Zdeněk Postler, praktický lékař Chlumec

MUDr. Zdeněk Postler

Praktický lékař Více

16 názorů

Uložit


Adresa

Krušnohorská 286, Chlumec
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
16 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
M
Umístění: jiné místo Jiný

Stretol som v živote veľa lekárov, MUDr. Postler patrí k tím, ktorí si meno Pán Doktor jednoznačne zaslúžia. Odborník, s maximálnou snahou pomôcť pacientovi, ku ktorému pristupuje ako k človeku. Doktor, u ktorého sa človek v ordinácii cíti ozaj príjemne, lekár tela i ducha. Rovnako tak i sestra, túto ambulanciu vrelo doporučujem


Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Nemoc

Profesionální komunikativní lékař s pozitivním přístupem k pacientům. Řekla bych, že díky úžasné atmosféře, která v ordinaci panuje je zároveň i sestra velmi přátelská a vyzývá pacienty dovnitř s nádherným úsměvem!


D
Ověřeny pacient

Výborný lékař, který je přímočarý, medicíně rozumí. Nekompromisní k simulantům, což lze i s osobitým smyslem pro humor hodnotit jen kladně.


P
Ověřeny pacient

Záleží,jak se vyspí.Jednou je docela ochotný,jindy je schopnej hodit nohy na stůl a zapálit se před váma přímo v ordinaci.Je pravda,že pravidelně po 2 pacientech musí jít na kafe,hodinu před koncem ordinační doby už nepouští pacienty do čekárny.Pokud potřebujete podepsat neschopenku nebo něco jiného,místo podpisu vám napíše Běžte do pr.... (bylo to i okopírované v chlumeckém deníku).Takže pěkně prášek na nervy a pak se k němu vydejte :)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

vysoce arogantní člověk a k pacientům i personálu se chová jak k dobytku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

dokud člověku nic vážného nebylo, bylo to celkem v pohodě - antibiotika na angínu a hurá domu. pokud je vám ale něco vážnějšího, u tohohle hulváta se pomoci nedovoláte, nepošle vás k odborníkovi ani náhodou a ještě má blbé poznámky. nehledě na to že i když má plnou ordinaci lidí, klidně si odejde domu na kafíčko, věčně k němu chodí známí bočními dveřmi, takže do ordinace se dostanete až za hooodně dlouho. Jsem ráda že jsem od nj pryč.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Já jsem velice spokojen,chodím k němu přes 30 let a vždy mi pomohl.Je pravda,že jsem byl nemocen tak 3x ale vždy mě léčil ůspěšně.Nemá rád simulanty a podvodníky.Nikdo ze sebe nechce nechat dělat blbce a samozřejmě ani doktor ne.


Je dobrý. Dokáže poznat i to, co nepoznají odborníci. Já jsem s ním velmi spokojená. Každý máme jiný názor a každý jsme také jiný. Simulanty nemusí léčit.


Zcela jednoznačně nedoporučuji tohoto lékaře! Zda se vůbec dá tak nazývat. Když moje maminka přišla požádat o zařazení do jeho kartotéky - vyhodil jí se slovy, že "je ale opravdu nemocná a o takové lidi nemá zájem". Nevím tedy, zda slovo "lékař" je hodné k tomuto hulvátovi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Jsem velmi spokojena. Vždy mi uhodl správnou léčbu. Chodím k němu již 30 let a je ochotný . Vím , že nemá rád hypochondry.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti