Odborný lékař kožní
Opavská 6116, Ostrava

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Odborný lékař kožní Jiný

Naprosto uzasny pan doktor, vse vysvetli, snazi se pomoci, mily a empaticky.

Hlavne v dnesni covidove dobe mi to prijde jako zazrak.

Umístění: Odborný lékař kožní Poštípání od hmyzu

Musím moc pochválit paní sestřičku i pana doktora. Oba byli moc příjemní, vše mi vysvětlili a pomohli. I když měli plnou čekárnu, byla jsem rychle na řadě. Můžu jen doporučit!

Umístění: Odborný lékař kožní Problém s oblicejem

Dobrý den lepšího kožního lékaře neznám, smekam klobouk opravdu profesionál na obličeji sem měl akce a ne Aně se toho zbavit chodil jsem k různým doktorům nikdo nic nezmohl se vymlouvaly a jenom skousely jeden známý mi ho doporučil ten mi přese řekl čím to je a co stim řekl nebojte se stim si poradíme to zmizí a opravdu mužů doporucit

To, co je zde psáno v ostatních příspěvcích, je pravda.
6 týdnů pobytu na kožním oddělení FN Ostrava a výsledek žádný. Z čirého zoufalství jsem byl doporučen k panu doktorovi Podlipnému. Podíval se a rekl: "to jsou malé věci, do tydne to bude dobré ". V tu chvíli jsem si myslel, že si ze mě dělá srandu. Měsíc a půl ve špitálu a výsledek žádný a pak dojdudo ambulance ke kožnímu a on mi řekne toto?
a měl pravdu. Od toho dne chodím jen k němu, okamžitá pomoc a hlavně, lidský přístup.
Doporučuji všem, PANA DOKTORA PODLIPNÉHO.
Robert

Výborný lékař. On i sestřička jsou velmi příjemní. Znám ho již mnoho let a nikdy mě nezklamal. Jsem zdravotník a také od spolupracovníků jsem na něj slyšela pouze slova chvály.
Mi vyléčil před několika lety těžkou alergickou reakci na ruce. Po exému ani památky.
Bohužel takových PÁNŮ DOKTORŮ a sestřiček (jako je ta v jeho ordinaci) rychle ubývá.
Kéž by bylo takových odborníků více.

SKVĚLÝ LÉKAŘ!!!!!!! Chodím k němu už odmalička a po té,co mi vyléčil růži na noze tak,že dnes ani nepoznáte,kde jsem ji měla jsem se zařekla,že toho už nevyměním... Léčí mi ekzém takovým stylem,že mi stačí k němu zajít jednou za rok a mám zase od ekzému pokoj... I co se týče odstranění znamének je třída... Pro mne jako ekzematika to je lékař k nezaplacení!!!! VŘELE DOPORUČUJI!!!!

Vřele doporučuji. Pan doktor je výborný, ochotný a komunikativní. Vše vysvětlí a pomůže. V podstatě mi vyřešil dlouholetý problém s lupénkou. Kdyby takových doktorů mohlo být více.

Je to super pan doktor.Já ho znám už 8let a vždy mi pomohl.

Nejlepší PAN doktor,kterého jsem kdy poznal.Skvělý přístup,ochota,veliká odbornost,pomůže tam,kde jiní selhávají.Děkuji moc za veškerou péči a za takového člověka s velkým Č.Díky,pane doktore.....

Velmi profesionální a lidský přístup k pacientovi. Chodíme k němu již léta celá rodina. Vždy vyléčil a poradil jak problém řešit. Neocenitelný, milý a příjemný ve svém jednání s pacientem - super. Máme ho rádi.