Adresa

Ordinace
náměstí T. G. Masaryka 56, Dvůr Králové nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Ordinace Jiný

Se vším je neskutečný problém. Obyčejné vyšetření trvá půl hodiny. Pokud chcete někam razítko připravte se na hodinu a půl kázání. Neskutečně pomalá lékařka pitvající zbytečné maličkosti. Lituji skvělé zdravotní setry které dělají většinu práce. Tedy pokud nechcete zbytečně trávit hodiny a hodiny v ordinaci vyhněte se obloukem.

A
Umístění: Ordinace Jiný

Za těch asi 20 let co k paní doktorce chodím jsem se téměř vždy setkala s profesionálním přístupem, velkou pečlivostí(až víc než nad rámec) a hlavně lidskostí a pochopením.Na nic si nehraje, pokud si není jista pošle na vyšetření ke specialistovi.Jediné trochu mínus je někdy čekací doba, ale je to daň za tu pečlivost-prostě vše bere individuálně u pacientů.Nejsou to stroje.Nynější sestřička taky super.

I
Umístění: Ordinace Jiný

Velká spokojenost.Profesionální přístup. Vše řádně vysvětleno. V případě nutnosti dalšího vyšetření odeslána na speciání pracoviště.

O
Ověřený profil

Paní doktorka je velice hodná a velice pečlivá. Čekárna bývá opravdu většinou plná, ale já si ráda na kvalitního lékaře počkám. Paní doktorka má vyhrazenou dobu kdy bere bez objednání a dobu kdy je možné se objednat. Pokud si jdu pro recept, či potvrzení v době bez objednání musím počítat s tím, že si počkám - pacienti s akutním onemocněním mají přednost. Pokud dudu potřebovat pouze doporučení, potvrzení nebo recept, tak se objednám! Kdyby všichni respektovali ordinační dobu a tato pravidla, pak by nebyla čekací doba tak dlouhá. Raději si počkám na pečlivého lékaře, než chodit k lékaři, který má prázdnou čekárnu a během pěti minut mě odbyde. Plná i prázdná čekárna o něčem svědčí. Já paní doktorce mohu jen velice poděkovat za její péči a popřát pevné nervy.

~
Ověřený profil

Ano, pacientovi vše vysvětlí. Ale i na banální nachlazení VŽDY předepíše antibiotika. Pokud je odmítnete, vstřícnost paní doktorky velmi ochladne a čeká vás delší přednáška. Několikahodinové čekání (ať přijdete kdykoli během dne) je zde běžné. Vždy, když na mne "něco leze" je představa utrpení v čekárně horší než vlastní nemoc.

Nejhorší doktorka, kterou jsem kdy zažila. Arogantní sestra s arogantní doktorkou...to je dvojka, že by měl raději každý prchnout jinam!

Ověřený profil

Skvělá lékařka-vše detailně vysvětlí,ochotně poradí,vždy vyjde maximálně vstříct.Vždy příjemná,nesmírně lidská-prostě super.Nedám na ni dopustit.

Příjemná paní doktorka, vstřícná, vše podrobně vysvětlí, maximálně se pacientovi věnuje. Nic nepodceňuje, při sebemenším podezření pošle na další vyšetření.

Děkuji .

Chladná,neochotná,předlouhá čekací doba a na všechno i když potřebujete jakékoliv banální razítko či předpis, který pro jiného lékaře není problém, tady problém je a velký s přednáškou o důležitosti a vyčkání a přitom pak je nejdůležitější poplatek.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti