Zdeňka Frantíková, zubař Vizovice

MUDr. Zdeňka Frantíková

Uložit

Zubař Více

4 názor

Uložit


Adresa

Privátní stomatolog
Školní 790, Vizovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

díky ni mám zuby v pytli, naštěstí sem si našla bezva zubaře který ví co dělá ale i tak díky jejího zanedbání sem o par zubu přišla... tak už bych ani prst mezi dveře nestrčila natož ji nechat ošetřit me děti...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil

K paní doktorce Frantíkové docházím pravidelně asi 24 let, což si, myslím, je dost dlouhá doba na to, abych mohla zhodnotit práci paní doktorky i její přístup k pacientovi - samozřejmě z pozice pacienta.Nikdy jsem se nesetkala s něčím takovým, co je napsáno v předešlých komentářích.
Mohla bych hovořit jen v pozitivech, právě u ní jsem se odnaučila bát se zubaře.Věřím ji, že u ní najdu vždy odbornou pomoc. Přesvědčila mě o tom, když se mnou chodila i ve svém volném čase (SO +NE) do ordinace, jen abychom zub zachránily.Její přístup, profesionalita, nemá chybu. Kdyby tomu tak nebylo, nezůstávaly by u ní v péči i mé děti, neměla by plnou klientelu a nedojížděli by za ní i pacienti z okolí. Jen věřím, že "nějaký" komentář pani doktorku nerozhodí a zůstane nad věcí.

Ověřený profil

Nejlepší, precizní práce, děkuji.

N

Tato paní zubařka je opravdu nejhorší jakou znám,už jako dítě jsem se jí bála a nikdy bych k ní nevzala ani své děti.Kdysi jsem byla přítomná u ošetření dcery své kamarádky a ta malá má z toho dodnes trauma,u žádného zubaře nechce otevřít pusu po tom co zažila s touto paní zubařkou!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti