Sam. ordinace PL pro dospělé
Malátova 493, Nový Bydžov

Paní MUdr.Fígrová Zdenka je ochotná vyjít vstříc a je to férová ženská, ale co se mi nelíbí tak to jsou ty ordinační hodiny, má začínat v 6:30 a ono je 7:15 kdy vyleze sestra tak to se na mne nezlobte, ale není to vůči pracujícím lidem správný. Mezi tou doubou je už plná čekárna a upřednostněni jsou starší lidé, kteří chodí na krev a lidé kteří potřebují si rychle něco zařídit tak tam pak ztráví půl dne!!!

Tak MuDr Zdeňku můžu jedině pochválit. Je opravdu (a to i po létech) velmi milá, hezká a vždy se snaží pacienta vyléčit. Zůstává milá i když se ji do ordinace cpou smradlaví cikáni a to už je co říct. Byl jsem svědkam toho jak byla plná čekárna lidí a přiřítili se tam 3 rómové, všechny předeběhli, klepali na dveře ordinace a když jim sestra otevřela, cpali se dovnitř tak, že je musela odstrkovat. Pak je stejně vzala, protože by s nima nevydržela. Osobně jsem tam čekal od 6:20 do 10:30 a bylo mi vážně zle.
Pokud jde o praktiky sestry s injekční stříkačkou, je to pravda. 2x mi brala krev a pokaždé s tím pumpuje jak zběsilá. Škrtidlo používá, ale nechá ho volně, asi nemá sílu ho utáhnout. A že je nepříjemná? Čemu se divit v jejím věku? Vemte si s jakou nechutí chodíme občas do práce my a to na nás nikdo nekašle - tedy doslova :-)
Takže závěr je takový. Doktorku na 100% beru, sestra už přesluhuje. Jste ale v Bydžově a osobně tu neznám jiného doktora, který Vás má snahu tolik vyléčit jako MuDr Zdeňka.

Paní doktorka je vstřícná vůči pacientům,pokud ovšem není čekárna plná lidí.To nastupuje nerudnost hraničící někdy až s arogancí ,především ze strany sestry.Tento stav si zaviňují samy.proto že ordinační dobu mají označenou od 6.30 hod,ale když začnou v 7.15 hod tak je to zdařenka.V té době už je většinou už čekárna plná lidí a z jejich strany nastupuje většinou ona již dříve zmíněná nerudnost a arogance.Ještě pár slov k sestře.Měla by se nad sebou zamyslet,zda je vhodné aby ve svém věku nadále pracovala ve své profesi.Protože nyní již špatně vidí,což sama prohlašuje.Při odběrech vzorků krve,ohrožuje pacienty,že pouze v 10% odběrů se dokáže trefit do žíly.Pokud to nevyjde ,stlačuje píst inj.stříkačky a to i několikrát po sobě než se jí podaří trochu krve nasát.A to vše za nečinného přihlížení paní doktorky.To paní doktorka neví ,že tímto způsobem může sestra pacientovi těžce ublížit néli ho zabít( vlivem natlačeného vzduchu do žil,se tvoří krevní sraženiny).Proto si myslím ,že je nejvyšší čas na výměnu.

velice hodna paní doktorka jsem sni spokojena i sestricka je super doporucuji

Velice vtřícná, milá a má znalosti, nikdy se nesplete v diagnoze.....

Takovej průměrnej dělník v medicíně,udělá co musí,ale nic navíc.Včera mě odbyla spolu s její setrou,protivnou babou,že v mejch letech(60) musím počítat s bolestmi všeho,natož pak páteře.A to jsem dělala 30 let v JZD.

je nejlepší

Paní MUdr.Fígrová Zdenka je fakt dobrá a navíc velmi milá na pacienty....

X

Doporučuji, jsem s ní spokojený.

Neumí s počítačem a přesto ho používá,to hrozně prodlužuje čekací dobu,častá přestávka na kouření,což zase zdrzuje,chodí domu již kolem 11 hodiny,to se mi nelíbí,ráno je tam pravda od 6.hod,ale budí se a stejně nic nedělá,ordinace zacíná až kolem osmé hodiny,když její nerudná a protivná sestra uzná za vhodné.Ale ona sama je hezká ženská.