Praktický lékař pro dospělé
Bulharská 844, Česká Lípa

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Doktora Altmana znám desítky let. Empatický člověk, výborný lékař. Vysvětlí problém, dokáže pomoci. Důvěřuji mu a s jeho profesionálním přístupem jsem naprosto spokojen.

Když slyším lidi vyprávět o zkušenostech s některými lékaři tak si říkám, jaké mám štěstí, že jsem právě u Dr. Altmana. Vždycky mi pomohl a nikdy jsem se nemusel se stejným problémem vracet.
Velmi pozorný a zkušený lékař.

Velmi dobrý lékař a odborník .S manželkou k němu chodíme přes 20 let a nemůžeme si stěžovat.Opravdu dobrý můžu doporučit.
Eva a Zdeněk Ludkovi

Pan doktor je příjemný a ochotný pomoci. Jsem spokojen.

Na pana Altmana si nemohu stěžovat! Skvělý lékař!!!!!!

Pana doktora vřele doporučuji, je velmi empatický,pozorně vás vyslechne a snaží se vám pomoci, je to velmi milý a pozorný pan doktor,doporučuji.

Pan doktor Altman je velmi dobry doktor,nemam s panem doktorem zadne problemy.

Nemohl jsem si prat lepsiho pana doktora,je to velmi sympaticky lekar,ktery hlavne premysli nad tim jak vam pomoci a ne nad tim jestli se vam chce pracovat ci ne,sam dobre dokaze rozpoznat priciny vaseho onemocneni a paralyzovat ho...nemam sebemensi stiznosti,jsem u nej jiz 6.rokem

Mám s panem doktorem Altmanem zkušenosti opačné. Vstřícný, ochotný a věci znalý. To, že se v čekárně musí čekat je spíše zmánka toho, že je o něj zájem. Zkuste to u některých specialistů, kde to můžete zkoušet i několik dnů.