MUDr.

Zbyněk Kraus

Chirurg

Kontaktní informace

• P

Výborný doktor, operoval mi komplikovanou otevřenou zlomeninu levé ruky a naprostá spokojenost, kromě jizev po zevním fixátoru naprosto necítím, že jsem s rukou někdy něco měl. Příkladný přístup k pacientům, skvělá komunikace, profesionál na svém místě.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• P

• Pana doktora Krause znám dlouho,je to lékař na vysoké úrovni na kterého je absolutní spolehnutí,jeho léčení je vždy pohlazení po duši .Nedám na něho dopustit.Nováková.

• S panem doktorem jsem velmi spokojena.Vždy přijde bolesti "na kloub" a pomůže.Je příjemný a dá se s ním mluvit.

• Jsem velmi spokojen ochotný a odborník na svém mistě.Diky za Vše co pro mne udělal .

• Zdařilá operace komplikované tříštivé zlomeniny zanedbané jiným lékařem.Osteoplastika včetně osteosyntézy dopadla na výbornou.Děkuji.

• Vždy ochotný, na vlastní kůži jsem zažil, že jel k případu ve svém volnu a při své dovolené. Odborník na kterého nedám dopustit.

• Extra super doktor!!! Moc mi pomohl a nebral mé problémy na lehkou váhu!!!! Díky němu jsem měla žlučník do měsíce venku, jinak bych za chvíli vážila snad 30 kg, ve FN na Lochotíně MUDr. Michal Kravec mi řekl, že je to mé tělo a ať si s ním dělám co chci...děkuji moc panu doktorovi Krausovi, který mne vyšetřil a hned věci řešil!!!