Ordinace PL stomatologa
Jiřího z Poděbrad 2000, Mělník

Jediná zubní ordinace, která mne přijala s bolestí zubu na celém Mělnicku. Sestřička úžasná už po telefonu a velmi jí děkuji. Pan doktor skvělý, rychlý a moc mi pomohl. Jednoznačně chválím oba. R.Š.

K panu doktorovi chodím už hodně dlouho a k jinému bych nešla. Je rychlý - to jepravda, ale to také znamená, že dlouho člověka netejrá a trochu té bolesti se dá vydržet, ne? Zuby se snaží léčit, ale když už to jinak nejde - trhá. A to umí perfektně! Člověk ani neví jak a zub je venku. Nevím, o jakém "komfortu" je řeč, ale já jsem s panem doktorem spokojená a myslím, že i díky jemu mám ve svém věku ještě docela slušný chrup.

u pana Kubálka jsem byla vždy jen akutně a vždy jsem byla spokojená s jeho prací zubaře...je rychlý, precizní a když to s ním člověk umí, tak umí být i vtipný :-) Hodnotit sestřičku nemá smysl, ať je sestra bůhvíjaká, jde přece o zubaře a ten je výbornej!

Nejlepší stomatolog široko daleko, právě v jeho preciznosti a přitom rychlosti tkví tajemnství úspěchu. Vřele doporučuji
PS. Nechápu, proč si ona nespokojená dáma nenajde při zákonem garantované svobodné volbě lékaře jiného stomatologa? 6e by kverulanta jiný nechtěl?...

Já jsem s panem doktorem spokojena a nedám na něj dopustit.Jenom sestřička by mohla být trochu příjemnější.