Zdeněk Karkan, ortoped Příbram

Ordinace ortopedicko-protetická

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

+420 318 635 725. Telefon: +420 318 427 440. Email: karkan@post.cz

Byl sem u něj na zákroku s kolenem, a nejen že mě to pak půl roku bolelo ještě více než předtím a tvořili se mi tam záněty, které mi pak v chirurgické ambulanci museli bolestivě čistit, ale musela následovat operace v celkové anestezii, kde mi to již jiný ortoped a tentokrát skutečný odborník udělal, tak jak má být a já se konečně zbavil problémů. Takže dobře radím všem, vyhněte se tomuto "odborníkovi" velikým obloukem nebo na tom budete ještě hůř než před vstupem do jeho ordinace!!!

O

Tento lékař, skoro nic nevyřeší, hledejte spíše někoho schopnějšího.

C

Je to jeden z nejhorších doktorů které jsem navštívil, na lidi kašle, prostě ho tam chodíte otravovat, to poznáte když už vstoupíte do čekárny,tak tam nikdo, po určité době vyleze sestra která je velice nepříjemná.V ordinaci vám pak doktor píchne za 200kč injekci ani netuší vaší skutečnou diagnózu.Doporuřuji navštívit někoho jiného!!!!

Chodím k němu s přestávkami spoustu let a nikdy jsem si na jeho jednání a léčbu nemohla stěžovat. Naopak jeho léčebné metody byly vždy moderní akdyž jsem viděla, že třeba přátelé s tou samou diagnozou jsou léčeny dlouhodobě a zastaralými metodami (znehybnění sádrou), což u mne bylo řešeno ortézkou s tlakovým bodem a tak jsem nebyla omezena v pohybu. Lékař mi vše vysvětlil. apod. Já jej hodnotím velmi dobře. Prostředí příjemné sestra byla milá. Uvědomte si vy kritici, zda jste na lidi okolo sebe vždy příjemní a chováte se vy vždy profesionálně. Já si myslím, že každý je někdy utahaný, nebo vás někdo naštve apod.

Tohoto lekare nikomu nedoporucuju,zadna diagnoza,zadny vysvetleni,problemy s prstem stale pretrvavaji a podle nej to nic neni.Proste odbyt a dalsi,hlavne at mate co nejdrive pripraveny poplatek,rikam radsi bych ty penize vyhodil z okna nez je nechal u nej.Priste si radsi vystojim frontu jinde,nedivim se ze je u nej porad tak volno.

Je to velmi dobrý doktor!!

pomohl mi a byl velice vstřícný

Nevím jestli je nejlepší,nemám srovnání,ale já si nemůžu stěžovat.Pan doktor byl fajn,vše vysvětlil ,na co se mám připravit.Zákrok provedl na jedničku,vše se krásně zahojilo.Já můžu jenom doporučit.

S timto lekarem jsem byl vzdy velmi spokojen.

Nedoporučuji. Na základě jeho léčby se mé obtíže velmi zhoršily. Diagnostika slabá, určení příčiny potíží a stanovená léčba zcela chybné.

+420 318 635 725. Telefon: +420 318 427 440. Email: karkan@post.cz