U Barborky 374, Rožďalovice
Soukromá ordinace praktického lékaře

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Je to můj lékař a jsem s ním naprosto spokojená. Nikdy u mě nic nezanedbal. Ba naopak. Ševčíková Petra

chovanim samorost ale podle meho nazoru dobry lekar vyhoda lekarna v ordinaci ne jen dvakrat tydne

Já jsem se raděj přehlásila k panu doktorovi do Dymokur. To je člověk, kterej umí a pomůže i když nemá službu!!! A navíc je milej a ochotnej. Naprosto bez problémů. Tam doporučuju se registrovat!

Jitko úplně s tebou souhlasím,ale tady si stěžovat nevím jestli nám to pomůže.Já jsem též raději od něj odešla.Chudáci lidi,kteří nemohou jezdit jinam.

Chtěla jsem se u pana doktora zaregistrovat.. po zaklepání na mě vykoukla jeho paní setra a na dotaz dza bere pan doktor nové pacienty do evidence na mě doslova zahoukala jak to mám vědět! to se zeptejte pana doktora!. a zabouchla mi dveře před nosem. popřečtení nápisu na dveřích jsem usoudila že jeho sestra je zároven jeho manželkou...a považuju za nesmysl že tuto info neví. nehorázné jednání setry i byt s budoucímy pacienty mě odradilo od dalších pokusů.

C

Je to opravdový odborník.

S panem Krnáčem naprosto souhlasím.

Rozumný lékař s životní zkušeností. Dokáže pacienta vyslechnout, léčí, případně bez problémů doporučí specialistu.
Výborným servisem je výdejna léků.