MUDr.

Zbyněk Doležal verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• R

Profesionál chirurg na nejvyšší úrovni, přitom příjemné osobní jednání, bezbolestné profesionální provedení a úplně bezbolestné dni poté.
    Nevěřila jsem, když říkal, že vytržení tří zubů, bude hned. Za 5 minut jsem byla v autě. Úžasné, neuvěřitelné, každému bych přála, aby narazil na tak skvělého doktora.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Vira Vasylchenko
    Vira Vasylchenko
    Olšanska 7/2666, Praha
    Paní doktorka je velmi šikovná a opatrná. Vždy mě vezme přesně na čas a nikdy nebyl žádný problém. Sestřička je… Více

Volodymyr Kachmar
    Volodymyr Kachmar
    Šustova 1930/2, Praha
    K panu doktorovi jsem šla na základě doporučení zde, musím potvrdit, že pan doktor je naprosto úžasný. Dlouhou… Více

Maryana Kovalchuk
    Maryana Kovalchuk
    Průběžná 633/89, Praha
    Profesionální, velmi šikovná a sympatická lékařka. Jsem moc spokojená, doporučuji všem. Měla jsem z návštěvy zubaře… Více

Radoslav Lacina
    Radoslav Lacina
    Tigridova 6/1501, Praha
    Byla jsem s panem doktorem velmi spokojena. Je flexibilní, vstřícný, profesionální. Pomohl mi v mimořádné situaci… Více

Oleksandr Mykolaichuk
    Oleksandr Mykolaichuk
    Doudova 652 10, Praha
    U pana doktora jsem si nechala dělat nový úsměv a musím říct, že se teď usmívam o sto šest. Skvělý a profesionální… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• R

• T

Arogantní namyšlený lékař, sic s velkým umem ve své profesi, ale nedoporučuji! Neboť toho velmi zneužívá. Vysloveně vydírá pacienty a dře je z posledních peněz, protože ví, jaké je dnes zubní lékařství a že všude je plno. Doprošovat se ho, to raději pojedeme dál mimo náš kraj.

• Nejlepší Zubní lékař z Benešovska, Moderní vybavení a velmi příjemné prostředí s personálem. Velmi oceňuji i místa k parkování

• O

Velmi pěkné moderní centrum,všude čisto ,korektní pracoviště.K panu doktorovi jsem přišla po špatné zkušenosti u jiného implantologa,kde jsem zuby neměla ani po 7 měsících.Operoval mě znovu .Mám 3 implantáty a zuby mi udělal za 2 měsíce.

• H

Chtela bych touto cestou podekovat panu doktoru Dolezalovi a jeho personalu za naprosto profesionalni a presto lidsky pristup.
      V kvetnu minuleho roku mi byl voperovan implantat predniho zubu. Vse probehlo v klidne atmosfere a v naproste duvere. Rana v podstate nebolela a otok vzmizel do nekolika dni. Operovane misto se zahojilo velmi rychle bez jakychkoli komplikaci.
      Osm mesicu po operaci jsem se odstehovala do Velke Britanie. Byla jsem na prvni preventivni prohlidce u anglickeho zubare, ktery patri k tem uznavanym. Velmi ho zajimal muj implantat a kde mi ho delali. Byl odvedenou praci velmi potesen, prohlizel si implantat ze vsech stran a projevil opravdove uznani nad odvedenou praci zlatych ceskych rucicek.
      Vsem bych tedy chtela stomatologii Bene v Benesove u Prahy vrele doporucit. Je to opravdova klinika. Panuje zde naprosta cistota, dochvilnost a slusne chovani personalu vas upouta na prvni pohled.
      Jeste jednou mnohokrat dekuji.
      Hana Hardwick, Hornsea, UK

• F

K panu doktorovy mně poslal můj zubař na komplikované trhání moudráků. Je to opravdu odborník na svém místě, celá operace za 20 minut hotová a vše během pár dní zahojeno a bez komplikací. Z mého pohledu byl pan doktor velice vstřícný a komunikace s ním naprosto bezproblémová

• J

Naprostá špička!!!

• D

Pan doktor je profesionál s chladnou hlavou, což někomu může vyhovovat více, někomu méně. Byl jsem na vyndavání moudráků a pan doktor vše provedl velmi, dobře a při operaci ví, co má říkat, aby se pacient cítil v bezpečí. Mimo zdravotní přístup však působí dost přísně a nekompromisně např. injekce mi dal s rychlostí a bez ohledu na pohodlí. Osobně mi tento přístup nevadí - čekal jsem ho alespoň vím, že se mu netřásla ruka.

Co bych panu doktorovi vytknul je malá ochota resp. informovanost ohledně jeho internetových stránek. Např. mi dělalo problém na internetu najít, že adresa jeho nové ordinace již není Tyršova 2182, ale že je Máchova 2328 (to jen kdybyste to někdo nemohl najít). Ano na telefonu to člověku také řeknou, ale když to člověk zapomene nebo ztratí, tak si myslím by to měl možnost mít zjistit i jinde než na dveřích původní ordinace. Stejně tak by bylo transparentnější mít ceník služeb zveřejněný na internetu, než jen v ordinaci.

Závěr - pan doktor bude z profesního hlediska asi opravdu nejlepší odborník v Benešově. Počítejte s tím, že mimo to je ledově klidný a mimo operaci na vás nebude brát moc ohledy. Doporučil bych panu doktorovi, aby si aktualizoval webové stránky a vůbec aby měl lépe zveřejněné věci na internetu. Za tento nedostatek mu strhnu 2 hvězdičky.

• A

jako odborník jistě svou profesi umí,nicméně katastrofální komunikace s pacientem předčí již jen jeho zdravotní sestra. nejprve předložila staré doporučení a doktor poučuje o zákroku,který není aktuální,poté,co jsem upozornila,že jsem se svým téměř dospělým synem přijela na jiný výkon,se doktor naštval a začal být tak arogantní a rozčilený,že si někdo dovolil!!!!! ,že mě vůbec nepustil ke slovu s tím,že jde o nějaké nevysvětlitelné antipatie a ať se rozhodně objednáme jinam,jo a stěžovat si můžeme prý až na lékařské komoře! A ani nás již nikdy neobjedná. Sestra popřela i obsah našeho telefonátu při objednávání,přitom já musela diktovat z doporučení i latinsky,ještě že jako zdravotník s tím nemám potíže,navíc ordinuje v civilu,bez uniformy,to fakt nemusím

• G

Pan doktor svoje řemeslo umí dobře, ale znám i lepší a příjemnější zubaře. Za odbornost bych dala 3 hvězdičky. Za přístup k pacientovi 2.