MUDr. Zdeněk Bartošek

Gynekolog Více

Roudnice nad Labem 1 adresa

21 názor

Adresa

Ord. praktického lékaře gynekologa
Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

21 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

K panu doktorovi chodím už téměř deset let. Vždycky bylo vše v nejlepším pořádku, ať už péče během obou dvou těhotenství, léčba zánětů, prevence či aplikace tělíska. Pan doktor byl navíc vždy velmi milý a pozitivně naladěný.

M
Ověřený profil
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa

Dokud člověku nic není, nemá důvod si asi stěžovat. Chodila jsem k němu během svého prvního těhotenství. Větší chybu jsem nemohla udělat. Budu toho litovat do konce života. Test na protilátky jsem si musela vydupat, prý na to neveri. Doktor s přehledem ignoroval me problémy s tehotenstvim, které jsem měla kvůli stresu v praci - časté křeče a krvácení - a odmítl mi napsat neschopenku na přelomu 1. a 2.trimestru. Od 22.týdne jsem měla velký problém s tvrdnutim břicha. Opět to ignoroval a jedovatym komentářem, ze pořád něco mám. O dva týdny později jsem byla nedobytná a napsal mi Magnosolv. Ten nezabral. Když jsem mu říkala, ze mám tvrdnuti několikrát za hodinu opět me zprazil, ze co jsem od těhotenství cekala za pocity a odpálil me. Zadanku na hospitalizaci ani neschopenku jsem opět nedostala. Za týden jsem zase pritvrdila přitvrdila dostala zadanku na hospitalizaci opět s komentářem, ze je tedy zvedav, jestli si me tam nechají. U vyšetření na prijmu doktorka vytrestila oči a okamžitě me hospitalizovali. Samozřejmě jsem mela infekci, která se parádně za těch x týdnů rozjela. Hospitalizována jsem byla 3 týdny, nyni musím mít absolutní klid na lůžku a mám se modlit, aby prcek vydržel do konce 32.týdne. Takže tenhle "doktor" u me skončil a rozhodně ho nikomu nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

T
Ověřený profil

Pan doktor je opravdu velice milý, pečlivý, trpělivý a ochotný. A totéž platí i o úžasné sestřičce. Vřele doporučuji, je to snad nejmilejší doktor, kterého znám :-)


M
Ověřený profil

Velice příjemný a ochotný lékař,mohu jen doporučit.Odešla jsem k němu od Mudr.Karbana a rozdíl je nepopsatelný!!!


H
Ověřený profil

Pan doktor je velmi svědomitý, laskavý, má smysl pro humor. Vynikající odborník a hlavně klidný, nepodlehne panickému chování pacientek. Všechny problémy odborně posoudí a jasně a srozumitelně vysvětlí. Jsem jeho pacientkou 33 a půl roku a jsem velice spokojená.


bez komentáře


Strašně dobrý lékař i sestřička, jinam bych už nešla. Vstřícný vše vysvětlí a taky vždy pobaví. U něj se člověk nemůže cítit nevítaný. A člověk uněj nečeká celý den, až si dá kafíčko a svačinku jako jiní, nebo se musí zdlouhavě dopředu objednávat. Vřele doporučuji.


nejlepší doktor, velmi milí člověk, ohleduplný a ochotný poradit. dokáže i pohladit po duši svým veselím chováním. p. sestřička je také zlatá!! moc chválím oba a jsem vděčná za to že jsou.


S péčí lékaře jsem nad míru spokojená.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Nejlepší gynekolog v Roudnuici nad Labem


Došlo k chybě, zkuste to znovu