Samostatná ordinace PL - gynekologa
Malé náměstí 1700, Benešov

Pan doktor je velice hodný,vše vysvětlí a poradí,při komplikacích odešle na spec. pracoviště, mohu jen doporučit.Pravda je, že ordinace není super moderní, ale jeho přístup a ochota to vynahradí.Sestřička je vždy příjemná.

Pana doktora Patku i jeho sestru mám ráda, nikdy nemám strach jít do jejich ordinace-což často jinde mám=nemám ráda bílé pláště. Vždy vím, že mě čeká optimismus a dobrá nálada. Oba jsou velmi vstřícní, i když není ordinace zrovna trendy, tak já více sázím na lidskost a dávku empatie. Odbornost je jistá. Doporučuji!

DOPORUČUJI NÁVŠTĚVU PANA DOKTORA, JE OPRAVDU PEČLIVÝ A SESTŘIČKA VŽDY PŘIPOMENU KONTROLU. CHODÍM K NĚMU VÍCE JAK 5 LET A URČITĚ BYCH NEMĚNILA, DOUFÁM ŽE NÁM NEODEJDE DO PENZE.

K panu doktorovi chodím asi 15 let,a jsem maximálně spokojená,
když byl nějaký problém,okamžitě mi pan doktor
udělal odběry nebo zaslal na vyšetření,
a nemyslím si, že by se jeho věk nějak podepisoval negativně
na jeho profesionalitě a odbornosti, totéž si nemyslím,
že by neměl přehled o lécích na trhu,
s ním a sestřičkou jsem neskutečně krásně prošla obě těhotenství,
a díky nim bylo vše pohodové.
Takže pro mne jsou pan doktor Patka i setřička Kočová naprosté
jedničky a chodím tam pokaždé ráda, navzdorytomu, že je to
"gynda".
Filipová L.

Pana doktora mohu jedině doporučit. Zbývají mi poslední týdny do porodu a celým průběhem mého těhotenství mi byl ( a je ) pan doktor podporou.

Mohu jen doporučit,žádné špatné zkušenosti s ním nemám.

Super přístup u lékaře i sestry, pečlivost, nic nezanedbá. Mohu jen doporučit.

Také jsem s panem doktorem spokojená,i se sestřičkou...jsou oba velmi příjemní a poradí...a dovedli nás bez problému a ve zdraví k porodu našeho prvního dítka

nedopůoručuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

před lety mi svým moudrým rozhodnutím velice pomohl ,