Ord. praktického lékaře pro dospělé
Krušnohorská 286, Chlumec

Stretol som v živote veľa lekárov, MUDr. Postler patrí k tím, ktorí si meno Pán Doktor jednoznačne zaslúžia. Odborník, s maximálnou snahou pomôcť pacientovi, ku ktorému pristupuje ako k človeku. Doktor, u ktorého sa človek v ordinácii cíti ozaj príjemne, lekár tela i ducha. Rovnako tak i sestra, túto ambulanciu vrelo doporučujem

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Nemoc

Profesionální komunikativní lékař s pozitivním přístupem k pacientům. Řekla bych, že díky úžasné atmosféře, která v ordinaci panuje je zároveň i sestra velmi přátelská a vyzývá pacienty dovnitř s nádherným úsměvem!

Výborný lékař, který je přímočarý, medicíně rozumí. Nekompromisní k simulantům, což lze i s osobitým smyslem pro humor hodnotit jen kladně.

Záleží,jak se vyspí.Jednou je docela ochotný,jindy je schopnej hodit nohy na stůl a zapálit se před váma přímo v ordinaci.Je pravda,že pravidelně po 2 pacientech musí jít na kafe,hodinu před koncem ordinační doby už nepouští pacienty do čekárny.Pokud potřebujete podepsat neschopenku nebo něco jiného,místo podpisu vám napíše Běžte do pr.... (bylo to i okopírované v chlumeckém deníku).Takže pěkně prášek na nervy a pak se k němu vydejte :)

vysoce arogantní člověk a k pacientům i personálu se chová jak k dobytku.

dokud člověku nic vážného nebylo, bylo to celkem v pohodě - antibiotika na angínu a hurá domu. pokud je vám ale něco vážnějšího, u tohohle hulváta se pomoci nedovoláte, nepošle vás k odborníkovi ani náhodou a ještě má blbé poznámky. nehledě na to že i když má plnou ordinaci lidí, klidně si odejde domu na kafíčko, věčně k němu chodí známí bočními dveřmi, takže do ordinace se dostanete až za hooodně dlouho. Jsem ráda že jsem od nj pryč.

Já jsem velice spokojen,chodím k němu přes 30 let a vždy mi pomohl.Je pravda,že jsem byl nemocen tak 3x ale vždy mě léčil ůspěšně.Nemá rád simulanty a podvodníky.Nikdo ze sebe nechce nechat dělat blbce a samozřejmě ani doktor ne.

Je dobrý. Dokáže poznat i to, co nepoznají odborníci. Já jsem s ním velmi spokojená. Každý máme jiný názor a každý jsme také jiný. Simulanty nemusí léčit.

Zcela jednoznačně nedoporučuji tohoto lékaře! Zda se vůbec dá tak nazývat. Když moje maminka přišla požádat o zařazení do jeho kartotéky - vyhodil jí se slovy, že "je ale opravdu nemocná a o takové lidi nemá zájem". Nevím tedy, zda slovo "lékař" je hodné k tomuto hulvátovi.

Jsem velmi spokojena. Vždy mi uhodl správnou léčbu. Chodím k němu již 30 let a je ochotný . Vím , že nemá rád hypochondry.