Nejčastěji hledané služby

• všeobecný praktický lékař

Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé celkové vyšetření

Paní doktorka má velice lidský a laskavý přístup.
Jsem ráda,že mám takovou paní doktorku,protože vždy se vším poradí,vyslechne a jako lékař je naprostá špička.Spolu se sestřičkou jsou sehraný team a obě jsou nesmírně milé a lidské.Nemám je přímo v místě svého bydliště,ale ráda si k paní doktorce dojedu,protože vím,že se mi dostane vždy skvělé a odborné péče.Já paní doktorku s báječnou sestřičkou mohu jen doporučit.

Důvod,proč se nepodepíšu je jednoduchý,nechci vypadat jako leštič klik.To,co tady několik lidí předvedlo je primitivní.Co je horší?Anonymní pomlouvačnost,nebo úmyslná vulgárnost?Podle mě za A.Takže ta si dovolím napsat,že sem přispívalo hodně blbců a slepic.

Vážení pacienti,
překvapilo mě, jak snadno se zde dá napsat, nejhorší, přešla jsem k jinému atd.
Snadno !!!! proto, že se nikdo z Vás nepodepíše.

je to lékařka s lidským přístupem a odbornými znalostmi na velmi dobré úrovni opravdu osobní lékař děkuji

Dr.Hloušková je jedna z vynikajících diagnostiček, po desetileté zkušenosti ji pokládám za vynikající lékařku jejíž zásluhou se mohu k její práci ještě vyjadřovat.T

Nic si z toho nedělej,Zdeni, máš kvality odborné i lidské a pár magorů, kterýms nevyhověla, tě nemohou rozhodit. Ať žije tento anonymní web ostřelovač...Minimum recentních zápisů předurčuje jeho umíráček

Rozumný přístup k pacientům, maximální spokojenost i při řešení vážnějších zdravotních problémů. Jen čekací doba je horší....

strasna lekarka,mysli si ze kdyz ma medicinu je nej ,ale bohuzel,jak nekdo takovy muze dostat oceneni lekar.

přeregistroval jsem se o jiné prakt. lékařky, jsem maximálně spokojen, moderní diagnostik, vtřícnost, pro velký nával v čekárně jen trochu delší čekací čas. Děkuji

skvělá lékařka s citlivým přístupem k oprtavdu nemocným lidem, moderní nové názory na léčbu