Sam. ordinace PL pro dospělé
Manželů Burdychových 325, Červený Kostelec

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Naprosto profesionální obvodní lékařka. PS. Obrovsky ji Vás vážím. A to neříkám každému. Děkuji a stavím se s novými vtipy

Také chodím k paní doktorce a jsem velmi spokojená. Chodí k ní i moje matka a moje dcera.Druhá dcera bohužel né, protože nové pacienty už neberou. Spokojená pacientka

Výborná lékařka, která člověka vyslechne a pro jeho léčbu a vyléčení udělá vždy maximum.

Paní doktorka je velmi milá , pozorná a umí diagnostikovat!!!Pokud má na něco podezření, okamžitě Vás pošle na vyšetření a né třeba jen na jedno.
Já jsem s ní velice spokojená a musím ji i poděkovat za to,jak ochotně přišla k nám domů po pracoví době, když tatínek onemocněl.
Ochota a vstřícnost jsou ji vlastní a to, že vyslechne pacienta, je známka profesionality.
Sestřička je také milá a velmi ochotná.

S paní doktorkou i setřičkou jsem velice spokojená..Sic tam nechodím často,ale když,tak jsou vždy vstřícné a usměvavé..Ale pozdní příchody doktorky a dlouhé čekací lhůty pacientů jsou opravdu na pepinu..:-(

Jsem bývalá pacientka paní doktorky,,bývalá proto,že jsem se musela přestěhovat,,.Ale můžu upřímně říct,že jsem s ní byla vždy velmi spokojená.To jak zde píše jedna pacientka,že je v čekárně dlouhé čekání,tak to je jenom díky tomu,že je k Vám tato Paní doktorka velmi vstřícná a umí naslouchat a poradit.Chodila jsem k ní velmi dlouho na to,abych pochopila,že kdyby takových-to praktických lékařů bylo více,že by se spoustu pacientů cítilo velmi dobře,jak po fyzické stránce,tak ale hlavně po té psychické.To co pro mě Paní doktorka Flašarová udělala ,jak moc mi pomohla ,se slovy nedá popsat a já jí osobně mohu jen doporučit pro každého ,kterému nevadí doba čekání,za úžasnou péči a vstřícnost,kterou potřebuje vidět a slyšet u svého lékaře ,,každý z nás,,!!! Děkuji Vám paní doktorko za všechnu vaší péči.../dříve jsem se jmenovala Kábrtová.

Dovede pozorně vyslechnout pacienta a daří se ji určit správnou diagnózu

W

Jsem s paní doktorkou opravdu spokojená. I kvůli tomu, že "vykecává s pacientem půl hodiny". Není jako jiní doktoři, kteří jsou rádi, že jste už pryč, ale ochotně se člověku věnuje. Řekla bych, že podle stavu její čekárny se dá soudit, jak moc je oblíbená... Sestřička je taky moc fajn, fakt bych neměnila.

jsem bývala pacientka pani doktorky-ani by me nevadila,ale je tam strasne dlouha doba cekani s kazdym pacientem vykecava pul hodiny a ostatni chudaci cekaj v cekarne -jak na to prijdou ty lidi co maj treba jenom propustku z práce?? a o sestre ani nemluve,náladová nekdy miloucká ale prevázne chodí z nafouklou pusou. jednou mi rekla at si prijdu zitra na tlak ze me vezmou hnedka a druhej den jsem tam prisla zaklepala a sestra mi oznamila ze muusim cekat.. nevadilo by mi to ale to ze me den pred tim rekla at si prijdu a ze me vezmou tak to me docela nastvalo. tak jsem odesla radsi o patro víš k panu doktorovi douchovi... je to nejlepsi doktor v cervenem kostelci!!!!!!!!!!!!!

Paní doktorka je příjemná,ochotná a milá k pacientům. Jen to čekání a občasné pozdní příchody paní doktorky by trošku chtěly zlepšit. Jinak není námitek.