Praktický lékař pro dospělé
Bezručova 2065, Turnov

volal jsem tam a sestra me dost uboze vyf.... ze s doktorem mluvit nejde a at ani nechodim ze maji plnou cekarnu ..... za muj mesicni 30 ti tisicovy desatek statu a systemu opravdu vyborny !!!!! mely by jim zase pridat za vykony pak by jim stacilo delat jeste min !!!

Vždy když potřebuji lékaře, tak mi pomůže. Je pečlivý a dokáže s pacientem rozebrat diagnózu a poradí jak se s nemocí co nejdříve vypořádat.

Výborný lékař, jen přístup jeho sestry a čekací doba jsou někdy na hranici únosnosti.

Velmi dobrý lékař, který zdravotní stav neřeší "kouknutím od stolu ke dveřím na pacienta".Pečlivý, hledá řešení...Mohu jen doporučit.Druhá strana mince je čekání, sestra a "ta věc"s obědem hodinu před ukončením prac.doby...to je naprostý děs!!Strašná kombinace pro výběr lékaře.Přesto se přikláním ke kladnému hodnocení

Velice pečlivý

C

pan doktor je velice peclivy a vzorny k ppacientum se chova velice pekne

Výborný doktor, ochotný, milý, vstřícný. Bohužel velmi dlouhá čekací oba v čekárně:-(

Moc casu u lekare netravim, vice mene jen preventivni prohlidky a to me teda fronty docela roycilujou.

s výměnou sestry plně souhlasím nevídané fronty.

doktor je výborný lékař jsme sním moc spokojeji jen jeho sestra by se měla vyměnit