Zdeňka Adamcová, praktický lékař Otrokovice

MUDr. Zdeňka Adamcová

Praktický lékař

5 názorů

Uložit


Adresa

tř. Osvobození 1388, Otrokovice
Praktická lékařka pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

Ověřeny pacient

Jelikož se pohybuji na počítači a vážně uvažuji o změně praktického lékaře tak jsem se podíval i na názory na jiné a ordinace doktorky se nachází ve stejné poliklinice tak ji nejspíš požádám o změnu k ní. Doufám,že nebude proti. Určitě tak v nejbližší době učiním.


K
Ověřeny pacient

MUDr.Adamcovou jsem začala navštěvovat ihned poté, co jsem opustila dětskou lékařku,byla jsem v její péči hodně let a to i poté, co jsem opustila Otrokovice.Když odešla,hledala jsem nového lékaře,ale na takového,jako ona, jsem dosud nenarazila.


M

K paní doktorce Adamcové jsem přestoupila přímo od dětského lékaře a tak mne provázela 15 let. Sice jsme se nevídaly nijak často :-), ale přístup paní doktorky byl vždy až překvapivě úžasný. Velmi pozorně vnímala pocity a potřeby pacientů a vedle její profesionální pomoci byla vždy přátelská až důvěrná rada. Pod její ochranná křídla patřila celá naše rodina. Je mi opravdu líto, že již opustila svou ordinaci. Přeji paní doktorce Adamcové mnoho štěstí a zaslouženého klidu po dlouhá důchodová léta. Ráda bych jí poděkovala za celou naši rodinu.


V

Chtěli by jsme touto cestou vyjádřit spokojenost s paní doktorkou a velice nás mrzí,že z Otrokovic odešla.Ale zároveň jí patří poděkování,že za sebe našla tu nejlepší náhradu,jakou mohla a to v paní doktorce Vavrušové.Oběma patří velký dík.


Výborná lékařka,která dokáže vyslechnout pacienta a dokáže poradit a pomoct. Plně i doporučuji. Je radost chodit k takovému lékaři. Škoda,že odešla letos do důchodu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti