MUDr. Zdenka Lojdová

Pediatr Více

Benátky nad Jizerou 1 adresa

Ordinace pro děti a dorost
Osvobozených politic. vězňů 302, Benátky nad Jizerou

Umístění: Ordinace pro děti a dorost Nemoc

Úžasná paní doktorka!!S dcerkou jsem navštívila 3 doktory,naši dětskou lékařku ,ORL,pohotovost v Mladé Boleslavi,všichni nechali 5 dní dcerku s vysokými horečkami,zvracením a strašný kašlem.Až paní doktorka Lojdová ihned určila diagnózu a dcerce nasadila ATB.Milé a vstřícné jednání včetně sestřičky.Všem moc doporučuji!!Budu raději dojíždět 40 km ,protože vím,že to za to stojí.Moc děkujeme!!Eliška a Miluška Vejmělková

Je to nejlepší doktorka jakou jsem kdy měla má dcera i syn k ní rádi chodí a to je dobře.Nemohla jsem si pro své děti přát nic lepšího

Jsem velmi spokojená, paní doktorka i její sestřička jsou příjemné a milé. Mám 4 měsíčního syna, docházím tam tedy krátce, ale dojem na mě dělá velmi dobrý. Paní doktorka mi přijde pečlivá, ochotná, poradí, celkově to na mě dobře působí. I prostředí je pěkné, nové, plné hraček.

Paní doktorka je pečlivá a věnuje se malým (mladým) pacientům opravdu výborně. Po medicínské stránce zatím nemám výhrady a po stránce komunikace rovněž.
Umí jednat s lidmi, je empatická a to je rovněž důležité při práci s lidmi...

Paní doktorku jsem si pro svoji novorozenou dceru vybrala dle názorů zde a mohu říci, že jsem zatím maximálně spokojená. K malé se chová paní doktorka absolutně skvěle. Nikdy nečekáme a jdeme do ordinace dle objednání. Pokud přijdu i bez obj., tak mě vezme do 10ti min. Velký dík i paní sestřičce za její velmi vstřícný a přátelský přístup.

JE NAŠE PANÍ DOKTORKA A NEMÁ NIC ŠPATNÉHO. JE JAK KAMARÁDKA NEBO TETA.PORADÍ VYSVĚTLÍ,VŠE JE SUPER. DĚKUJEM PANÍ DOKTORCE.

Jsem velmi spokojená

Pro mě a pro mé děti je prostě nejlepší.

Paní doktorka je velmi milá, o pacienty má zájem, vše dělá s citem a nic nezanedbá. Škoda, že už jsem "odrostlá" a chodím již k "dospěláckému" doktorovi :))

Nejlepší dětská lékařka, jakou jsme si mohli přát. Naše dcerka i já k ní máme 100% důvěru, je pečlivá, k dětem milá, umí dobře poradit a pomoci. Přestože už nebydlíme v Benátkách, měnit nechceme a dojíždíme...