Zdeněk Závěšický, chirurg Frýdlant nad Ostravicí

Chirurg Více

Nádražní 131, Frýdlant nad Ostravicí
chirurgická ambulance Frýdlant nad Ostravicí

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

S prací pana chirurga jsem velmi spokojený. Měl jsem pořezanou nohu od mot.pily a pán chirurg mi to zašil tak ,že to pomalu ani nejde vidět. Sestra byla velmi přijemná. Je to radost tam chodit.

Operoval mi slepé střevo a mám úplně luxusní malinkou jizvičku, která již skoro není vidět. 3 dny mě divně pobolívalo břicho, ale slepák mě nenapadnul. Jen co na mě šáhnul tak hned věděl a už jsem šla pod kudlu :) Ani se nedivím, že je případně občas nervní, protože co si tam lidi vymýšlí, to by dožralo každého. Nejraději by ordinovali sami.

Vynikající chirurg,mohu posoudit po skoro 30leté zkušenosti .Nechápu zdejší negativní hodnocení některých pacientů.Potřebuji od lékaře perfektní výkon a ne chápajícího a pacienta litujícího neumětela.

velmi nepříjemný a arogantní lékař už nikdy více do jeho ordinace nevkročím jsem z něj velmi zhnusena.

Zkuseny diagnostik, peclivy a dusledny v lecbe, zlate ruce. Jeho ostry humor rozveseli snad kazdeho mrzouta na posteli/v ordinaci. Doporucuji!

Výborný chirurg,zachránil mě nohu.Drsný humor,což k jeho profesi patří.Děkuji pane doktore.

Dostal mne z nejhoršího, je dobrý, doporučuji

Nevšímavý,vůči starým lidem má nevkusné poznámky, jsem krajně s jeho péči nespokojená. Do jeho ordinace již nikdy více. MK

léčil jsem se u p.doktora když byl ještě prim.a pokračuji dál.Je dobrej.

velmi dobrý lékař , někdy trochu náladový , ale jako diagnostik výborný ,
jsem spokojená Karolína