Adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
Manželů Burdychových 325, Červený Kostelec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: jiné místo Jiný

Naprosto profesionální obvodní lékařka. PS. Obrovsky ji Vás vážím. A to neříkám každému. Děkuji a stavím se s novými vtipy

S
Ověřený profil

Také chodím k paní doktorce a jsem velmi spokojená. Chodí k ní i moje matka a moje dcera.Druhá dcera bohužel né, protože nové pacienty už neberou. Spokojená pacientka

Ověřený profil

Výborná lékařka, která člověka vyslechne a pro jeho léčbu a vyléčení udělá vždy maximum.


Ověřený profil

Paní doktorka je velmi milá , pozorná a umí diagnostikovat!!!Pokud má na něco podezření, okamžitě Vás pošle na vyšetření a né třeba jen na jedno.
Já jsem s ní velice spokojená a musím ji i poděkovat za to,jak ochotně přišla k nám domů po pracoví době, když tatínek onemocněl.
Ochota a vstřícnost jsou ji vlastní a to, že vyslechne pacienta, je známka profesionality.
Sestřička je také milá a velmi ochotná.


L
Ověřený profil

S paní doktorkou i setřičkou jsem velice spokojená..Sic tam nechodím často,ale když,tak jsou vždy vstřícné a usměvavé..Ale pozdní příchody doktorky a dlouhé čekací lhůty pacientů jsou opravdu na pepinu..:-(


L
Ověřený profil

Jsem bývalá pacientka paní doktorky,,bývalá proto,že jsem se musela přestěhovat,,.Ale můžu upřímně říct,že jsem s ní byla vždy velmi spokojená.To jak zde píše jedna pacientka,že je v čekárně dlouhé čekání,tak to je jenom díky tomu,že je k Vám tato Paní doktorka velmi vstřícná a umí naslouchat a poradit.Chodila jsem k ní velmi dlouho na to,abych pochopila,že kdyby takových-to praktických lékařů bylo více,že by se spoustu pacientů cítilo velmi dobře,jak po fyzické stránce,tak ale hlavně po té psychické.To co pro mě Paní doktorka Flašarová udělala ,jak moc mi pomohla ,se slovy nedá popsat a já jí osobně mohu jen doporučit pro každého ,kterému nevadí doba čekání,za úžasnou péči a vstřícnost,kterou potřebuje vidět a slyšet u svého lékaře ,,každý z nás,,!!! Děkuji Vám paní doktorko za všechnu vaší péči.../dříve jsem se jmenovala Kábrtová.


P

Dovede pozorně vyslechnout pacienta a daří se ji určit správnou diagnózu


W
Ověřený profil

Jsem s paní doktorkou opravdu spokojená. I kvůli tomu, že "vykecává s pacientem půl hodiny". Není jako jiní doktoři, kteří jsou rádi, že jste už pryč, ale ochotně se člověku věnuje. Řekla bych, že podle stavu její čekárny se dá soudit, jak moc je oblíbená... Sestřička je taky moc fajn, fakt bych neměnila.


P

jsem bývala pacientka pani doktorky-ani by me nevadila,ale je tam strasne dlouha doba cekani s kazdym pacientem vykecava pul hodiny a ostatni chudaci cekaj v cekarne -jak na to prijdou ty lidi co maj treba jenom propustku z práce?? a o sestre ani nemluve,náladová nekdy miloucká ale prevázne chodí z nafouklou pusou. jednou mi rekla at si prijdu zitra na tlak ze me vezmou hnedka a druhej den jsem tam prisla zaklepala a sestra mi oznamila ze muusim cekat.. nevadilo by mi to ale to ze me den pred tim rekla at si prijdu a ze me vezmou tak to me docela nastvalo. tak jsem odesla radsi o patro víš k panu doktorovi douchovi... je to nejlepsi doktor v cervenem kostelci!!!!!!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z

Paní doktorka je příjemná,ochotná a milá k pacientům. Jen to čekání a občasné pozdní příchody paní doktorky by trošku chtěly zlepšit. Jinak není námitek.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti