Praktický lékař pro děti a dorost
J. Matuška 26a, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Klos byl jen zástup naši detske lékařky. Uz jen vstup do ordinace byl vlastně nedohledatelný, žádné označení, jen zamčené dveře na kraji areálu bez popisu. Žádný zvonek, otevřela nam sestra, která nás nejspíše slysela bavit se venku. V ordinaci se chodilo v botách, doktor oblečený v civilu neměl ani roušku a ptal se co si jako myslím ze mé dceři je. Raději ani nebudu popisovat jak probíhalo “vyšetření” neuměl se ani podivat správně do krku. Musela jsem mu vysvětlit, ze nic neuvidí, když nemá dcera vypláznutý jazyk... nechápala jsem, jak je možné, že má tenhle člověk povolení léčit. Nemocného syna už jsem mu ani neukazovala a rychle jsem odtamtud odešla. Už nikdy více. Rozhodně nedoporučuji!

Ani po šesti letech nezchladl můj vztek, způsobený tím, jak se zachoval „pan doktor“.
Přijdete-li opakovaně s bolestí břicha, jste simulant. Po vyšetření u dětské gynekoložky, která vám oznámila, že bolesti byly způsobené praskáním cyst, máte chuť trhat.
Přijdete-li s nachlazením a teplotou 37,3 – jste simulant, když se zadaří, dostanete kapky na kašel a k tomu automaticky jako „bonusový balíček“ přednášku o tom, jak máte každý víkend chodit na Lysou horu a otužovat se, kterážto zabere asi 30 minut.
Karet má CELÝ 1 šuplík v kartotéce.
Na sestřičku ovšem nemůžu dopustit, jelikož ta jediná tam má hlavu i srdce na správných místech.
O očumování se zmiňovat nehodlám, ale byl to důvod k odchodu, který byl náležitě okořeněn Klosovým divadlem.
Když jsme panu doktorovi oznámili, že přecházíme k nejmenované lékářce, bylo nám hlasitě oznámeno, že budeme nahlášeni na sociálku z důvodu, který nám ani nesdělil.
Poté nám přišlo pozvání na sociální odbor, abychom se vyjádřili ke stížnosti doktora Klose. Na sociálce jsme se dozvěděli o tom, že při posledním vyšetření mi pan doktor našel na krku něco jako podlitiny/cucfleky/modřiny, což dle něj svědčí buď o zneužití, nebo týrání -> samozřejmě, že to byl jen výmysl, což bylo i potvrzeno vstupní prohlídkou k mé nové nejmenované lékařce.
Když jsem se už opravdu naštvala, šla jsem za ním sama, zeptat se, proč je sakra takový problém nám vydat kartu a ještě k tomu dělat takové divadlo na sociálce, na což mi řekl, že psal, cituji: „paragrafy na modré oči mé matky“ a že jsme strašně nevděčné. Potom nejspíš zjistil, že paragrafy jí nikdy nepsal, neboť moje matka byla dlouhodobě nezaměstnaná.
Mamka si stěžovala na lékařské komoře a žádala o prověření tohoto lékaře, avšak bylo jí odpovězeno, že k této stížnosti by se měli připojit i další nespokojení rodiče a teprve na základě řady těchto stížností by mohlo dojít i k odebrání jeho licence, ovšem na takto zdlouhavý proces jsme už neměli nervy.

VYHNĚTE SE MU POKUD MOŽNO OBLOUKEM!!!

Když mi pan doktor dopoledne zdělil , že dcera má to nejhorší za sebou a za dva dny má jít do školy bez léků a rady ,kdyby náhodou něco , byla to poseldní kapka.Večer jsem samozdřejmně navštívila pohotovost ,kdy se mě sestra ptá a na středisku jste maminko nebyla ? Byla ,ale to nemá smysl rozvádět .Podívala se na mě a podotýkám,že ještě netušila odkud jsme říká :chodíte k panu doktorovi Klosovi?Jen jsem se usmála ,co dodat.Nepozná laringitidový záchvat,pokud nemáte 38%teplotu ani se na vás nepodívá,jeho výborné rady ,že je to od zubů jak již bylo zmíněno nebo že si máme něco koupit v lékárně jsou nad zlato.A nemluvě o ochotě vás poslat k odborníkovi.Jsem ráda ,že jsem včas odešla .Pan doktor by se měl nad sebou zamyslet a nesedět na dvou židlích ,přitom přesedání by mohl i spadnout ,ale to už by mohlo být pozdě .

Grucmanová
Od tohoto lékaře jsem také dlouhou dobu nemohla dostat dokumentaci, až jsem ukázala, že vím o tom, že se dá nedejbože stěžovat si na Lékařské komoře, najednou to šlo. Pan doktor si neodpustil urážet přede mnou celou mou rodinu. Nevidí si do úst a vymýšlí si, co se mu zrovna hodí. V den, kdy jsem si ohlášeně přišla pro dokumentaci, byla přítomna jenom již zmiňovaná zmatená sestra. Do dokumentace jsem nenahlížela, ale zkusím to konzultovat s mou nynější ošetřující lékařkou, která jeho všechny níže zmiňované vlastnosti dobře zná. Myslím, že pan doktor má v tomhle kraji "moc hezkou" pověst nejen mezi bývalými pacienty.

Chodila jsem k němu jako dítě a velmi rychle jsem v 18nácti utekla, jeho přístup byl příšerný. Nikdy bych mu nesvěřila dítě na léčbu, nikdy! A to mám sama již dítko. Velmi nerada na něj vzpomínám!!!

ch odila jsem k nemu jako dite a nyni knemu chodim se svymi detmi

doporučuji,vysvetlí,ochotný orvněž sestřička Anička,heyké prostředí,krátké čekací dobz,chodí k nemu všechnz mé děti.
Králová.

H.Pokorná,
s panem doktorem jsem velice spokojená,vždy velmi trpělivě vysvětlí mně vše potřebné,hezký přístup,pan doktor je sice svérázný,ale odborník,velmi zkušený lékař.
děkuji a vřele doporučuji.

Kovářová,Tzv.paní Jarko,je zajímavé,že máte úplně stejný počítač jako pan Tom,no to je asi náhoda,
pan doktor,je povznesen nad mstivými,nenávistnými lidmi,kteří své vlastní nedostatky rádi přesunou na jiné,tudíž Vás zklamu,ale nejsem pan doktor,opravdu má jinou úroven ,než Vy,obávám se však,že to nedokážete pochopit,jak jednoduché někoho špinit,že?paní Jarko,případně pane Tome?zvláště pod smyšlenými jmény,opravdu jste hrdinové,této doby,jste se sebou spokojeni,že?At ostatní čtenáři posoudí,úroven tzv.paní Jarky-

kovářová,
já se alespon představím,ne jak osoba Jarka,z které jen srší nenávist a zloba,to je Váš názor,neřekl vám pan doktor,třeba to ,že se málo staráte o dítě,nebo ho zanedbáváte?,no a to nemůžete skousnout ,že?,tak špiníte a neprávem,jméno radši nenapíšete,že?nedivím se stydíte se!
já pana doktora doporučuji,je upřimný a to se některým nepřizpůsobivým nelíbí,závist,zloba,zášt...to tady někteří produkují,pod pláštěm anonymity,jistě hrdinové!! ACO TAKHLE ZAČÍT OD SEBE?