MUDr.

Zbyněk Kraus

Chirurg

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• CHIRURGIA - CENTER s.r.o.

Terezie Brzkové 15
    31800 Plzeň, plzeňský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů:

• Pana doktora Krause znám dlouho,je to lékař na vysoké úrovni na kterého je absolutní spolehnutí,jeho léčení je vždy pohlazení po duši .Nedám na něho dopustit.Nováková.

• S panem doktorem jsem velmi spokojena.Vždy přijde bolesti "na kloub" a pomůže.Je příjemný a dá se s ním mluvit.

• Jsem velmi spokojen ochotný a odborník na svém mistě.Diky za Vše co pro mne udělal .

• Zdařilá operace komplikované tříštivé zlomeniny zanedbané jiným lékařem.Osteoplastika včetně osteosyntézy dopadla na výbornou.Děkuji.

• Vždy ochotný, na vlastní kůži jsem zažil, že jel k případu ve svém volnu a při své dovolené. Odborník na kterého nedám dopustit.

• Extra super doktor!!! Moc mi pomohl a nebral mé problémy na lehkou váhu!!!! Díky němu jsem měla žlučník do měsíce venku, jinak bych za chvíli vážila snad 30 kg, ve FN na Lochotíně MUDr. Michal Kravec mi řekl, že je to mé tělo a ať si s ním dělám co chci...děkuji moc panu doktorovi Krausovi, který mne vyšetřil a hned věci řešil!!!

Lékař, ke kterému se můžete objednat online