

Až vám paní zubařka na zánět dásní řekne, že to máte pouze ošoupaný a máte to vyplachovat normální vodou, rychle změníte názor.

Nesouhlasím s předchozími hodnoceními. Já jsem naopak s touto zubařkou velmi spokojená (a to jsem jich pár už vyměnila). Ochotná, milá. I tříletý syn k ní chodí rád.